Dell 7577 Nasıldır?

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Gönül rahatlığıyla alabilirsin sıkıntısı yoktur.

Mustafa0735

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Abra A5 V12.1 15.6" Oyun Bilgisayarı
Monsterın bu modelini 1TB harddisk ekletilmiş şekilde almanı öneririm. Fiyatı bu kadar düşürülmüş mallarada dikkat edilmeli genelde ayıplı mal yada teşhir ürününü kakalıyorlar başıma geldi benim

derivative

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Delli kimseye önermiyorum ben artık çok gereksiz sorunlar çıkıyor bir zamanların casperını bilirsin onun gibi

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Abra A5 V12.1 15.6" Oyun Bilgisayarı
Monsterın bu modelini 1TB harddisk ekletilmiş şekilde almanı öneririm. Fiyatı bu kadar düşürülmüş mallarada dikkat edilmeli genelde ayıplı mal yada teşhir ürününü kakalıyorlar başıma geldi benim
dell-ins-7577-fb70d128f81c-i7-7700hq-8gb-1tb128gb-ssd-4gb-gtx105__1013780306255143.jpg

bu dell 7577 o monster'dan ince.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
ssd kapasitesi iki katı ve sanırsam usb 3.1 var fazla olarak :) m2 pci var mı onu bilmiyorum ama olmalı yani ...

ben laptopta bu iki markayı çok beğeniyorum. samsung kapadı dükkanı Türkiye'de kaldı geriye acer...
1) samsung
2) acer

Son düzenleme:

Mustafa0735

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kesinlikle attığınız acer modeli dellin modelinden iyi. Oyuncu bilgisayarı olarak kesinlikle dell önermiyorum.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
ayni makinayi bende inceliomda kardes acerler nasil sikinti cijarmi hic kullandinmi acer
şahsen henüz almadım ama kamu bilgisayarların çoğunu acer dan alıyor, demekki garantisi iyi... ama kesin bişey söyleyemem, henüz almadım.

kenancatr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şahsen henüz almadım ama kamu bilgisayarların çoğunu acer dan alıyor, demekki garantisi iyi... ama kesin bişey söyleyemem, henüz almadım.
youtubeye baktim turkce incelemede yok forumlardada bisey bulamadim ama donanim listesine baktigimizda fiyatina gore gayet iyi gozukuyo insan kuskulanio

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
youtubeye baktim turkce incelemede yok forumlardada bisey bulamadim ama donanim listesine baktigimizda fiyatina gore gayet iyi gozukuyo insan kuskulanio
hepsiburada ve diğer satış sitelerinde olumlu yorumlar var benim bildiğim bu...

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
şu ana kadar casper, msı ve hp laptop alan biri olarak şunları söyleyebilirim:

1) casper ucuz çin malını türk malı diye satan, servisi ile çileden çıkartan çöp marka. uzak durulmalı.
2) hp nispeten orta seviye çin mallarını kullanır özellikle ekranları kalitesiz oluyor, kasaları da keza öle. servislerine işiniz çok düşebilir çünkü bilgisayarlarında ısınma gibi kronik sorunlar olabiliyor. Ses/gürültü oranları diğer aynı fiyat/performans markalarına göre yüksektir Ve ömürleri onlara oranla daha az.
3) msı kesinlikle kalitelidir fakat aynı zamanda tuzludur da :) servisi konusunda bi bilgim yok çünkü işim düşmedi...

---- Mesajlar birleştirildi ----

gerci teknoloji isi sans isi urunu alan 9. kisiye bisey olmaz 10.kisinin aldigi urun bozuk veya defolu cikar oda sana denk gelir
en önemlisi o yüzden servis olayı . sırf bu yüzden gittim vestel telefon aldım ama ummadığım kadar iyi çıktı telefon, resmen canavar :D gerçi araştırmasını yapmıştım ama android işletim sistemine güvenmiyordum fakat çok güzel uyarlamışlar telefona işletim sistemini...

samsunga beyaz eşyadan dolayı güvenim tamdır, beyaz eşyaları hem çok kaliteli hem servisleri harikadır. o yüzden samsung dizüstü almayı çok istemişimdir ama zamanını kaçırdım. acer ise tüm kamuyu adeta donatmış ürünleri ile, bi ara hp de vardı ihalelerde ama acer kalite bakımından fark atıyo hp'ye.

Son düzenleme:

kenancatr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu ana kadar casper, msı ve hp laptop alan biri olarak şunları söyleyebilirim:

1) casper ucuz çin malını türk malı diye satan, servisi ile çileden çıkartan çöp marka. uzak durulmalı.
2) hp nispeten orta seviye çin mallarını kullanır özellikle ekranları kalitesiz oluyor, kasaları da keza öle. servislerine işiniz çok düşebilir çünkü bilgisayarlarında ısınma gibi kronik sorunlar olabiliyor. Ses/gürültü oranları diğer aynı fiyat/performans markalarına göre yüksektir Ve ömürleri onlara oranla daha az.
3) msı kesinlikle kalitelidir fakat aynı zamanda tuzludur da :) servisi konusunda bi bilgim yok çünkü işim düşmedi...

en önemlisi o yüzden servis olayı . sırf bu yüzden gittim vestel telefon aldım ama ummadığım kadar iyi çıktı telefon, resmen canavar :D gerçi araştırmasını yapmıştım ama android işletim sistemine güvenmiyordum fakat çok güzel uyarlamışlar telefona işletim sistemini...
bana faydali oldu mesela saolun suana kadar laptopum hic olmadi hep masaustu kullandim yani toplama yeni tasindigim evde birak masaustunu pc masasi bile yok bende dusundum toplaya baslasam kasa monitor aliyim pc masasi aliyim yine laptop fiyatina gelcek bende dedimki hic ugrasmayim iyi bi oyuncu laptopu aliyim yerde kaplamaz gerekirse tv baglar kullanirim dedim masaustu iyi hosda zahmeti cok

derivative

Asistan
Reaksiyon puanı
41
o attığın aceri iyice incele donanım herşey değil soğutma sistemi falan da çok önemli internette yabancı incelemsi illaki vardır olmazsa notebookcheck sitesinden bak

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Model nameAN515-51-7383Part NumberNH.Q2QEY.003Release Date2018-01-06
henüz yeni çıkmış bi ürün, incelemesi dahi yapılmamış notebookcheck te :) biraz beklemeli .

https://www.ultrabookreview.com/16445-acer-nitro-5-review/

incelemesi benzer ürün, 512 GB SSD (M.2 NVMe) ile

Son düzenleme:

kenancatr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o attığın aceri iyice incele donanım herşey değil soğutma sistemi falan da çok önemli internette yabancı incelemsi illaki vardır olmazsa notebookcheck sitesinden bak
cift sogutma ve iyi oldugunu soyluyo tabi iyi arastirmak lazim bunun sonra pisman olmasida var

derivative

Asistan
Reaksiyon puanı
41
soğutma bu laptoplarda en önemli şey soğutması kötüyse alınmaz