Dergi için kapak resimleri

Bu konuyu okuyanlar

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Merhaba arkadaşlar ben bir dergi yapıyorum dergi şeker pancarıyla ilgili asıl amacı

şeker pancarından şekerin elde edilmesi aslında bu benim yıllık ödevim ben bunu

dergi halinde yapıp vereceğim bunun içinde fikirlere ve kapak resimlerrine ve birde

isme ihtiyacım var ben kendim kapak resmi yapacam ama tam bi fikir çıkaramadım

nasıl yapıyım diye sizlerden fikir isityorum eğer vakti olan ve photoshop dan falan

anlayan varsa yaptığı resimleride koyabilir....

Şimdiden teşekkrüler....

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Şeker fabrikalarının web sitelerinden faydalanabilirsin. Sıkıntı olursa Konya Şeker Fabrikası'nda çalışan arkadaşım var. Bilgi alabiliriz ondan.

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Şeker fabrikalarının web sitelerinden faydalanabilirsin. Sıkıntı olursa Konya Şeker Fabrikası'nda çalışan arkadaşım var. Bilgi alabiliriz ondan.

teşekkürler abi ama bilgi konusunda sıkıntı yok görsellik açısından sıkıntı başlıyo ama bi problem olursa söylerim yardım alırız....

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
yardım edecek yokmu??

Pesimistyle!

Profesör
Reaksiyon puanı
50
Şöyle birşey koyabilirsin sade ama ismini belirlemiş olsaydın resim üzerinde biraz oynama yapabilirdim.

75%20u%C5%9Fak.jpg

Veya

seker-pancari-1.jpg

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
ismi buldum Şekerin Tadı isim bu ne yapabilirsin ve resimlerin kaliteli olması lazım...

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Madem bilgi sıkıntın yok, aşağıda "Bilgi alabiliriz." diyen arkadaşa söyle, bilgi değil, resim alsın. mr_rain42, Konya'da çalışan arkadaşından, birkaç resim isteyebilir belki, bir sor derim.

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Güzel fikir bi diyelim bakalım...