DELL G315 Almaya Değer Mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Utku Cabir

Ben Sana Doyamadım ATAM! Doysun kara topraklar...
Yönetici
Moderatör
Bu fiyta 1660Ti barındıran cihazlar var. Mesela Monster T5 19.1
Kendisini kullanıyorum. Fena değil memnunum.

bugraatas

Üyecik
Dell kullanıyorum. Maltepe servisinden hiç memnun kalmadım. Ürün aldığım günden beri ısınıyordu. Ben de aksattım bu durumu. Daha sonra götürdüm. Geri aldığımda ürün çizilmiş haldeydi. Servisi iyi diyorlar ama ben hiç iyi bir deneyim yaşamadım. Değişim talebinde bulundum fakat 2 defa ret cevabı aldım. Üstelik hiçbir neden belirtmeden verdiler bu cevabı. Ben de 2 aydır Tüketici Hakem Heyeti sonucunu bekliyorum. Yine de siz bilirsiniz. G315 kullanmadığım için bilemem.

berenimustafa

Üyecik
Monster serisinidaha önce baktım beğendim ama kasa kalitesinin yeteri kadar iyi olmadığını hatta oyun tuşlarının w-a-s-d deforme olduğu için yetkili servise goturduklerini ve kullanıcı hatası yazıldığını okudum o yüzden biraz düşündürücü oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

ASUS G531GU CORE İ7 9750H 2.6GHZ-16GB-512GB SSD-15.6''-GTX1660TI 6GB-W10

ASUS X571GT CORE İ7 9750H 2.6GHZ-16GB-512GB SSD-15.6''-GTX1650 4GB-W10

Bu iki üründen birini tercih etmeyi düşünüyorum hatta Asus G531GU tasarımı biraz daha güzel duruyor

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Editor
Monster serisinidaha önce baktım beğendim ama kasa kalitesinin yeteri kadar iyi olmadığını hatta oyun tuşlarının w-a-s-d deforme olduğu için yetkili servise goturduklerini ve kullanıcı hatası yazıldığını okudum o yüzden biraz düşündürücü oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

ASUS G531GU CORE İ7 9750H 2.6GHZ-16GB-512GB SSD-15.6''-GTX1660TI 6GB-W10

ASUS X571GT CORE İ7 9750H 2.6GHZ-16GB-512GB SSD-15.6''-GTX1650 4GB-W10

Bu iki üründen birini tercih etmeyi düşünüyorum hatta Asus G531GU tasarımı biraz daha güzel duruyor
G531GU modelinde numpad kısmı olmadığı için ben sevmiyorum ama hoşunuza gittiyse alınabilecek bir ürün. Acer ürününe de bakabilirsiniz hem 17.3" olması avantaj. Yine de Omen ürününü daha çok tavsiye ederim 15.6" olması sorun değilse.

berenimustafa

Üyecik
Görkem Say yardımların ıcın oncelıkle teşşekür ederim.Acer dusunmuyorum. Hp omen alan kısı ıle gorustum ekran yenıleme hızı 60 hz . HP cihazları çok çabuk ısınıyor.Dell mark istediğim ozellıklerde bulamadım. Bende bu 3 cıhaz arasında kaldım. Gerek teknık servıs,gerek arıza durumu, ve en onemlısı laptoplar mentese yerlerınden cok kolay kırılıyor.Umarım bu sorun artık yenı cıhazlarda olmaz. Windos orjınal almak gerekır mı yada Freedos alarak kendımız ısletım sıstemı kursak olur mu

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Editor
Görkem Say yardımların ıcın oncelıkle teşşekür ederim.Acer dusunmuyorum. Hp omen alan kısı ıle gorustum ekran yenıleme hızı 60 hz . HP cihazları çok çabuk ısınıyor.Dell mark istediğim ozellıklerde bulamadım. Bende bu 3 cıhaz arasında kaldım. Gerek teknık servıs,gerek arıza durumu, ve en onemlısı laptoplar mentese yerlerınden cok kolay kırılıyor.Umarım bu sorun artık yenı cıhazlarda olmaz. Windos orjınal almak gerekır mı yada Freedos alarak kendımız ısletım sıstemı kursak olur mu

Bunlar arasından MSI derim.

stat counter