Soru Demokrat dede muhalefetin kazanmaya başladığını görünce içten içe Erdoğana yardım etmesi.

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,286
Bir kılıçdaroğlu klasiği, baktı muhalefet öne geçmeye başladı saçma sapan konular açıp Erdoğan’ın emeğine yağ sürüyor.

Yemin ederim bu son seçimde, Erdoğan kazanırsa şayet bu zafer Erdoğan’ın başarısı değil, bu tamamen muhalefetin beceriksizliği.

Dilerim Rabbim den Erdoğan kazanırsa, tüm muhalefeti kapatır, tüm Tele1 halk TV gibi kanalları gazeteleri kapatır.

CHP üyeliğimi sildirip AKP üyesi olurum bu seçimden sonra

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Bir kılıçdaroğlu klasiği, baktı muhalefet öne geçmeye başladı saçma sapan konular açıp Erdoğan’ın emeğine yağ sürüyor.

Yemin ederim bu son seçimde, Erdoğan kazanırsa şayet bu zafer Erdoğan’ın başarısı değil, bu tamamen muhalefetin beceriksizliği.

Dilerim Rabbim den Erdoğan kazanırsa, tüm muhalefeti kapatır, tüm Tele1 halk TV gibi kanalları gazeteleri kapatır.

CHP üyeliğimi sildirip AKP üyesi olurum bu seçimden sonra
Saçmalama.Adam bir konuda geçmişte hata yaptığını ve bunun için kanun çıkarılıp bir daha konuda tartışma olmasın dedi.Erdoğan yaptığı mitinglerde bunu hep koz olarak kullanıyordu.Kralcı Troll Özkan ve bunun gibilerin gazına gelme.Bunlar kralcı olduğu için milletin aklını bulandırıp algı yapmaya çalışıyorlar.

James Howlett

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,286
Saçmalama.Adam bir konuda geçmişte hata yaptığını ve bunun için kanun çıkarılıp bir daha konuda tartışma olmasın dedi.Erdoğan yaptığı mitinglerde bunu hep koz olarak kullanıyordu.Kralcı Troll Özkan ve bunun gibilerin gazına gelme.Bunlar kralcı olduğu için milletin aklını bulandırıp algı yapmaya çalışıyorlar.
Haklısın ama AKP 20 senedir kazanıyorsa bu kılıçdaroğlu ve bahçeli sayesinde bunlardan önce Baykal vardı.

Hala aday olarak İmamoğlu yada Yavaş'ı aday göstermiyor, her seçimi mutlak kaybeden biri olarak ben girecem diyor.

Bunun anlamı ne sence?

Bu arada Özkanın algısıyla değil ekşiyi okuyorum, adamlar kılıçdaroğlu istifa her seçimi kaybettin diyor haklılar.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Muhalif bütün gazeteciler dahil. Kemal Kılıçdaroğlu saçmaladı diyor bu halen daha savunma derdinde.

Ahmet Davutoğlu'nun aklına uyup böyle bir şey atmış ortaya. Ve resmen sıvadı. Kendi partililerinin bile haberi yokken kendi kafasına iş yaparsa olacağı bu. Kendi partilileri bile savunamıyor KK'yi şuan. Kimsenin böyle bir derdi yokken gündeme getirdi ve AKP'ye deli gibi koz verdi.

Şimdi AKP'li isimler döndürüp dolaştırıp eski fotoları eski söylemleri önüne getirecek yüzüne vuracaktır. ( Azcık siyaset bilse muhalefet böyle saçma sapan bir hareket yapmazdı.)

Şimdi AKP anayasaya koyalım diyerek büyük bir koz aldı eline böyle 1 ay oyalar CHP'yi ve 1 ay sonra Anayasaya girsin mi oylamasında CHP hayır oy verirse üstüne 1 ay daha gene bunu konuşuruz evet oyu verirse AKP alacağını almış olur. Her türlü kazanır. Bunlar samimi değil bunlar zaten böyle 3-5 oy için yalan söylüyorlar deyip geçer hayır derlersede.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu video patladı bugün.

Son düzenleme:

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Muhalif bütün gazeteciler dahil. Kemal Kılıçdaroğlu saçmaladı diyor bu halen daha savunma derdinde.

Ahmet Davutoğlu'nun aklına uyup böyle bir şey atmış ortaya. Ve resmen sıvadı. Kendi partililerinin bile haberi yokken kendi kafasına iş yaparsa olacağı bu. Kendi partilileri bile savunamıyor KK'yi şuan. Kimsenin böyle bir derdi yokken gündeme getirdi ve AKP'ye deli gibi koz verdi.

