Demet Akalın’ın kızında tümör çıktı

Bu konuyu okuyanlar

marfan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Demet Akalın geçirdiği kötü günleri sosyal medyadan paylaştı.

Şarkıcı Demet Akalın’ın geçen çarşamba 1. yaşını renkli bir partiyle kutladığı kızı Hira’nın sadece kolunun göründüğü fotoğrafı paylaşması dikkat çekmişti. Akalın, gizem yaratmak için bunu yaptığını söyleyen takipçiye sert çıktı ve uzun zamandır kızında çıkan tümör nedeniyle zor günler geçirdiğini açıkladı.Akalın konuyla ilgili şunları yazdı, “Hiç bu kadar magazinin içindeyken gizem yaratacak bir halim yok…

O PİS AĞZINI MELEK YAVRUMDAN ÇEK

İlk birkaç ay paylaştık ve kızımda iyi huylu tümör çıktı. Bunu nazara bağladık ve hala tedavisi sürüyor. Neler çektiğimi bir ben bilirim. “Allah aşkına o pis ağzınızı benim melek yavrumdan çekin. Çok bildiğin dünyan sana kalsın, tamam mı? Bir b… bilmeden de insanların hele bir bebeğin hayatına sakın karışma adını da anma…”

Kaynak

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Gündem saçmalık dolu. Şu haberi okuduğuma utanıyorum ya zaman kaybı.

Parende_N

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hastalık ile uğraşmaları bile sosyal medyayla.Ben hastanede böyle acı yaşayıp ya sosyal medyada paylaşan bir hasta ile karşılaşmadım,elini niye paylaşıyorsun o zaman çocuğun.

tarzzamani

Asistan
Reaksiyon puanı
35
bu kadın tam bir şugursuz. madem kızının çok fazla gundem olmasını ıstemıyorsun ki bu çok dogrru ne dıye sureklı kızı medyaya gundem yapıyorsun