Digiturk Play 2019 - 2020 Sezonu için ortak aranıyor...

Bu konuyu okuyanlar

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
2013 yılından itibaren aralıksız Digiturk Play kullanıcısıyım. Geçen sezon GS - FB - BJK ve Sivasspor olmak üzere 4 ortaktık ki Sivasspor taraftarı arkadaşımız ile başka bir forumda tanışarak ortak olmuştuk. Ancak bu sene BJK taraftarı arkadaşımız iş durumu gereği bizimle olmayacak. Bundan ötürü GS, FB ve Sivasspor harici bir ortak arıyoruz. Alacağımız paket 4 Ekran - Sezonluk Paket olup fiyatı 660 TL. Yani ortak başı 165 TL oluyor 4 ortak olursak.
İlgilenen arkadaşların konuya cevabını veya bana özel mesajını bekliyorum.

kahya007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar biz de fbli ve bjkli iki arkadaşız gsli ortak arıyoruz. İlgilenenler mesaj atabilir.

muratkaraer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ben Fenerbahçeliyim, 6 senedir Digiturk Play kullanıyorum ve bu senede aldım. 4 Ekran (telefon/tablet/pc/smart tv)-Yüksek Kalite üyeliğim için 1 ortak arıyorum. İlgilenen arkadaşların konuya cevabını veya bana özel mesajını rica ederim. Ortaklık ücreti : 160 TL

Sadece 1 ortak arıyorum daha fazlasını istemiyorum, bilginize. Fenerbahçe maçları hariç her maçı izleyebilirsiniz.

muratkaraer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ben Fenerbahçeliyim, 6 senedir Digiturk Play kullanıyorum ve bu senede aldım. 4 Ekran (telefon/tablet/pc/smart tv)-Yüksek Kalite üyeliğim için 1 ortak arıyorum. İlgilenen arkadaşların konuya cevabını veya bana özel mesajını rica ederim. Ortaklık ücreti : 160 TL

Sadece 1 ortak arıyorum daha fazlasını istemiyorum, bilginize. Fenerbahçe maçları hariç her maçı izleyebilirsiniz.

GÜNCEL

muratkaraer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Üyeliğim için forumdan 1 ortak bulunmuştur, teşekkürler. İlan artık aktif değildir.