Diego Ribas ve Volkan Şen taraftarlarla bir araya geldi

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Fenerium tarafından organize edilen imza gününde oyunculardan Diego Ribas ve Volkan Şen taraftarlarla bir araya geldiler. Taraftarların yoğun ilgi gösterdiği imza günü Maraton Fenerium mağazasında gerçekleştirildi.

fft104mm4146606.jpg

Taraftarlardan imza gününe yoğun ilgi

İmza gününe yoğun ilgi gösteren taraftarlar, uzun kuyruklar oluşturdu. Organizasyonda öncelikle basın mensuplarına açıklamalarda bulunan oyuncular, ardından yeni sezon ürünleri önünde objektiflere poz verdiler ve taraftarların formalarını imzaladılar.

Volkan Şen: “Şampiyonluk ve şampiyonluklar yaşamak istiyorum”

Taraftarlara verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Volkan Şen, “Burada olmaktan dolayı son derece mutluyum. Fenerbahçe taraftarı her zaman farkını ortaya koyar, Feneriumlar’dan almış oldukları ürünlerle takıma destek oluyorlar. Fenerbahçe’ye geldiğim günden itibaren bana vermiş olduğunuz destek benim için çok değerli. Sahada ortaya koyacağım iyi futbolla bu desteğin karşılığını vermek istiyorum. Burada şampiyonluk ve şampiyonluklar yaşamak istiyorum. İnşallah hedefimize sezon sonunda ulaşırız” diye konuştu.

Diego Ribas: “Motivasyonumuz için bu organizasyonlar çok önemli”

Volkan’ın ardından söz alan Diego Ribas, “Her zaman taraftarlarımızla beraber olmak, iletişim kurmak son derece önemli. Çok önemli dönemlerdeyiz. Motivasyonumuzun artması için bu organizasyonlar çok önemli” ifadelerini kullandı.

Şampiyonluk yarışı ile ilgili soruya da Brezilyalı oyuncu, “Sadece kendi işimize bakıyoruz. Bir sonraki maçı düşünüp, yolumuza o şekilde devem ediyoruz. Galibiyet serisini devam ettirmeliyiz. Beşiktaş maçlarını oynamadığı sürede üzerimize düşeni yaptık ve 6 puan kazandık. Dediğim gibi bizim için en önemlisi kendi performansımız” dedi.

Konuşmaların ardından futbolcularla bir araya gelme fırsatı yakalayan taraftar, formaları imzalattıktan sonra oyuncularla hatıra fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmedi.

KAYNAK