Şimdi AKP'li isimler döndürüp dolaştırıp eski fotoları eski söylemleri önüne getirecek yüzüne vuracaktır. ( Azcık siyaset bilse muhalefet böyle saçma sapan bir hareket yapmazdı.)

Şimdi AKP anayasaya koyalım diyerek büyük bir koz aldı eline böyle 1 ay oyalar CHP'yi ve 1 ay sonra Anayasaya girsin mi oylamasında CHP hayır oy verirse üstüne 1 ay daha gene bunu konuşuruz evet oyu verirse AKP alacağını almış olur. Her türlü kazanır. Bunlar samimi değil bunlar zaten böyle 3-5 oy için yalan söylüyorlar deyip geçer hayır derlersede.

Şu video patladı bugün.

Benim kimseyi savunduğum yok.Dünkü açıklamayı dikkatli dinlersen adam geçmişte hata yaptım diyor.Bu konunun bir daha gündeme gelmemesi için kanun çıksın diyor.Tayyip Erdoğan kendi pisliklerini örtmek için sürekli gündem değiştiriyor.Ben daha öncede belirttim.Benim için Kılıçdaroğlu,Ahmet,Mehmet,Hasan,Hüseyin farketmez.Tek bir doğru var oda AKP nin siyasetten silinmesidir.Ülkenin kendine gelmesi için tek yol bu.

Son düzenleme:

James Howlett

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,286
Benim kimseyi savunduğum yok.Dünkü açıklamayı dikkatli dinlersen adam geçmişte hata yaptım diyor.Bu konunun bir daha gündeme gelmemesi için kanun çıksın diyor.Tayyip Erdoğan kendi pisliklerini örtmek için sürekli gündem değiştiriyor.Ben daha öncede belirttim.Kılıçdaroğlu,Ahmet,Mehmet,Hasan,Hüseyin farketmez.Tek bir doğru var oda AKP nin siyasetten silinmesidir.Ülkenin kendine gelmesi için tek yol bu.
Tamamda karşıdaki parti saf masum bir parti değil ülkede 1990 ların siyaseti yok, en son ne zaman Erdoğan kılıçdaroğlu bahçeli Davutoğlu babacan akşener isimlerinin bir programda birleşip seviyeli tartışma yaptığını gördün? Yada 2002 den sonra gördün mü?

Muhalefet akım dese, medyaya mokum dedi diyen bir hükümet var ortada.

O yüzden bu topa hiç girmemeliydi, kılıçdaroğlu masum şekilde açtı konuyu ama Akp öyle davranmayacak bak gör, bide dine bu kadar hassas bir millet varken, ülkenin %80 i deist olur tamam dillendirsin ama bu milletin dini duyguları çok hassas zaten bu yüzden 20 yıldır baştalar.

Buna örnek şu olur, sen arkadaş ortamında yıllar önce birisinin kız kardeşiyle ilişki yaşamışsındır ama olayın üstü kapanmıştır, yıllar sonra o ilişkiyi arkadaş ortamında tekrar dillendirmek gibi birşey bu, zaten unutmuş herkes herşeyi ne konuşuyorsun?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
.Bu konunun bir daha gündeme gelmemesi için kanun çıksın diyor.T

Konuyu gündeme getiren kendisi ! Konuyu tartışan veya derdi olan yok ki ? Bayram değil seyran değil akşam 21:00'de gelin size çok öenmli şeyler açıklayacam diyen kendisi zaten.

Sırf aday olacam diye saçma sapan modlara giriyor bunu görmüyor musunuz gerçekten? Bir helalleşme çıkardı alakasız alakasız yerlere gidip milletle helalleşecem diyor ! Herkese mavi boncuk dağıtıyor 3-5 oy için. Kimsenin anlamadığı işler yapıyor. Kendi partisine ve altılı masaya rağmen. Bu açıklamadan altılı masanın haberi var mı mesela ? ( Ahmet Davutoğlu ve HDP dışında diğer partilerde destek açıklaması bile gelmedi.)

Şimdide madem helalleşecek Anayasa teklifini kabul edip anayasaya sokar madem oy için yapmıyorsa oy kaygısı yoksa ! Neden korksun veya kaçsın ki muhalefet...

Not: Erdoğan' a karşı belkide kazanamayacak TEK ADAM 'ı inatla savunmak neden la :D Sana CHP'yi savunma diyen yok ki. Ama düzgün bir adayla düngün bir siyasetle savun diyoruz...

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Konuyu gündeme getiren kendisi ! Konuyu tartışan veya derdi olan yok ki ? Bayram değil seyran değil akşam 21:00'de gelin size çok öenmli şeyler açıklayacam diyen kendisi zaten.

