Diş ağrısına ne iyi gelir?

Bu konuyu okuyanlar

BlackNatsuZero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim alt çene bölgemde kist var ameliyat olacağım ama 3 ay sonraya verildi randevu. Kisti gördükleri için diğer dişlerimi ihmal ettiler onlar ağrıyor. 3 tane Alveres yuttum. Biraz geçti ağrı var hala özel Dişçiler kısa sürede müdahale eder mi ağrıyan dişlere

Ege ERKEK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
90
Öncelikle geçmiş olsun.

Özel dişçiler eğer yapacakları operasyonun kiste zarar vermeyeceğini düşünürlerse yaparlar.

Yine kistin ve ağrıyan dişlerin nerede olduklarına bağlı olarak da köprü veya farklı bir ameliyat yapılabilir.

Sirkeli su yararlı olabilir.

ondemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ağrıyan Bölge Üzerine Karanfil Koyabilirsiniz.
En Etkili Yöntem Ilık Tuzlu Su İle Gargaradır Bu Sizi Bir Nebzede Olsa Rahatlatır Ama Çene Yapınızda Bulunan Kist Diğer Sinirleri Tetikleyerek Yan Ağrı
Oluşturabilir..!

BlackNatsuZero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ağrıyan Bölge Üzerine Karanfil Koyabilirsiniz.
En Etkili Yöntem Ilık Tuzlu Su İle Gargaradır Bu Sizi Bir Nebzede Olsa Rahatlatır Ama Çene Yapınızda Bulunan Kist Diğer Sinirleri Tetikleyerek Yan Ağrı
Oluşturabilir..!

Cevap için teşekkür ederim Ameliyatını oldum 2 ay geçmesine rağmen hala dikişler ağzımda ? Diktilleri tüp düşüyor geri dikiyorlar böyle devam ediyor sinirler toparlamaya başladı ama üst dişlerime vuruyor acısı kaynağı daha alınmadı zor yerde kemiği kırar

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Karanfil.