Diş sızlaması için hangi macun?

Bu konuyu okuyanlar

yanyazan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Merhaba dişlerimde sızlama sorunu var geçen gün bir tanıdık bi macun önerdi ama bilmedim gerçekten etkisi olur mu? İsmi Brille Premium eğer kullanan varsa yazabilir mi ya da bu soruna hangi macun etki eder ?

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Diş minesi hassastır bu konuda bir doktor tavsiyesi almanız mantıklı olur.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Merhaba dişlerimde sızlama sorunu var geçen gün bir tanıdık bi macun önerdi ama bilmedim gerçekten etkisi olur mu? İsmi Brille Premium eğer kullanan varsa yazabilir mi ya da bu soruna hangi macun etki eder ?
Sensodyne Onarım'ı tavsiye ederim ancak gerçekten bir diş hekimine görünmelisin.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Diş sızlamasının diş etleri ve çürükler ile alakası var bana kalırsa. Bende çürük yoktu ama diş etlerime güvenemiyordum o yüzden Paradontax deneyeyim dedim ve çok memnunum. Diş etlerim kendine geldi böylece hassaslık sorunum bir nebze azaldı. Ayrıca dişlerimden sorunum olduğu için Oral-B otomatik şarjlı diş fırçası aldım gerçekten normal diş fırçalarından çok farklı tavsiye edebilirim fakat biraz tuzlu.

hayatsever

Asistan
Reaksiyon puanı
63

ben kullandım ürün başarılı ama burada şuna dikkat etmelisin mesela benim dişlerimde çok sızlama yoktu bu bahsettiğin ürün derdime çare oldu bence al dene eğer sendeki sızlama çoksa o zamadan buradaki yorumları ciddiye alıp bir diş hekimine görünmeni öneririm.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Diş sızlamasının diş etleri ve çürükler ile alakası var bana kalırsa. Bende çürük yoktu ama diş etlerime güvenemiyordum o yüzden Paradontax deneyeyim dedim ve çok memnunum. Diş etlerim kendine geldi böylece hassaslık sorunum bir nebze azaldı. Ayrıca dişlerimden sorunum olduğu için Oral-B otomatik şarjlı diş fırçası aldım gerçekten normal diş fırçalarından çok farklı tavsiye edebilirim fakat biraz tuzlu.
Denemek için paradotax aldım çok pişman oldum bildiğin sulandırılmış yoğurt kıvamı.
Name sevmediğim için signal elmalı aldım bildiğin deterjan gibi köpürüyor.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Denemek için paradotax aldım çok pişman oldum bildiğin sulandırılmış yoğurt kıvamı.
Name sevmediğim için signal elmalı aldım bildiğin deterjan gibi köpürüyor.
Tadı çok kötü orası öyle ve fazla köpürmez ama çok köpüren üründe daha fazla kimyasal vardır aynı şampuanlarda olduğu gibi.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Diş sızlaması çok sıkıntı, hekime görülmeli onun tavsiyesi ile ürün kullanmalısın bana kalsa hepsi aynı. Ben oral b otomatik kullanıyorum çok memnunum diğer fırçalar ile dişlerimin artık temizlenmediğini düşünüyorum alışkanlık yapıyor.

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
499
Sensodyne hizli rahatlama var cok iyi onu deneyebilirsin

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Ben 1 yıldır Amway' in Glisterini kullanıyorum. Denemenizi tavsiye ederim.