Sırf aday olacam diye saçma sapan modlara giriyor bunu görmüyor musunuz gerçekten? Bir helalleşme çıkardı alakasız alakasız yerlere gidip milletle helalleşecem diyor ! Herkese mavi boncuk dağıtıyor 3-5 oy için. Kimsenin anlamadığı işler yapıyor. Kendi partisine ve altılı masaya rağmen. Bu açıklamadan altılı masanın haberi var mı mesela ? ( Ahmet Davutoğlu ve HDP dışında diğer partilerde destek açıklaması bile gelmedi.)

Şimdide madem helalleşecek Anayasa teklifini kabul edip anayasaya sokar madem oy için yapmıyorsa oy kaygısı yoksa ! Neden korksun veya kaçsın ki muhalefet...

Not: Erdoğan' a karşı belkide kazanamayacak TEK ADAM 'ı inatla savunmak neden la :D Sana CHP'yi savunma diyen yok ki. Ama düzgün bir adayla düngün bir siyasetle savun diyoruz...
Sende anlama kıtlığı mı var? Bak Türkçe yazıyorum.Benim için Kılıçdaroğlu,Mansur yavaş,Ekrem İmamoğlu yada bir başkası farketmez.AKP siyasetten silinsin başka bir şey istemiyorum.Umarım anlamışsındır.Senin gibi kralcı bir Trolle laf anlatmak deveye Hendek atlatmaktan daha zor.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Sende anlama kıtlığı mı var? Bak Türkçe yazıyorum.Benim için Kılıçdaroğlu,Mansur yavaş,Ekrem İmamoğlu yada bir başkası farketmez.AKP siyasetten silinsin başka bir şey istemiyorum.Umarım anlamışsındır.Senin gibi kralcı bir Trolle laf anlatmak deveye Hendek atlatmaktan daha zor.

Sen gerçekten normal değinsin bu kadar rezilliğe rağmen 12 yılda 10 seçim kaybetmeye rağmen liderkik vasfı olmamasına rağmen. 75 yaşına gelmiş siyaset üretemeyen birini savunacam diye ne hallere giriyorsun ya gerçekten yazık...

2023'te seçimleri kazanmak istiyorsa Kemal Kılıçdaroğlu harici bir adayı desteklemeye bak... Bu kadar mu sorgulamaktan ve dünyadan kopuksun ya...

AKP'nin kazanma ihtimali en yüsek olan aday KK bunu bile anlayamıyorsun.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Sen gerçekten normal değinsin bu kadar rezilliğe rağmen 12 yılda 10 seçim kaybetmeye rağmen liderkik vasfı olmamasına rağmen. 75 yaşına gelmiş siyaset üretemeyen birini savunacam diye ne hallere giriyorsun ya gerçekten yazık...

2023'te seçimleri kazanmak istiyorsa Kemal Kılıçdaroğlu harici bir adayı desteklemeye bak... Bu kadar mu sorgulamaktan ve dünyadan kopuksun ya...

Sen çok normalsin.AKP ye ve Tayyip Erdoğan’a toz kondurmayan zihniyet beni anormallikle suçluyor.?? ne ka üzüldüm ne ka üzüldüm.??

James Howlett

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,286

Sen çok normalsin.AKP ye ve Tayyip Erdoğan’a toz kondurmayan zihniyet beni anormallikle suçluyor.?? ne ka üzüldüm ne ka üzüldüm.??
Kardeşler ben Bi arabuluculuk yapayım boşa tartışmayın.

@Applemania kardeşim sen diyorsun ki AKP gitsin isterse tuvalet terliği gelsin bu konuda hem fikiriz, ama özkan burada şunu diyor AKP ye karşı kaybedecek en tepedeki adam, başkası gelsin millet ittifakı kazansın diyor, kılıçdarın aday olması milletin kaybetmesi demektir diyor.

Adam burada gayet haklı çoğu muhalif bu konuda hem fikir, özkan sıkı akpli orası ayrı.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Kardeşler ben Bi arabuluculuk yapayım boşa tartışmayın.

@Applemania kardeşim sen diyorsun ki AKP gitsin isterse tuvalet terliği gelsin bu konuda hem fikiriz, ama özkan burada şunu diyor AKP ye karşı kaybedecek en tepedeki adam, başkası gelsin millet ittifakı kazansın diyor, kılıçdarın aday olması milletin kaybetmesi demektir diyor.

