Dell İnspiron N5110 ses sorunu

Konusu 'Dizüstü Bilgisayar Sorunları' forumundadır ve kkoray tarafından 6 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. kkoray

kkoray Profesör

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    48

- Dell İnspiron N5110 ses sorunu

bilgisayarı alalı 3 hafta oldu fakat aldığım günden beri saniyelik ses cızırtısı oluyor müzik dinlerken video izlerken donmalar oluyor kısa süreli neden olur bir fikri olan var mı ? servisi arayamadım vaktim olmadı çözemezsem sorunu en kısa sürede servisi arıyacağım.

2. BGAREPAİR

BGAREPAİR Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sound Driverini Güncellerseniz Muhtelemen Düzelecektir veya Teknik Servise Gösterebilirsiniz

BGAREPAİR-ÜMİT DAMAR

Yazar ve Çizerseniz,Eğer Planlama Yaparsanız Tüm Bunları Siz Yaptığınız Halde En Çok Siz Faydalanırsınız.

3. ysf.taskin

ysf.taskin Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bende aynı model laptop kullanıyorum. ben yeni aldıgımda böyle bi sorun olmamıştı. istersen en güncel ses driver ını yükleyip bi de öyle dene. yeni aldıysan güncel driver lar yüklü değildir. şu http://www.dell.com/support/drivers/tr/en/trdhs1/DriversHome/NeedProductSelection siteye gir. laptopun altındaki service tag ı yaz. en güncel driver ları yükle. :) yalnız İNTERNET Explorer ile girmek gerek.

diğer güncel driver için intelin sitesinden otomatik tarama yaptır. oraya da şurdan girebilirsin.http://www.intel.com/p/en_US/support/detect?iid=dc_iduu ekran kartından güncel değildir. onu da araştır derim :)

4. kkoray

kkoray Profesör

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    48
    driverları güncelledim sorun ortadan kalktı teşkekür ederim:)

5. emrahxlx

emrahxlx Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hangi güncellemeleeri yüklediniz aynı sorun bende de var ben ıdt audio güncelleme yükledim ama yine aynı ne yapmalıyım cızırtı var hep

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

cevap lütfen

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende de o sorun var kısa süreli cızırtı yapıyor, özellikle prize bağlı olmadığında.

Sayfayı Paylaş