DirectX 9.27.1734 (Ağustos 2009) çıktı

Bu konuyu okuyanlar

RunoadeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
2uz88e1.png

Yeni DirectX çıkmış arkadaşlar. Özellikle Xp kullanıcılarının ve oyuncuların yüklemesini tavsiye ederim.

Download details: DirectX Redist (August 2009)

Windows'unuz orjinal değilse indirmenize izin vermeyecek. O zaman aşağıda verdiğim linkten indirebilirsiniz. Korsancı arkadaşları da düşünmek lazım :D

http://download.softpedia.com/dl/0b...oftware/os_enhance/directx_aug2009_redist.exe

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Wındows 7'ye kuralım hemen teşekkür...

Bu arada konuyu yanlış yere açmıssın..

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Konu Sürücüler ve Güncellemeler bölümüne taşınmıştır.

Burgazko

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Wındows 7'ye kuralım hemen teşekkür...

Bu arada konuyu yanlış yere açmıssın..

windows 7 de directx 11 görünüyo kabul edicek mi bu yüklemeyi... Yada yüklesen bile direct x 11 den daha iyi sonuç vercek mi acaba ?

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Format attım wındows 7'ye tekrar yükleyelim...:D

RunoadeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
windows 7 de directx 11 görünüyo kabul edicek mi bu yüklemeyi... Yada yüklesen bile direct x 11 den daha iyi sonuç vercek mi acaba ?

Windows 7 kullananlar daha iyi olan DirectX'i kullanıyor zaten. Bu güncelleme sadece XP kullanıcılarına özel.

WesT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yıllardan beri şu directx anlamış değilim.ne işimize yarıyor bu directx?
ayrıca indirdim ve kurdum.indirdiğim exe dosyası ayıklanan dosyaları nereye atmamı istediğini sordu bende klasörün tekine attım.orda bir sürü winrar dosyası var.onları hepsini açıp içindeki exe dosyalarını tek tek kurcak mıyım yoksa hiçbirşey yapmadan öylece durcak mı?beni bilgilendirirseniz sevinirim.

crazyboys90001

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
arkadaşlar eğer oyun oynuyorsanız mesela fifa,pes vs,,directx9 sisteme otamatik yüklenir...oyun CD sinin içinde bu direcxt9 dosyaları zaten vardır....bu microsftan indirecek olduğunuz directx ise bu dosyaların GÜNCELLEŞTİRİLMİŞİDİR....demek istedğim bu diretx9 sadece XP veya VISTA için değildir.....oyun oynayanlar içindir..windows7 kullananlar da yükleyebilir eğer oyun oynuyorsa bilgisayarında..

WesT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yani demek istediğin kalsör içine çıkarılan winrar dosyalarının içindeki .exe lerle işimiz yok.

ALMİ

Müdavim
Reaksiyon puanı
60
Vermez bunun önemi şu ,şu anda çoğu oyun ve program Directx 9.C uyumlu bunu yüklemessen çalışmaz