Adam burada gayet haklı çoğu muhalif bu konuda hem fikir, özkan sıkı akpli orası ayrı.
Hocam iyi güzelde biz ne yapabiliriz.Sosyal medyada tepki koyanlar var.Buna rağmen Kılıçdaroğlu aday olursa yapacak bir şey yok.Benim elimde olsa anketlerde Mansur yavaşın ezici üstünlüğü varken Mansur yavaşı aday yaparım ama benim elimde değil.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
kılıçdarın aday olması milletin kaybetmesi demektir diyor.
Şunu anlayabilmen ne güzel...

Bu ülkede bir siz değilsiniz vatan millet sevdalısı. Ben demokrasiden yanayım seçime adaylar girer kazanan kazanır. Ama daha iyi seçenekler varken neden Kemal Kılıçdaroğlu diyorsunuz inatla bunu anlayamıyorum. CHP içerisinde onlarca yüzlerce isim varken. Sanki seçmece vermişler gibi Ekmek İçin Ekmelettin ne alakaydı ? Veya Abdullah Gül'ü aday yapmaya çalışmak ne alaka ! Şimdi de zorlama zoraki KK'yi denemek neden?

Bakın mesela dünya görüşü olarak ben Muharrem İnce ile de çok tersimdir. Ama 2018'de kazansa o kadar endişem olmazdı gene. Çünkü gidip HDP'ye selam çakmazdı Muharrem İnce. Gidip onlara taviz vermezdi. Pısırık gibi durmazdı yeri geldimi çatır çatır lafını söylerdi herkese çünkü...

Siz inatla AKP'li Trol bilmemne gibi saçma sapan modlara giriyorsunuz ama Trolün kralı bu yaptığınız işte. Adam beğenmiyor sevmiyor istemiyor ama ne yapayım deyip gene Kemal Kılıçdaroğlu'nu savunuyor ölümüne... Sizin gibiler yüzünden işte 12 yıldır her kaybettiği seçim sonrası partinin başında kalıyor Kemal Kılıçdaroğlu işte...

Azcık şu siyasi nefreti ve körlüğü bırakıp eleştrebilseniz şimdiye CHP'nin başında çok daha iyi birileri vardı belkide.

James Howlett

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,286
Hocam iyi güzelde biz ne yapabiliriz.Sosyal medyada tepki koyanlar var.Buna rağmen Kılıçdaroğlu aday olursa yapacak bir şey yok.Benim elimde olsa anketlerde Mansur yavaşın ezici üstünlüğü varken Mansur yavaşı aday yaparım ama benim elimde değil.
Sorun burada işte kılıçdaroğlu bu işi Mansur başkan yada Ekrem imamoğluna bırakmalı ?eğer az sosyal medyayı takip ediyorsa son dakika ikisinden birini çıkarır, nasıl çıkarır hastayım gücüm yok der onlar çıkacak der zaten olması gereken bu hastayım yorgunum demesi yeter ?

Bu olmazsa AKP %100 kazandı

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Sorun burada işte kılıçdaroğlu bu işi Mansur başkan yada Ekrem imamoğluna bırakmalı ?eğer az sosyal medyayı takip ediyorsa son dakika ikisinden birini çıkarır, nasıl çıkarır hastayım gücüm yok der onlar çıkacak der zaten olması gereken bu hastayım yorgunum demesi yeter ?

Bu olmazsa AKP %100 kazandı

Sorun şu ki halka rağmen halka inat aday olacak gibi duruyor :(

Açıklamaları ortada. En az 10 kere oldu Belediye başkanları otursun oturduğu yerde diyor... Özellikle Ekrem İmamoğlu'nu CHP seçmenine çok fena yıprattırdılar. Kasıtlı olarak kendi belediye başkanını yıpratan hırpalayan başka parti varmıdır bilemiyorum.

Not: Yorumlum artık yapamıyorum deyip siyaseti bıraksa ülke rahatlayacak resmen.
Türkiye'de siyasetin önünü kitleyen isim şuan Kemal Kılıçdaroğlu zaten. Aday olsa bir dert olmasa bir dert adayı o belirliyor 2. en çok oy alan parti onda olduğuna kimsede çıkamıyor karşısına heryerden siyaseti kitliyor...

Siyaset yapabilse veya siyaset üretebilse içim yapmayacak. :( Beceremiyor siyasetide sürekli eline yüzüne bulaştırıyor... Ama sırf Atatürk'ün partisi veya aman Erdoğan'a karşı diye ona TIPIŞ TIPIŞ sorgulamadan oy veren bir kitle var...

James Howlett

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,286
Sorun şu ki halka rağmen halka inat aday olacak gibi duruyor :(

Açıklamaları ortada. En az 10 kere oldu Belediye başkanları otursun oturduğu yerde diyor... Özellikle Ekrem İmamoğlu'nu CHP seçmenine çok fena yıprattırdılar. Kasıtlı olarak kendi belediye başkanını yıpratan hırpalayan başka parti varmıdır bilemiyorum.

