Devletin Proxy Sitesi

Bu konuyu okuyanlar

arex2155

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mrb Arkadaşlar Hiç Girilmemiş Bir Konu Oldu Aslında Ama Aklıma Geldi Sizlerle Paylaşmak İstedim

Hepimizinde bildiği gibi gün geçtikçe siteler engellenmeye devam ediliyor ve internet sahası oldukça daralıyor hergün girdiğiniz sitenin bile kapatılması söz konusu olabilir.Bu bizi yıldırıyor mu hayır bu böyle oldukça yani hergün bi site engellendikçe biz proxy sitelerine daha fazla giriyor ve bu sitelerle de daha fazla vakit geçiriyoruz ve buda bir kontrolsüzlüğü ortaya çıkarıyor.Devletin Kontrolü altında olmayan bir yapı ortaya çıkıyor.Devlet Yasağı Kaldıramaz mahkemelerce verilmiş kararlar bunlar.Bu Nasıl Kontrol Altına alınır tabi ki proxy sitesi kurarak.Bu sayede her 2 tarafıda kontrol altında tutabilir yoksa yakında bayağa bir karışıklık olacak Ab bile bize youtubeyi açın diyor

BUna Bi Çözüm BUlunmalı bence ve aklıma bu geldi DEVLETİN PROXY SİTESİ :)

FarukAslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Devlet kendi koyduğu bir yasağı delmek için kendi halkına yardım edecek öyle mi? Bu düşüncen "Kaspersky ve Esetnod32 aynı ayda çalıştıran var mı?" başlığında ki fikir kadar gereksiz olmuş.

Aynen arkadaşa katılıyorum.Çok gereksiz bir konu olmuş. Adamlar hem siteleri yasaklayacaklar, hemde siteleri açmamız için Proxy hizmeti sunacaklar... Bu imkansız birşey. He tabi şu olayın milyonda bir olma ihtimali vardır tabii, adam Proxy sitesini gündeme taşır, herkes oraya girer ve reklam alır para kazanır. Bak bu olabilir milyonda birde olsa:)