Dell 7577 Ekran Çerçevesi Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

bugraatas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Merhaba arkadaşlar. Fotoğraf olarak göstermek isterdim fakat kamerada belli olmayacak kadar ufak bir sorun. Dell 7577 ürününü kullanan arkadaşlara özellikle soruyorum:
Ekran çerçevesinin ortasında bildiğiniz üzere "Dell" yazısı mevcut. O yazının sol tarafındaki çerçeve bölgesi, ekranı tamamen sarmakta ve bir boşluk, açıklık bulunmamakta fakat sağ tarafındaki çerçeve bölgesinde bir açıklık bulunmakta. Hatta içine doğru baktığımda arkadan aydınlatmasını görebiliyorum. Ekran kapağını kapanmaya yakın halde bıraktığımda da arkadan aydınlatmayı görebiliyorum. Ne kadar uğraşsam da kapatamadım bu bölgeyi. Tamamen sarmıyor yani ekranı. Böyle bir açıklık bulunan bir arkadaş var mı? Yapabileceğim bir şey var mı yoksa bunu göz ardı edip işime mi bakmalıyım? Biraz takıntıyım, kusura bakmayın. Yazımı uzun tutmak istemezdim; buraya kadar okuyan arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım. İyi forumlar.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Normalde durum böyle değil. Herhangi bir sorun yaratacağını sanmıyorum ama rahatsız ediyorsa servise verin hemen hallederler.

bugraatas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Normalde durum böyle değil. Herhangi bir sorun yaratacağını sanmıyorum ama rahatsız ediyorsa servise verin hemen hallederler.
Çok teşekkür ederim cevabınız için. Dikkat edilmediğinde fark edilmeyecek kadar küçük bir estetik sorun zaten, haklısınız. Bilgisayarımda performans anlamında bir sıkıntı yok. İleride olursa bu sorunlarımı da servise iletmeyi düşünüyorum. Tekrardan teşekkürler, iyi günler.