Not: Yorumlum artık yapamıyorum deyip siyaseti bıraksa ülke rahatlayacak resmen.
Türkiye'de siyasetin önünü kitleyen isim şuan Kemal Kılıçdaroğlu zaten. Aday olsa bir dert olmasa bir dert adayı o belirliyor 2. en çok oy alan parti onda olduğuna kimsede çıkamıyor karşısına heryerden siyaseti kitliyor...

Siyaset yapabilse veya siyaset üretebilse içim yapmayacak. :( Beceremiyor siyasetide sürekli eline yüzüne bulaştırıyor... Ama sırf Atatürk'ün partisi veya aman Erdoğan'a karşı diye ona TIPIŞ TIPIŞ sorgulamadan oy veren bir kitle var...
Bu son seçim bundan sonra yok zaten en baba 2023 hazirana kadar yapar yapacağını ondan sonra ne kılıçdara gerek var ne iyi partiye ne babacana, zaten aday olacam diyorsa kesin kararlıysa hiç uğraştırmasın AKPyi çekilsin kenara AKP seçilsin sonra ülkeyi terk etsin demokrat dede.
Gerçekten bıktırdı artık bu kadar seçim kaybetmiş biri hangi yüzle ben adayım diyor ben bunu anlamıyorum ana koltukta oturma yan koltukta otur paranı gene kazan kimse altındaki arabayı evi cebindeki parayı almayacak, ama sal artık şu CHP yi

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Kılıçdaroğlu hep hata yapıyor ve evet o da doğru aday değil. Onun yüzünden de hiç bir değişiklik olmuyor bu zamana kadar. Ama akp ve erdoğan da iyi değil. Onlarında faydadan çok zararı var. Cidden insanın aklı iyicene karışıyor. Doğru düzgün bir adayı seçime çıkarsınlar da rahatlayalım. Yoksa yine kaybederler. Akp kazanır ve yine aynı şeyler devam eder. ?

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Kılıçdaroğlu hep hata yapıyor ve evet o da doğru aday değil. Onun yüzünden de hiç bir değişiklik olmuyor bu zamana kadar. Ama akp ve erdoğan da iyi değil. Onlarında faydadan çok zararı var. Cidden insanın aklı iyicene karışıyor. Doğru düzgün bir adayı seçime çıkarsınlar da rahatlayalım. Yoksa yine kaybederler. Akp kazanır ve yine aynı şeyler devam eder. ?
Hocam Kılıçdaroğlunun hataları var yok değil ama şu tabloda insanlar hala Erdoğan’a ve AKP ye oy vereceklerse beter olsunlar.Ülkeyi 20 yıldır soyup soğana çeviren bir zihniyete değil oy günahımı vermem.

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Yaa dolar 2 TL'den 20 TL 'ye çıkmış.
Mazot 4 TL'den 25 TL'ye çıkmış.
Enflasyon yüzde 5'te yüzde 100 lere gelmiş
İşsizlik var alım gücü düşmüş faizler yüksek.
ve halen daha CHP'ye oy vermiyorsa bu insanlar demek ki LİDERDE SORUN VAR şunu değiştirin artık. Bu gidişle bu söylemlerle deval ederse dolar 50 TL'de olsa mazot 50 TL'de olsa CHP gene yüzde 25'te kalacak bunu görebilseniz keşke...

Çevremde tanıdığım neredeyse herkes sırf Kemal Kılıçdaroğlu gelmesin diye şikayette etse sövsede saysada gene gidip AKP'ye oy verecekler... Ama Mansur Yavaş ayarında bir aday olursa işler değişebilir gördüğüm kadarıyla. Yeter ki muhalefetin adayı HDP'ye selam çakmasın Selahattin Demirtaş güzellemesi yapmasın.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Yaa dolar 2 TL'den 20 TL 'ye çıkmış.
Mazot 4 TL'den 25 TL'ye çıkmış.
Enflasyon yüzde 5'te yüzde 100 lere gelmiş
İşsizlik var alım gücü düşmüş faizler yüksek.
ve halen daha CHP'ye oy vermiyorsa bu insanlar demek ki LİDERDE SORUN VAR şunu değiştirin artık. Bu gidişle bu söylemlerle deval ederse dolar 50 TL'de olsa mazot 50 TL'de olsa CHP gene yüzde 25'te kalacak bunu görebilseniz keşke...

