Deluded Mind Resmi Olarak Türkçe

Bu konuyu okuyanlar

yusuf0808

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hikaye
Deluded Mind™ oyununda, Dean Catrall adlı bir FBI ajanını canlandırıyorsunuz. Kızınız intikam arayan bir suçlu şirket tarafından öldürüldü. Bu trajik kaybınıza ragmen FBI ajanı olarak görevinize devam ediyorsunuz. Ve bir operasyon sırasında kaçırılıyorsunuz.
“Hillstone Akıl Hastanesi’nde” uyanıyorsunuz ve güçlü bir halüsinojene maruz kaldığınızı öğreniyorsunuz. Sizi kaçıran kişinin notunda FBI’dan partneriniz Robert Page’in de hastanenin içinde olduğu yazıyor.
Hillstone Akıl Hastanesi’nin koridorlarında yürürken bir şeylerin ters gittiğini hissediyorsun: Halüsinojen etkisini göstermeye başlıyor ve seni adeta dünyada bir cehennemin içine koyuyor.
Gerçekliği ilüzyondan ayırabilecek misin?

Özellikler
• Ekstrem korku: Halusinojen nedeniyle dünyada cehennemi yaşayacaksınız. Gerçeklik ve fantazinin birbirine karıştığı unutulmaz bir tecrübe.
• Çekici grafikler: Yüksek kalite grafikler size detaylandırılmış ve korkunç ortamlar sunuyor.
• Yoğun hikaye: Geçmişini ortaya çıkar ve hayal gücünün sınırları dışındaki şeylerle yüzleş.
• Dünya klası ses efekteleri: Her ses damarlarınızdaki kanı donduracak.
• Gaddar cezalar: Bir bulmacayı çözmen ne kadar uzun sürerse ya da kaç kez yanlış çözersen halusinojenin seni cezalandırması da o kadar fazla olacak.
• Rastgele oyunlar: Rastgele meydana gelen olaylar çeşitli oyun tecrübeleri sunar.

Oyundan Görüntüler:

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

15.jpg

06.jpg

11.jpg

Tanıtım Videosu:

Steam:

Türkçe Dil Desteği Duyurusu

Oyunu satın alarak, Youtube'a videosunu çekerek ve oyunu başka yerlerde tanıtarak bana yardımcı olabilirsiniz arkadaşlar. Oyunun yapımcısıyla anlaşmamızda Türkiye'deki satışlara göre para alacağımı söylediler. O yüzden sizden oyunu korsan oynamayıp satın almanızı istiyorum. Hem size katkısı olur hem bana. Şimdiden çok teşekkürler.