Devrim Yarışları [Çok Yakında]

Bu konuyu okuyanlar

myasinay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,
Öncelikle (birkaç dakika geç kalmış olsak da) tüm forumun 19 Mayıs Bayramı'nı kutluyoruz.
Bir süredir üzerinde çalıştığımız yeni projemiz Devrim Yarışları'nın tanıtım videosunu bu anlamlı güne yetiştirebilmek için çok çabaladık ve başardık.
Önceki oyunumuz, Türkiye'den birebir gerçek mekanları içeren ilk 3D mobil oyun olma özelliğini taşıyordu. Devrim Yarışları ise çeşitli modlarla veya doğrudan, Türkiye'nin ilk yerli otomobili Devrim'i oyun dünyasına aktaran ilk oyun olma özelliğini taşıyor.
İşte tanıtım videosu:

Şuraya ufak bir görsel iliştirmeyi de unutmayalım: :)
DevrimScreen_2.jpg

Devrim Yarışları çok yakında önce Android, ardından iOS için çıkacak. Ve önceki oyunumuzda da olduğu gibi son olarak tarıyıcı (browser) sürümü yayınlanacak.

Detaylı bilgiyi sitemizden edinebilir, oyunla ilgili güncellemeleri kaçırmamak için Facebook'ta sayfamızı beğenebilirsiniz.
İlgi ve desteğiniz için teşekkür ederiz, iyi oyunlar, bol eğlenceler.

Mathf Games | Bağımsız oyun geliştirme ekibi
Mathf Games

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Nasıl bir tanıtım videosu bu. Sürekli her saniyesinde altüste birbirine girmiş efektler her saniye de.

Adamakıllı videonun oynanış videosu izlenemiyor. Transformers film fragmanı bile bu kadar abartılı değil.

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Tanıtım videosu biraz daha iyi olabilir ve Devrim arabalarını gerçekten bir oyuna aktardıysanız inanın severek oynarım. Sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Şu Devrim arabasını oyunda görmek çok ama çok mutlu etti. Türk mühendislerimizin geliştirdiği yüzde yüz yerli aracı oyunda görmek çok güzel bir duygu dorusu. Bekliyorum haber verin. GTA 5 oynunada modlayın şu Devrim arabayı

Son düzenleme:

WaylandIZMIR

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Oyun çok basit duruyor. Beğenmedim. Tanıtım videosu ise korku filmi fragmanı gibi. Oyun için grafikleri daha geliştirmeniz gerekiyor.

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
biraz daha profesyonellik olsa ,emek güzel saygı duyarım ama bir sunum ,katılımcılara saygısızlık gibi ..

myasinay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar,
Grafikler mobil oyunların seviyesine ve çıkış yapacağımız kategoriye göre, çok büyük firmalarla kıyaslamazsak, yeterli seviyede diye düşünüyorum.
@Kalenderadam, biz oyun tasarlıyoruz, mod yapmaktan pek anlamayız ancak projeye başladığımız günden beri aklımızda olan bir şey var. Oyun çıktıktan kısa bir süre sonra arabanın üç boyutlu modelini herkesin indirebileceği şekilde paylaşacağız, bu sayede isteyen istediği oyuna Devrim arabasını ekleyebilecek ve Devrim arabasının olduğu oyunlar çoğalacak diye umuyoruz. :)
Şu an yayınladığımız video daha çok teaser niteliğinde, trailer videosunu ise oyunun çıkışıyla beraber veya çıkışına daha çok yaklaştığımız tarihlerde yayınlamayı düşünüyoruz. Yapım sürecince paylaşımlar yapmaya devam edeceğiz demiştik, bunların arasında oynanış videosu da olacak. Bir iki değişik yarış türünde video çekip paylaşmayı düşünüyoruz.
Biz elimizden gelenin en iyisini yapmak, kopya ürünler sergilememek için uğraşıyoruz. Umuyorum ve diliyorum ki ülkemizde ilerleyen süreçte çok daha güzel, çok daha ileri seviyede projeler ortaya konulabilir.
Desteğiniz ve değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederiz, herkese iyi oyunlar. :)

myasinay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar,
Paylaşımlara devam edeceğiz demiştik, ediyoruz. :)
Teaser videosunda oyunun çok net görülemediğinden şikayetler vardı. Bugün oyunu daha net görebilmeniz, daha yakından tanıyabilmeniz adına bir oynanış videosu paylaşmaya karar verdik:

Oyuna adını veren Devrim arabasıyla, oyundaki 7 farklı yarış tipinden biri olan "Çok Turlu" yarış türünde yarıştık.
Değişik yarış türlerinde oynanış videoları çekmeye ve farklı paylaşımlar yapmaya devam edeceğiz.
Desteğiniz için teşekkürler, iyi oyunlar. :)

myasinay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tekrar merhaba arkadaşlar,
Arayı biraz açtık. Bilinçli olarak açtık. Başlığı ve forumu reklam ağına dönüştürmek istemedik. Sosyal medya hesaplarımız ve sitemiz üzerinden paylaşımlara elbette devam ettik.
Geçen zaman aralığında sosyal ağlar üzerinden yaptığımız paylaşımları sizlere de ulaştırmış olmak adına, bir mesaj daha gönderme hakkımız doğmuştur, diye düşündük.
Çok Turlu (Circuit) oynanış videosunun ardından bir de "Drift" yarışı yaparak onun videosunu paylaştık:

Şöyle bir de ekran görüntüsü var, şeytan ayrıntıda gizli. :)
r24Av7.jpg

Sloganda da söylediğimiz gibi, hızı hisset!
7NJlZ5.jpg

Tüm ahali toplanmış. :)
Prdyz9.jpg

Şu sıralar oyunun son testlerini yapıyoruz. Bir yandan da iOS sürümü için çalışmalara başladık. Android kullanıcıları çok yakında oyunu oynayabilecek. Tabii oynamak isteyenler. :)
Herkese iyi oyunlar, yakında görüşmek dileğiyle.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Oyunla işim olmaz ama oyunun ismi çok güzelmiş.

myasinay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar,
Devrim Yarışları bugün itibariyle marketlerdeki yerini aldı. :) Marketlerdeki diyoruz, çünkü iOS kullanıcılarına küçük bir sürpriz yaptık ve Devrim Yarışları'nı Google Play'le aynı zamanda App Store'da da yayınladık.
Oyunu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz:
Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MathfGames.Devrim
App Store:
https://itunes.apple.com/tr/app/devrim-yar%C4%B1%C5%9Flar%C4%B1/id1271143901?l=tr&mt=8

Desteğiniz için teşekkür ederiz, iyi oyunlar. :)

Son mesajlar