Çevremde tanıdığım neredeyse herkes sırf Kemal Kılıçdaroğlu gelmesin diye şikayette etse sövsede saysada gene gidip AKP'ye oy verecekler... Ama Mansur Yavaş ayarında bir aday olursa işler değişebilir gördüğüm kadarıyla. Yeter ki muhalefetin adayı HDP'ye selam çakmasın Selahattin Demirtaş güzellemesi yapmasın.
CHP tek başına girecek dimi? 6 lı masa öylesine kuruldu zaten.CHP nin şu anda yüzde 28 oyu var.İyi partinin oyu yüzde 14.Diğer 3 ittifakın oyu Yüzde 3.Şu anda millet ittifakının yüzde 45 oyu var.AKP nin oyu yüzde 30.MHP nin oyu yüzde 6.Cumhur ittifakının oyu yüzde 36.Sen hayal dünyasında yaşıyorsun.Kılıçdaroğlu veya başkası farketmez AKP gidici.Sen istediğin kadar algı yap.AKP defolup gidince senin yüzünü görmek isterdim.??????

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
CHP tek başına girecek dimi? 6 lı masa öylesine kuruldu zaten.CHP nin şu anda yüzde 28 oyu var.İyi partinin oyu yüzde 14.Diğer 3 ittifakın oyu Yüzde 3.Şu anda millet ittifakının yüzde 45 oyu var.AKP nin oyu yüzde 30.MHP nin oyu yüzde 6.Cumhur ittifakının oyu yüzde 36.Sen hayal dünyasında yaşıyorsun.Kılıçdaroğlu veya başkası farketmez AKP gidici.Sen istediğin kadar algı yap.AKP defolup gidince senin yüzünü görmek isterdim.??????

Millet neyin derdinde sen neyin derdindesin ya.
Gerçkente ağır çocuksun olaylara çocukça bakıyorsun sadece...

Kemal Kılıçdaroğlu ile olmuyor olmayacakta işte. BU kafa ile iktidar olsa ne olur 3 ay dayanamaz o koltukta. SİYASET ÜRETEMİYOR çünkü. Sürekli sıvıyor.
Kendi tabanı şuan linçliyor Kemal Kılıçdaroğlu'nu bu kadar saçma sapan iş yapılır mı diye. Sizin gibi 3-5 kendini bilmez gözü kör olmuş mantıklı düşünme özelliğini kaybetmiş çoluk çocuk dışında savunan yok...

CHP'ye nereden oy geldide yüzde 28 lere çıktı :D Hayaller efso... Yok altı kişi ülke yönetecek diyor toplanları oylarının yüzde 45 yapmıyor üstüne HDP'ye muhtaçlar HDP'ye dilenerek oy alacaklarda iktidar olacaklarda ölme eşeğim ölme.

AKP yüzde 40 oy ile meclisin yarısını alacak o ne olacak ? Meclis çoğunluğu olmadan sabah akşam HDP'ye dilenerek mi siyaset yapılacak sanıyorsunuz.

Halen matematiği anlamıyorsun sen. Mansur Yavaş gibi bir aday çıkarılıp kazanılacaksa yüzde 60 larla kazanılsa ya ... Ama sizin gibiler yüzünden CHP gene Kaybedecek.

Siz Kemal Kılıçdaroğlu'nu her yanlışına rağmen gidin savunmaya devam edin...

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Millet neyin derdinde sen neyin derdindesin ya.
Gerçkente ağır çocuksun olaylara çocukça bakıyorsun sadece...

Kemal Kılıçdaroğlu ile olmuyor olmayacakta işte. BU kafa ile iktidar olsa ne olur 3 ay dayanamaz o koltukta. SİYASET ÜRETEMİYOR çünkü. Sürekli sıvıyor.
Kendi tabanı şuan linçliyor Kemal Kılıçdaroğlu'nu bu kadar saçma sapan iş yapılır mı diye. Sizin gibi 3-5 kendini bilmez gözü kör olmuş mantıklı düşünme özelliğini kaybetmiş çoluk çocuk dışında savunan yok...

CHP'ye nereden oy geldide yüzde 28 lere çıktı :D Hayaller efso... Yok altı kişi ülke yönetecek diyor toplanları oylarının yüzde 45 yapmıyor üstüne HDP'ye muhtaçlar HDP'ye dilenerek oy alacaklarda iktidar olacaklarda ölme eşeğim ölme.

AKP yüzde 40 oy ile meclisin yarısını alacak o ne olacak ? Meclis çoğunluğu olmadan sabah akşam HDP'ye dilenerek mi siyaset yapılacak sanıyorsunuz.

