Dijital Fotoğraf Makinesi.Lütfen yardım edin a dostlar...

Bu konuyu okuyanlar

subversa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlarım,hiç merağım olmayan bi konuda büyük bi söz verdik.şimdi işin içinden cıkamıyorum:(

Çok zor hediye seçebilien biri olarak kız arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak uzun zamandır istediği bişi olan dijital fotoraf makinesi almaya karar verdim.1.5 ayım daha var seçebilmek için.Ama işin kötü yanı bu kadar bol çeşit ve detayın olduğu bir cihazı bulmak hiç kolay değilmiş.
En önemlisi bana geçenlerde aradığım şeyi buldum ve kampanyadan almayı düşünüyorum (dün) dedi. Ben de kafaya koydum ya hediye olarak vereceğim diye zzar zor ikna ettim ve vazgeçirdim.binbir türlü yalanla ikna ettim..
- Hemen karar verme
- Daha iyisini buluruz biraz araştıralım
- kampanyalı ürünse kesin vardır bir hilesi
diye diye aldırmadım cihazı:)

onun istediği cihaz pek ahım şahım bir şey değil. Bahsettiği cihaz ise şu linkteki samsung l730'nun beyaz renkli olanı.
kampanya nedeniyle 200 ytl olduğunu söyledi. Bİraz araştırdıktan sonra fiyat olarak da istediği özellikler oalrak da gayet uygun olduğuna karar verdim sonradan ama ne yazık ki vazgeçirdim artık ve söz verdim.
şimdi kara kara düşünüorum :) Aradığım cihaz görüntü ve video kalitesiyle kendinden söz ettirebilen, fotoğraf çekme işinde de ustalığımız pek olmadığı için herşeyi otomatik yapsa daha bi makbule geçer. Sade ve şık olması en önemli kriterlerden birisi ayrıca. Fİyat konusunda serbestim diyebilirim.Ama yinede maksimum 500 ytl civarı olmasını düşünüyorum. çünkü o da daha fazlasını düşünmez.

Konu hakkında bilgisi olanların söyleyeceği her fikir için çok içten teşekkür edeiyorum şimdiden.Umarım uygun cihazı seçebiliriz.

Zibi$

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Berkin Bozdoğan'a danış künye den bence ;)

subversa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Berkin abiye peki saol dostum..ulaşmaya çalışacağım

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Size Sony W55'i tavsiye ederim gayet güzel bir fotoğraf makinesi.

subversa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2sini de inceliyorum hemen.fakat ne yazık ki teknik bilgiler bana şuan hala çok uzak neyin ne kadar olmassı daha iyidir bilmiyorum.inş kısa zamanda bilgi sahibi olabilir.yani şunu al dediinizde alaack haldeyim :S