Dell xps L502

Bu konuyu okuyanlar

tanyow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dell xps L502

i7-2630QM, up to 2.9 Ghz , 6mb cache
- 8gb Ram DDR3
- Nvidia GeForce GT540-2048-4096MB
- 750 GB
- Blu-Ray Player

2530tl nakit fiyat nasıl bu laptop için ?Ram falan sonradan eklenmiş olarak mı satılıyor acaba?Dell 8gb satmıyor diye biliyorum.Eğer sonradan eklenmişse bir sorun çıkar mı ? teşekkürler

Dell hakkında genel düşünceleriniz neler ? ısınma sorunu oluyor diye duydum çok problem yaratır mı acaba ?

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Dell 8gb satmıyor konusu nasıl bir istihbarat? :D

Gayette satıyor, neden satmasınlar... Dell alınabilecek en iyi marka, rahat rahat al... Eminim benden sonra gelecek arkadaşlarda yakın şeyleri söyleyeceklerdir... :wink:

tanyow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
satıyorlardır doğrudur :) Aslında sadece özellikleri yüksek oldugu için ısınma sorunu olabilir diye çekiniyorum yoksa çok beğendim pc'yi

rtgrlndr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
bence de al, hem servis olarak iyiler hem de dell'in malzeme kalitesi iyi, rahat rahat al

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Paran varsa FullHD al, bence çözünürlük gerçekten önemli bir konu...

tanyow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dizüstünü kullanma amacınız daha çok hangi yönde olacak? Oyun, iş, vs...

Genelde Oyun ve Film-Dizi.İleride autocad tarzı programlar için kullanabilirim.

---------- Post added at 15:12 ---------- Previous post was at 15:08 ----------

Paran varsa FullHD al, bence çözünürlük gerçekten önemli bir konu...

Dikkate alıcam uyarını sağol Inspiron serisinin Full Hd'si yok Xps serisi içinde en az 2300'ü gözden çıkarmak lazım ama dediğin gibi çözünürlükte önemli

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Oyun-film zevk işi zevkine düşkünsen illa full hd al...

Ama çözünürlük sadece orada bitmiyor, örneğin programcıysan Eclipse kullanırken, keşke daha fazlasını görebilseydim dediğim çok oluyor. Aynısı autocad tarzı programları kullanırken sen de diyeceksindir. :wink:

tanyow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son 2 sorum daha var :) Laptop'a sonradan dvd player yerine bluray player takabilir miyim ? Ve BF3 gibi bir oyunda 8gb yerine 6gb ram çok fark eder mi ? Teşekkürler

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Xps serisi 8GB ram ile geliyor. Sonradan dvd player takmaya gerek yok. Bence alabiliyorsan Xps al derim. Hem üzerinde bulunan Hdmi ve sanırım display portta vardı. Bu sayede tv ve monitöre de bağlayabilirsin. Film ve oyun tarafında da rahat edersin :) :)