Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
270220181453063697422_2-41.jpg

http://www.star.com.tr/magazin/bura...-dakak-oynadigi-diziler-neler-haber-1314543/#
Burak Dakak kimdir kaç yaşındadır Diriliş Ertuğrul oyuncusu Burak Dakak oynadığı diziler neler? Sorularının yanıtları merak ediliyor. TRT1’in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul, oyuncu kadrosuna yeni isimleri katmaya devam ediyor. Diriliş Ertuğrul’a Sinem Uslu ve Hasan Küçükçetin’in ardından, Engin Öztürk ve Burak Dakak’ta dahil oldu. Sevilen ve beğenilen oyunculuğuyla bilinen Burak Dakak biyografisi merak ediliyor. Ezel, Benim Adım Gültepe, Geniş Aile ve Umuda Kelepçe Vurulmaz dizileriyle dikkatleri üzerine çeken Burak Dakak ise Diriliş Ertuğrul Dizisi’nde; Selçuklu Sultanı Alaeddin’in Mahperi Sultan’dan olan oğlu “Şehzade Gıyaseddin Keyhüsrev” karakterini canlandıracak. İşte merakla araştırılan Burak Dakak kimdir kaç yaşındadır Diriliş Ertuğrul oyuncusu Burak Dakak oynadığı diziler neler? Sorularının ayrıntılı yanıtları…

Diriliş Ertuğrul'a yeni oyuncu kadrosu
TRT1’in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul, oyuncu kadrosuna yeni isimleri katmaya devam ediyor. Diriliş Ertuğrul’a Sinem Uslu ve Hasan Küçükçetin’in ardından, Engin Öztürk ve Burak Dakak’ta dahil oldu.

270220181451503690618_3.jpg

BURAK DAKAK KİMDİR?
Burak Dakak Ankara'da 30 Kasım 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Henüz çok küçük yaşta sempatik tavırları ve davranışlarıyla oyunculuk kariyerine atılan Burak Dakak, birçok dizilerde üstün başarısıyla adından sıkça söz ettirmiştir. Küçük ve yakışıklı oyuncu Ezel, Geniş Aile ve Benim Adım Gültepe gibi önemli projelerde rol alıp ilgi odağı olmuştur.1.67 boyunda olup 59 kilodadır. İkizler burcudur.
BURAK DAKAK 'ŞEHZADE GIYASEDDİN KEYHÜSREV' OLACAK

Sinem Uslu ve Hasan Küçükçetin'in ardından Diriliş Ertuğrul Dizisi'ne Engin Öztürk ve Burak Dakak da dahil oldu. Engin Öztürk daha önce rol aldığı Muhteşem Yüzyıl Dizisi'nde II. Selim karakteri, Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Hatırla Gönül ve Yüksek Sosyete dizileriyle diziseverlerin beğenisini kazanırken oynağı karakterlerle Türkiye kadar Orta Doğu ülkelerinde de tanınmıştı. Engin Öztürk'ün, Diriliş Ertuğrul dizisinde "Günalp" adlı yeni bir karakterde rol alacağı öğrenildi. Ezel, Benim Adım Gültepe, Geniş Aile ve Umuda Kelepçe Vurulmaz dizileriyle dikkatleri üzerine çeken Burak Dakak ise Diriliş Ertuğrul dizisinde; Selçuklu Sultanı Alaeddin'in Mahperi Sultan'dan olan oğlu "Şehzade Gıyaseddin Keyhüsrev" karakterini canlandıracak.

Burak Dakak kimdir kaç yaşındadır Diriliş Ertu oyuncusu Burak Dakak oynadıiziler neler - Son Dakika Magazin Haberleri | STAR