Digiturk Play Çoklu Kullanıcı

Bu konuyu okuyanlar

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ,
Arkadaşlar merak ettiğim bir husus var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Şimdi diyelim ki ben digiturk play üyesi oldum evimdeki pcden kullanıcı adım ve şifremle maçı açtım diğer odada farklı bir ip adresinden(3g modem) kardeşim de benim şifremle girip maçı izleyebilir mi ?
Diyelim ki izledi :) sorun olur mu ? Eğer izleyemez ise en iyi yayın dağıtıcı program hangisidir hem mobile(android) hemde standart pc plartformlarından izlenebilecek şekilde ?

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
hayır izleyemiyor, tek bir hesap farklı 2 yerde oynatım yapmıyor. mesela ipad den izlerken bilgisayardan açınca bile ipad'deki duruyor

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Android için uygulaması var mıydı bunun?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Var imiş.

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Android için uygulaması var mıydı bunun?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Var imiş.

Evet var aktif olarka kullanıyorum faturama digiturk faturama 1 tl fark ile ligtv dahil bütün kanallar açık ama tabi maç sırasında kapanıyor ligtv şimdi evde 3 tane cihazadn nete giriyoruz herkesin aynı şifre ile izlemesi olayına takıldım ben nasıl çözerim diye ama adamlar haliyle tedbir almıştır insanlar bunu ticari faliyete dökebilirler diye :)

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Evet var aktif olarka kullanıyorum faturama digiturk faturama 1 tl fark ile ligtv dahil bütün kanallar açık ama tabi maç sırasında kapanıyor ligtv şimdi evde 3 tane cihazadn nete giriyoruz herkesin aynı şifre ile izlemesi olayına takıldım ben nasıl çözerim diye ama adamlar haliyle tedbir almıştır insanlar bunu ticari faliyete dökebilirler diye :)

Teamviewer işe yarayabilir belki

Son mesajlar