Halen matematiği anlamıyorsun sen. Mansur Yavaş gibi bir aday çıkarılıp kazanılacaksa yüzde 60 larla kazanılsa ya ... Ama sizin gibiler yüzünden CHP gene Kaybedecek.

Siz Kemal Kılıçdaroğlu'nu her yanlışına rağmen gidin savunmaya devam edin...
Yav kardeşim sen şaka mısın? Ben İllaki Kılıçdaroğlu aday mı olsun diyorum.Farketmez diyorum.Yazılanı iyi oku anla öyle yorum yap.Kim olursa olsun yeter ki AKP siyasetten silinsin.Mansur yavaş aday olsa hiç bir itirazım yok desteklerim.Ekrem İmamoğlu aday olsa onuda desteklerim.Adayı belirlemek elimde olsa anketlerde Mansur yavaş Erdoğan’a fark attığı için Mansur yavaşı aday olarak gösteririm.Benim dememle olacaksa Kılıçdaroğlu olmasın Mansur yavaş olsun.Kılıçdaroğlu siyaset üretemiyor? Çok haklısın adam dürüst olduğu için siyaset yapamıyor ama insanların aklıyla alay eden,ülkeyi batıran Erdoğan mükemmel siyaset yapıyor dimi? Tek kelime ile komiksin.

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
av kardeşim sen şaka mısın? Ben İllaki Kılıçdaroğlu aday mı olsun diyorum

Ya konu Kemal KIlıçdaroğlu'nun saçmalığı şuan onu bile sıvamaya çalışıyon sabahtan beridir. Bırak hiç bir şey yazma bali. Savunmaya girince bunu bile komik oluyor.

Yapma kendini şöyle saçma sapan modlara sokuyon.

Not: Bu kafa yüzünden işte seçimi kaybederseniz 2023'te ağlamaya hakkın yok işte. Her yanlışı savunacan diye partinin kendisini düzeltmesine izin vermiyorsunuz.
12 yıldır her sıvamayı temizleyeceksiniz diye 10 seçim geçti kaybet kaybet koltukta kal oluyor işte... Adam resmen AKP'ye çalışıyor ama halen görmüyorsunuz.

En muhalif sokak röportajı yapan isimler bile isyan etmiş.

1665009806619.png

1665009875838.png

1665009935706.png

1665010019349.png

1665010202657.png

1665010234340.png

1665010393442.png

1665010512010.png

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Ya konu Kemal KIlıçdaroğlu'nun saçmalığı şuan onu bile sıvamaya çalışıyon sabahtan beridir. Bırak hiç bir şey yazma bali. Savunmaya girince bunu bile komik oluyor.

Yapma kendini şöyle saçma sapan modlara sokuyon.

Not: Bu kafa yüzünden işte seçimi kaybederseniz 2023'te ağlamaya hakkın yok işte. Her yanlışı savunacan diye partinin kendisini düzeltmesine izin vermiyorsunuz.
12 yıldır her sıvamayı temizleyeceksiniz diye 10 seçim geçti kaybet kaybet koltukta kal oluyor işte... Adam resmen AKP'ye çalışıyor ama halen görmüyorsunuz.

En muhalif sokak röportajı yapan isimler bile isyan etmiş.

Ekli dosyayı görüntüle 174274

Ekli dosyayı görüntüle 174275

Ekli dosyayı görüntüle 174276

Ekli dosyayı görüntüle 174277

Ekli dosyayı görüntüle 174278
Ekli dosyayı görüntüle 174279

Ekli dosyayı görüntüle 174280
Ekli dosyayı görüntüle 174281
Kızma darılma ama senin zekandan şüphe ediyorum.Bir insan hiç mi okuduğunu anlamaz? Farketmez kelimesini Kılıçdaroğlunu savunuyor olarak yorumlamak harika bir kafa olsa gerek.Diğer yazdığıma takıldıysan biri kötünün iyisi(Kılıçdaroğlu) diğeri kötünün kötüsü.Kılıçdaroğlu olmasın Mansur yavaş aday olsun.Mutlu oldun mu? İşin gücün trollük ile ortalığı karıştırmak.

Zaten son kozu kaldı, yakında ABD'ye gidecek, FETÖ ile bizzat görüşüp eteğini öpecek, icazet alacak, döndüğünde AkParti'den oy koparabilmek için kendini Halife ilan edecek!..
Yav he he palavralarına inandım.Siz bu masallarla ancak cahil insanları kandırırsınız.

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Zaten son kozu kaldı, yakında ABD'ye gidecek,

Bak buda siyaset bilmemek işte...

12 yıldır CHP'nin başında 1 kere ABD'ye gitmemiş Kemal Kılıçdaroğlu bayram değil seyran değil hayırdır derler adama.

