DELL G315 Almaya Değer Mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

semih.tosunn

Üyecik
Herkese merhabalar. Yeni bilgisayar alacağım ancak aklımda bazı sorular var. Araştırdığım bilgisayarlar arasında bu fiyat civarında dell'in g3 serisi, lenovo'nun ideapad 330 modeli var. Lenovo'da ips ekran olmadığı için pek yanaşmadım ama ekranı dışında öneriyorlar. Dell'i ise kullanan fazla kişi yok o yüzden yorum yapamıyorum. Mühendislik öğrencisiyim fazla oyun oynamayı düşünmüyorum. Siz bu konuda hangisini tavsiye edersiniz? Nedenleriyle söylerseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Dell G315 1-) Dell Gaming G315 Intel Core i7 8750H 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı
2-)Dell Gaming G315 Intel Core i7 8750H 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı
Lenovo Ideapad Lenovo Ideapad 330-15ICH Intel Core i7 8750H 16GB 1TB + Fiyatı

Utkuversus

Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir!
Yönetici
Moderatör
Kesinlikle dell. Ama o fiyata daha iyi modeller var.

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Super Moderator
G3 daha iyidir hocam. Çift soğutma var ve garantisi çok çok daha iyi Lenovo servisine göre. Ayrıca üründe RAM, SSD veya HDD yükseltmesi yapmak garantiyi götürmez. 1. linkteki ürünü almanın öneririm o daha yeni seri.

semih.tosunn

Üyecik
Kesinlikle dell. Ama o fiyata daha iyi modeller var.
İsimlerini de söylerseniz çok sevinirim.
G3 daha iyidir hocam. Çift soğutma var ve garantisi çok çok daha iyi Lenovo servisine göre. Ayrıca üründe RAM, SSD veya HDD yükseltmesi yapmak garantiyi götürmez. 1. linkteki ürünü almanın öneririm o daha yeni seri.
Peki neden birinci daha iyi olmasına rağmen ikinciden ucuz? Bu da aklımı karıştırıyor

Görkem Say

Yönetici
Super Moderator
İsimlerini de söylerseniz çok sevinirim.

Peki neden birinci daha iyi olmasına rağmen ikinciden ucuz? Bu da aklımı karıştırıyor
İkinci ürünün fiyatını güncellememişlerdir. Fiyatı o kadar akla mantığa yatmayan ürün var ki hepsini saysam dolar taşar. Bende anlamıyorum bu fiyat politikalarını açıkçası.

semih.tosunn

Üyecik
İkinci ürünün fiyatını güncellememişlerdir. Fiyatı o kadar akla mantığa yatmayan ürün var ki hepsini saysam dolar taşar. Bende anlamıyorum bu fiyat politikalarını açıkçası.
Teşekkür ederim. Bu arada bu fiyat dolaylarında başka tavsiye ettiğiniz bilgisayar var mıdır acaba ?

Görkem Say

Yönetici
Super Moderator
Bu fiyata Monster var SSD kapasitesi daha fazla bildiğim kadarıyla ama ben alternatifi olduğu sürece Monster önermiyorum.

tıgermsı

Asistan
DELL iyidir. kullanmadım ama garanti servisi felan baya övüyorlar. zaten o fiyata o özellikte alternatifte yok sayılır.
1. sıradakini alıp +8 ram eklersen dahada iyi olur. veya ileride eklersin

semih.tosunn

Üyecik
DELL iyidir. kullanmadım ama garanti servisi felan baya övüyorlar. zaten o fiyata o özellikte alternatifte yok sayılır.
1. sıradakini alıp +8 ram eklersen dahada iyi olur. veya ileride eklersin
4 gün boyunca dellde indirim var, sanırım tercihimi o yönde yapacağım. Teşekkür ederim. Yine de başka önerilere açığım :)

gsa

Üyecik
4 gün boyunca dellde indirim var, sanırım tercihimi o yönde yapacağım. Teşekkür ederim. Yine de başka önerilere açığım :)
Selam ben de aynısını almayı düşünüyorum.Hangi satıcıdan ve kaça aldın?Memnun musun? Şu an ilk attığın linkte 5699 ikincide 5399 güncel fiyat

Görkem Say

Yönetici
Super Moderator
Selam ben de aynısını almayı düşünüyorum.Hangi satıcıdan ve kaça aldın?Memnun musun? Şu an ilk attığın linkte 5699 ikincide 5399 güncel fiyat
İkinci üründe 1050 Ti değil 1050 kartı var çünkü o yüzden daha ucuz. Almayı düşünüyorsanız alabilirsin merak etmeyin.

semih.tosunn

Üyecik
5.900e hepsiburada dan aldım. Gayet memnunum. Ancak fiyatlar altüst olmuş. Zaten hatalıydı düzeltmişler sanırım benim aldığım 1050Ti i7 8.nesil.

EEkinoks

Üyecik
5.900e hepsiburada dan aldım. Gayet memnunum. Ancak fiyatlar altüst olmuş. Zaten hatalıydı düzeltmişler sanırım benim aldığım 1050Ti i7 8.nesil.
Bilgisayarın bir sıkıntısı çıktı mı? Yorumları pek iç açıcı değil de .Yoksa monster falan mı almalıyım(amacım oyun oynamak)

Utkuversus

Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir!
Yönetici
Moderatör
Bilgisayarın bir sıkıntısı çıktı mı? Yorumları pek iç açıcı değil de .Yoksa monster falan mı almalıyım(amacım oyun oynamak)
Monster da tercih edebilirsiniz. Ben aynı fiyatta Dell tavsiye ederim her zaman.

Gunelmstf

Üyecik
Merhaba üründen memnun musunuz acaba, ben de dell almayı düşünüyorum bu modeli tavsiye eder misiniz?

stat counter