Dilimi eşek arısı soktu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Yahu neden anlamıyorum, konuşmam müthiş bozuldu. Hani öyle ses tonu vs falan değil derdim, harbi harbi konuşma şeklim mutasyon geçiriyor gibi bir halt söz konusu. Mesela:

-Abi kapatıyor musun?
-Hea
-Abi sen kapatmadan bir tuvalete çıkıp girsem bir şey olur mu?

Bakın gençler, çıkıp girme olayını iki saat düşünüyorum. Çıkıp girmek nedir yahu? Ve bunun gibi deyimleri, ikilemeleri epey karıştırıyorum. Neden cidden bilmiyorum. Üstelik son zamanlarda bir unutkanlık başladı dehşet. İki saat ekrana ne yapıyordum yahu ben diye bakıyorum. Günlük işleri dahi unutur hale geldim.

Sizce benim derdim ne?

lgsever

Profesör
Sende arıları sok böylece intikamını ve konuşma düzenini geri almış olursun.

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Bence biraz kafeini azalt, spora başla, biraz çık, gez, yaz bitmeden biraz alem yap, yaz ayları bitiyor, son fırsatlar diyim :rolleyes: Uyku düzenini bozmuş gibi de gördüm seni. Stresli bir hayat geçiriyor olabilirsin. Bunun üstesinden kendin gelmelisin. Ama benim genel tavsiyem spor yap, deşarj ol :D

Sende arıları sok böylece intikamını ve konuşma düzenini geri almış olursun.
Arıya yazık küçük gelir şimdi. Hem mazallah sokar mokar orayı hiç çekilmez.
Bence biraz kafeini azalt, spora başla, biraz çık, gez, yaz bitmeden biraz alem yap, yaz ayları bitiyor, son fırsatlar diyim :rolleyes: Uyku düzenini bozmuş gibi de gördüm seni. Stresli bir hayat geçiriyor olabilirsin. Bunun üstesinden kendin gelmelisin. Ama benim genel tavsiyem spor yap, deşarj ol :D
Uyku düzeni optimum ya. 12'de yatağa gir 8'de kalk. Bir olayı yok. Ha spor diyorsa günde 36 mekik, 24 şınav, 24 çin işkencesi yapıyorum. Rutine bindirmek önemli. :D

stat counter