DELL İNSPİRON N5110 Driverleri lazım yardım lütfen

Bu konuyu okuyanlar

cashpoint

Asistan
Reaksiyon puanı
0
DELL İNSPİRON N5110 driverleri lazım acil lütfen yardım

'İntel Core i5 2430m
4 gb
windows 7 ultimate 64 bit işletim sistemi '

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Benim kurduğum driverların yedeğini almıştım. 70 Mb falan, bi upload ederim. Aygıt yöneticisinden ünlemli olanlara sürücü güncelle dersin benim vereceğim dosyaları gösterirsin büyük çoğunluğunu kuracağını düşünüyorum. DriverPack Solution indir ya da.

cashpoint

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim kurduğum driverların yedeğini almıştım. 70 Mb falan, bi upload ederim. Aygıt yöneticisinden ünlemli olanlara sürücü güncelle dersin benim vereceğim dosyaları gösterirsin büyük çoğunluğunu kuracağını düşünüyorum. DriverPack Solution indir ya da.

Tamam kardeşim de ne zaman upload edersin ? etherneti tanımadıki yardımcı driver arama programları çalışmıyor o yüzden

--- Mesaj Güncellendi ---

Hocam valla çıldırcam hiçbir driver olmuyor ya napcam ben

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Program internet bağlantısına gerek duymuyor, kendisi zaten büyük bir program içinde birçok driver var lazım olanı sistemine kuruyor.

Upload'a şimdi başladım 20 dakika sürer.

cashpoint

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Program internet bağlantısına gerek duymuyor, kendisi zaten büyük bir program içinde birçok driver var lazım olanı sistemine kuruyor.

Upload'a şimdi başladım 20 dakika sürer.

Tamam kardeşim driver scanner ı deniyorum şu an olmayacak gibi duruyor şimdiden çok saol

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Tamam kardeşim driver scanner ı deniyorum şu an olmayacak gibi duruyor şimdiden çok saol

Bendeki driverlar bunlar, ben formattan sonra hiç driver kurmadan aygıt yöneticisinde bu klasörü gösterip driverlarımı tanıtabiliyorum. Sende de işe yaraması muhtemel.

https://www.dropbox.com/s/56l5pddhitnv0up/driver%20yedek.7z

Ama ekran kartını sitesinden indirmeni tavsiye ederim. O da burada;
http://www.nvidia.com/content/Drive...international-whql.exe&lang=us&type=GeForce M

cashpoint

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bendeki driverlar bunlar, ben formattan sonra hiç driver kurmadan aygıt yöneticisinde bu klasörü gösterip driverlarımı tanıtabiliyorum. Sende de işe yaraması muhtemel.

https://www.dropbox.com/s/56l5pddhitnv0up/driver%20yedek.7z

Ama ekran kartını sitesinden indirmeni tavsiye ederim. O da burada;
http://www.nvidia.com/content/Drive...international-whql.exe&lang=us&type=GeForce M

Teşekkürler deneyicem şimdi

Kardeşim ekrankartı (You must install intelr driver first) diye bir hata veriyor ne olabilir

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Önce intel'in driverini kur diyor sana. Yani dahili ekran kartı.

cashpoint

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Önce intel'in driverini kur diyor sana. Yani dahili ekran kartı.

:) Hocam ben bu dell i çözemedim ya zorundamıyım ya nie onboard ekran kartını kurdurtuyor ki bana neyse çok sağol hocam deniyorum

Olmadı kardeşim grafik sürücü ve PCI basit iletişim denetleyicisi diye birşey kaldı oda büyük ihtimal ekran kartının ne yapmalıyım bir fikrin var mı bu konuda

cashpoint

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Driverpack solution dene bir de

drp.su

2.8 gb mı ne kardeş o :S

İndirdim 8 mb olanı deniyorum şu an

Sorunu DriverScanner ile çözdüm kardeşim çok sağol yardımın çok dokundu. Böyle sorunu olan varsa DriverScanner gerçekten çok başarılı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm benimde ayni sorunum var bide etherneti de wifiyide bulmadi makine yeni aldim sinir oldum nasil ayarlayabilirim tskler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de standar vga bağdaştırıcısıı ulamıyorumm delll n5110 w7 32 bit