Üstüne oraya gittiğinde bir foto olur veya bir video çıkar FETO'cu biri ile veya bir ABD'li yetkili ile aynı mekanda fotosu çıksa. ( Ekrem İmamoğlu'nun balık muhabbeti gibi. ) İktidarın eline efsane koz vermiş olur gene. Tepe tepe kullanırlar bir daha.

Bakın bunlar icazet almaya gitmiş orada FETO ile görüşmüş yok ABD yetkilerinden izin almışlar zaten Biden muhalefeti destekleyecez onunla Erdoğan'ı yıkacaz diyordu gibi sunarda sunar topluma bir daha...

AkParti'den oy koparabilmek için kendini Halife ilan edecek!..

En son Kemal Kılıçdaroğlu Peygamber soyunda diyorlardı !!!

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Bak buda siyaset bilmemek işte...

12 yıldır CHP'nin başında 1 kere ABD'ye gitmemiş Kemal Kılıçdaroğlu bayram değil seyran değil hayırdır derler adama.

Üstüne oraya gittiğinde bir foto olur veya bir video çıkar FETO'cu biri ile veya bir ABD'li yetkili ile aynı mekanda fotosu çıksa. ( Ekrem İmamoğlu'nun balık muhabbeti gibi. ) İktidarın eline efsane koz vermiş olur gene. Tepe tepe kullanırlar bir daha.

Bakın bunlar icazet almaya gitmiş orada FETO ile görüşmüş yok ABD yetkilerinden izin almışlar zaten Biden muhalefeti destekleyecez onunla Erdoğan'ı yıkacaz diyordu gibi sunarda sunar topluma bir daha...

En son Kemal Kılıçdaroğlu Peygamber soyunda diyorlardı !!!
Siyaset bilmek ne zamandan beri yalan söylemek,algı operasyonu yapmak,insanların aklıyla alay etmek,ülkeyi batırmak oldu? Tescilli trollsün.???

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Siyaset bilmek ne zamandan beri yalan söylemek,algı operasyonu yapmak,insanların aklıyla alay etmek,ülkeyi batırmak oldu? Tescilli trollsün.???

Sen bu sığ bakış açınla devam et ölümüne ne olursa olsun Kemal Kılıçdaroğlu'nu savunmaya devam et tamam mı.

Ama ne olursa olsun sakın bırakma tamam mı. iktidarın senin gibi neferlere ihtiyacı var... Bak Kemal Kılıçdaroğlu aday olup 2023'te kaybetse bile gene savunmaya devam et. Sakın genel başkanlığı bırakttırma her yerde savun. Bu tempodan sakın ödün verme ölümüne savun ki 2028'i zorlayabilsin AKP...

Not: Başta Kemal Kılıçdaoğlu ve arkasında senin seçmenler oldukça AKP seçimi flan kaybetmez hee ben size söyleyim. En koyu AKP'lilerden daha fena AKP'ye çalışıyon haberin yok.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Sen bu sığ bakış açınla devam et ölümüne ne olursa olsun Kemal Kılıçdaroğlu'nu savunmaya devam et tamam mı.

Ama ne olursa olsun sakın bırakma tamam mı. iktidarın senin gibi neferlere ihtiyacı var... Bak Kemal Kılıçdaroğlu aday olup 2023'te kaybetse bile gene savunmaya devam et. Sakın genel başkanlığı bırakttırma her yerde savun. Bu tempodan sakın ödün verme ölümüne savun ki 2028'i zorlayabilsin AKP...

Not: Başta Kemal Kılıçdaoğlu ve arkasında senin seçmenler oldukça AKP seçimi flan kaybetmez hee ben size söyleyim. En koyu AKP'lilerden daha fena AKP'ye çalışıyon haberin yok.
Sana tavsiyem kendine bir zeka testi yaptır.Senin zekandan şüphe ediyorum.Farketmez kelimesini Kılıçdaroğlunu savunuyor olarak yorumlamak zekası kıt insanların yapacağı yorumdur.Benim gönlümdeki aday Mansur yavaştır.Elimde olsa Mansur yavaşı aday yaparım ama elimden bir şey gelmiyor.Haklısın AKP nin benim gibi sabah akşam ona nefret kusan kişilere ihtiyacı var.?? Sen önce psikoloğa git sonrada kendine bir zeka testi yaptır.

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Dünün özeti:

AKP ne zaman zor duruma düşse zorda kalsa hızır gibi yetişiyor Kemal Kılıçdaroğlu... AKP'nin 20 yıldır iktidarda kalmasında payı büyüktür. 2023 için çalışmalara başlamış...