Digitürk mü? D-Smart mı? Uydu alıcısı mı?

Bu konuyu okuyanlar

circassian45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba
Ben 5 senedir tivibu kullanıcısıyım. Her elektrik kesildiğinin de tivibu ve modemle birlikte gidiyor.Elektrik geldiğin de ise modeminizi ve tivibuyu fişten çıkarın. Diye uyarı verip duruyor. Birçok kez yetkili servisi aradık bulunduğunuz yerde arıza vardır deyip geçiştiriyorlar. Artık değiştirmeye karar verdik. Digitürk için futbol izleyeceksin al diyorlar, D-Smart ise elini veren kolunu kaptırır diyorlar yorumları okuduğum kadarıyla. Uydu alıcısın da ise belgesel kanalları gösteriyor mu Bi fikrim yok yardımcı olur musunuz?

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
İllegal olacak ama IPTV al. Çok bilgin yoksa özelden iletişime geçebilirsiniz.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Kablo tv denen bi şey vardı :D türksat...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiçbirini şahsen kullanmadım ama digitürk uydu cihazlarının çok kısıtlayıcı olduğunu biliyorum... Ben tırttelekomun tivibusuna asla ama asla bulaşmazdım ve digitürk de çok kısıtlayıcı olduğu için bulaşmam, d smart zaten bence tırttelekomun tivibusundan aşağı değildir :D
Geriye tek bir seçenek kalıyor o da türksatın kablo tv paketi olan teledünya sına bakmak. Araştırmak gerekli, forumlara filan bakmalı.

Son düzenleme:

circassian45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Siz eviniz de bunlardan birini kullanmıyor sunuz anladığım kadarıyla evinizde kullandığınız cihaz var mı? Veya kullanıyor musunuz?

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Siz eviniz de bunlardan birini kullanmıyor sunuz anladığım kadarıyla evinizde kullandığınız cihaz var mı? Veya kullanıyor musunuz?
bence internet al yanınada android televizyon al sonra video lazımsa gider youtubedan izlersin oyun desteğide vardı galiba Google play filmlerde yüklüdür iyi olur bence

circassian45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Normal uydu derken??
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence internet al yanınada android televizyon al sonra video lazımsa gider youtubedan izlersin oyun desteğide vardı galiba Google play filmlerde yüklüdür iyi olur bence
İnternet al derken ne demek istediğinizi anlamadım? Neyse zaten televizyon var İnternete var. Televizyon merkezi olduğu için birçok kanalı çekmiyor.

Son düzenleme:

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
6 senedir Digitürk kullanıyorum. Futbolu çok sevdiğim için aldım. Fiyatı pahalı. Eğer futbol ile aran varsa önümüzdeki sezondan itibaren 3 yıl şampiyonlar ligi ve UEFA Avrupa lig maçları da Digitürk' te. Çok kanal yok, film, dizi, belgesel gibi kanallar paket halinde ücrete tabi. Yüce BEŞİKTAŞ için çekiyorum kahrını digitürk' ün. D-Smart' ta çok sayıda kanal var daha ucuz. Görüntü kalitesi Digitürk' e göre daha iyi. TV Bu dönemi artık bitti gerek yok. Artık karar senin.

Reaksiyon puanı
5,172
Tivibu farklı bir sektör. Uzunca süre kullandım. Şuan hala abineliğ var ama kullanmıyorum. Gerçekten sıkıntılı bir servis. Bence Tivibu yerine alacağınız normal bir uydu fazlaca işinizi görecektir.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Benden tavsiye bir tane güncel akıllı tv alın. Eve internet bağlatın operatör size kalmış. Sonra telefonun ekranını tv ye yansıtın. Maçlar için taraftar tv yükleyin. Laptop varsa tv ye bağlayıp film dizi belgesel izleyebilirsiniz. Uydu alıcısı içinde olduğu için de isterseniz ulusal kanalları da izleyebilirsiniz. İyi seyirler???

Son mesajlar