Dell Bilgisayar Aşırı Yavaşlama Sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mesutakyol0606

Üyecik
evet şimdilik önce onu indir bir bakalım olacak mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 72697

sonra olmaz ise bunları da indirirsin yalnız sistemin win 10 değil mi..?
sistem windows 7 -64 bit hocam benim genel sorunum oyun değil bilgisayar çok çok yavaş 512mb ram bilgisayardan bile yavaş denile bilinir rica etsem mesaj atar mısınız bir de

evet şimdilik önce onu indir bir bakalım olacak mı?

Ekli dosyayı görüntüle 72697

sonra olmaz ise bunları da indirirsin yalnız sistemin win 10 değil mi..?
Hocam windows 7 64 bit,birde benim genel sorunum bilgisayar yavaş internete girerken bile yavaş hiç bir şey açmadığım zaman herhangi bir dosya açmada yavaş 512mb ram bilgisayarlar gibi birde mesaj atarsanız çok çok iyi olur hocam

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
sistem windows 7 -64 bit hocam benim genel sorunum oyun değil bilgisayar çok çok yavaş 512mb ram bilgisayardan bile yavaş denile bilinir rica etsem mesaj atar mısınız bir de

Hocam windows 7 64 bit,birde benim genel sorunum bilgisayar yavaş internete girerken bile yavaş hiç bir şey açmadığım zaman herhangi bir dosya açmada yavaş 512mb ram bilgisayarlar gibi birde mesaj atarsanız çok çok iyi olur hocam
O sisteme 7 gerek yok. 10 kurun ve sürücüleri güncelleyin harika olur.

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Sürücüleri Windows Update ile güncelleyin veya Dell Support Assist programını kullanın. Ekran kartı için GeForce Experience programını kullanın.

mesutakyol0606

Üyecik
Windows 8 Pro , formatı atılıp yerel disk c deki windows.old dosyası silindi.Ek olarak ise Driver Boost programı ile formatdan sonraki güncellemeleri yüklüyor şuanda,birazda olsa fark var arkadaşlar güncellemeler komple bittiği zaman tekrardan bildireceğim arkadaşlar..

mesutakyol0606

Üyecik
Ah bu zehirli ok işte... bunu kullanmak çok sıkıntı. Demiştim size elle kuracaktınız.
Bir de 8 kullanılmaz. 8.1 neyse... O sistem zaten 10 ile gelmiştir.
Hocam internet üzerinde şuanlık çoğu insanın tavsiyesi bu olmuş,formatdan sonra driverler için kullanıp kaldıracağım zaten

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
Hocam internet üzerinde şuanlık çoğu insanın tavsiyesi bu olmuş,formatdan sonra driverler için kullanıp kaldıracağım zaten
Doğru driverı kurmaz. Çok rastlıyoruz böylelerine. Başka ekran kartının driverını kurar...

PARAzitCELL

Dekan
windows old klasörünü sonradan silmek temiz format anlamına gelmiyor, temiz format biosdan açtıktan sonra boot dosyasını, c diskini ve yavrusunu silip, formatlayıp yeniden sıfırdan windows yüklemektir. Güncelleme, yükseltme ile windows yamalı bohça gibi oluyor, hatalı, eksik işlemler yapıyor...

Temiz format sanıldığı kadar zor bir işlem değil, örnek bir videoyu cep telefonuna indirip aynısını yapabilirsiniz.

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı

PARAzitCELL

Dekan

bu da videolu örneklerden biri... win 10 yerine win 7 menüleri ile de kurulum neredeyse aynı, kolay gelsin...

stat counter