Ders notlarım hakkında

Bu konuyu okuyanlar

mmr1863

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arksdaslar konu disi biliyorum ama yardimci olurmusumuz
Yeter artik arkadaslar biri bana yardim etsin Nolur . okuldan biktim skildim artik ailemdende. sozel derslerim cok iyi hatta sinifin en iyisiyim diyebilirim tarih 88 edebiyat 72 felsefe 77 biyoloji 90 cografya 87 bunlar ama kimyadan 13 matematik 20 ailemle soyledim notlarimi hic iyi degilsin diyolar aldigim notlarin iyi oldugunu biliyorum ama kimyadan 13 matematikten 20 alinca yalan olup gidiyor tamamen bosa 80 90 aliyorum biktim artik anlamiyorum sayisali kurtulamiyorumda bu sene sozel secmeyi dusunuyorum hatta biliyorum sozelde iyi meslekler yok ama baska carem yok biktim mattan dusuk almaktan . Aslinda askeriye okula gidip asker olmak istiyorum ama ailemde bana bunlari soyleyince tamamen okuma zevkim kaciyor ne yapacagim birada siz akil verin 10. sinifim Anadolu lisesi ogrencisiyim

mixaylo1

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Matematik herzaman karşına çıkacak.

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
Matematikten kaçış yok. Siz en iyisi ufaktan ufaktan alıştırmalar yapın.

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Matematiğe önyargın vardır yapamıycağın şeyler değil emin ol. Bende zamanında lisede matematikten 02 almıştım ve sayısal seçtim.Lisedeki notlar senin eğilimini yeteneğini ölçmez o konuyu ne kadar iyi bildiğini ölçer. Öncelikle bi çalış bi üstüne git bir dene.Olmadı özel ders al TYT sınavında ufakta olsa mat yapman gerekir.

Birde şu meslek yok iş bulamasın muhabbetlerini geçin allah aşkına ya. İyi meslek kötü meslekmi olur?.Ne istiyosan neyden zevk alıyosan hayatım boyunca ben bu işi yapabilirim diyorsan oku kardeşim paraya göre meslek seçilmez.