Dell İnspiron N5110 - Driverlar Kafayı Yedirtecek.

Bu konuyu okuyanlar

fthyldz06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kolay gelsin. Bugün Dell İnspiron N5110 aldım. i7 işlemcili 8Gb ram var ve nVidia gt525m ekran kartına sahip. İşletim sistem Freedos. Windows 7 32 ve 64 bit kurmama rağmen hiçbir türlü driver bulamıyorum. Dell'in sitesinden baktım, araştırma yaptım yok yok yok. Lütfen bilen arkadaşlar v.s varsa bi yardımcı oluversinler. Wireless'ından tutun da Ekran kartına kadar hiçbir driver yok. Linklerinizi bekliyorum tşkler.

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Windows 7 çoğu donanımı otomatik olarak tanıyor. Ben sistem kurarken sadece ekran kartı için driver kuruyorum. Onun için ekran kartının ureticisinin sitesine bakmanı tavsiye ederim. Orda mutlaka yazılım vardır.

fthyldz06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 çoğu donanımı otomatik olarak tanıyor. Ben sistem kurarken sadece ekran kartı için driver kuruyorum. Onun için ekran kartının ureticisinin sitesine bakmanı tavsiye ederim. Orda mutlaka yazılım vardır.

Wireless driverinden tutun da Chipset'e kadar hiçbir driver yok.

@fthyldz06
buyur kardeşim burada aradığın tüm driverler mevcut
cihazın hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan
Buyrun Buradan Linke Ulaşmak İçin Tıklayın

Teşekkür ettim hocam, hemen bakıyorum. Detayları yazacağım.

fthyldz06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olmuyor. Acaba bilgisayarda mı bir sorun var arkadaşlar ne dersiniz?

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Yok abi ya orijinal mal. Bugün aldım driver felan kuramıyorum yardım lütfen :(

Hemen el atıyorum latife yaptım internetim çok ağır bugün malum akk.

Bekle biraz dönüyorum.

Kafayı sıyıracam lanet olsun bu adil kullanım kotasına yahu bir siteyede giremez mi ?

Kardeş ben giremiyorum dell in sitesine gir sol altta güncel sürücüler ve yazılım kısmına tıkla sonra modelini oraya yaz ve arama yap.

Hepsini tek tek indir ve ilk başta chipset sürücüsünden kurmaya başla tamam.
Ekran kartını güncel olarak indir.

fuzuli24

Asistan
Reaksiyon puanı
2

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Bende Dell İnspiron N5110 kullanıcısıyım. Ürün yanında driver'ların yer aldığı bir cd veriyorlar. Tüm sürücüler o cd içerisinde mevcut.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
inspiron n5110'un diger adi inspiron 15R birde 15R driverlarina bak

lonely2134

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konu aslında çoktan kapanmış ama DELL müşteri hizmetleride bu ürün ile kafayı yemiş. Bu ürüne win7 ultimate filan yükleyebilirsiniz ama sürekli problem yaşarsınız. Win7 home premium ile maksimum verim dediler onuda kurdum olmadı ürünü yarın iade edecem. Kesinlikle bunu tavsiye etmem almayın sakın.

demircan256

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşalr..

Şimdi i3 işlemcili dell n5110 model laptopa formatı çaktım ancak gerek ethernet gerek wireles driverı yğklenmemiş...

bana acilinden en azından sadece wirels driverı lazım..diğerlerini ancak bu bilgisayarda internet olunca bulabilrim..

çünkü dellin sitesinde service tag yazıyorum masaüstü bilgisayarımda benim bilgisayırımı görüyor yanlış değilsem.çünkü bana w7 32 bit işletim sistemine ait deriver lazım..

rica etsem hemen bir link atabilirmisiniz...

laptop elimde kaldı :(