DELL 7577 alınır mı?

Mühendislik öğrencisiyim Catia ve Solidworks gibi çizim programları kullanıyorum. Aynı zamanda Rainbow Sixsiege oynunu oynamak istiyorum.Beni uzun yıllar götürecek bir bilgisayara ihtiyacımvar Thunderbolt3 port bulunduran bu bilgisayarın tasarımı çok hoşuma gitti tavsiye edermisiniz? Alacağım modelin özellikleri
i5 7300HQ CPU
4 GB GTX 1050 GPU,
8 GB Sistem belleği
ve 1 TB HDD bulunduruyor. Önerilerinize açığım.

Ekli dosyalar

Cyb3r_K1ng

☆ Guiding ☆
Yönetici
Moderatör
Web sitesi
shiftdelete.net
Mühendislik öğrencisiyim Catia ve Solidworks gibi çizim programları kullanıyorum. Aynı zamanda Rainbow Sixsiege oynunu oynamak istiyorum.Beni uzun yıllar götürecek bir bilgisayara ihtiyacımvar Thunderbolt3 port bulunduran bu bilgisayarın tasarımı çok hoşuma gitti tavsiye edermisiniz? Alacağım modelin özellikleri
i5 7300HQ CPU
4 GB GTX 1050 GPU,
8 GB Sistem belleği
ve 1 TB HDD bulunduruyor. Önerilerinize açığım.
Merhaba;

Alınabilir iyi bir cihazdır. @Görkem Say kullanmış bir arkadaşımızdır. Onunda fikirlerini alalım. :)

Web sitesi
technodoktorum.blogspot.com.tr
Yanına bu SSD yi de alarak çok iyi bir performans yakalayabilirsiniz.Ben bu ürünün 7567 modelini kullanıyorum 7 aydır çok çok memnunum.Bu ürünün ise kasa kalitesi daha iyi.Soğutma ve performans cidden iyi zaten.Ben önereirim fakat bu SSD modelini de alabilirseniz çok daha iyi olur.
Adata ASX7000NP 1800/850MB NVMe 1.2 128GB PCIe Gen 3X4 Fiyatı

Frosa

Dwayne Johnson
Yönetici
Moderatör
Ben Abra A5 V9.2.2 ile bunun arasında kaldım. hangisini alacağıma tam emin değilim. Dellin malzemesi daha kaliteli diyolar. Soğutması falan daha iyimiş. monster da servisi baya övüyolar. birazdaha hafif 0.3 0.4kg falan daha az. Monster daha şık duruyor açıkcası. Bilemiyorum hangisini alacağıma. Dell daha yeni laptop ama monster v9 lar biraz eski kalıyor gibi. fanın biri sağ tarafta azda olsa rahatsız edebilir.

Web sitesi
technodoktorum.blogspot.com.tr
Ben Abra A5 V9.2.2 ile bunun arasında kaldım. hangisini alacağıma tam emin değilim. Dellin malzemesi daha kaliteli diyolar. Soğutması falan daha iyimiş. monster da servisi baya övüyolar. birazdaha hafif 0.3 0.4kg falan daha az. Monster daha şık duruyor açıkcası. Bilemiyorum hangisini alacağıma. Dell daha yeni laptop ama monster v9 lar biraz eski kalıyor gibi. fanın biri sağ tarafta azda olsa rahatsız edebilir.
Ikisinin de hem soğutması çok iyi hem de servisi.Dell burada kasa kalitesi olarak öne çıkıyor.Ayrıca altta tek vida olmasi da çok kolay açılıp temizlik veya yükseltme yapmak demek.Ben Dell diyorum ama ikiside seni üzmez.

Bu konuyu görüntüleyen üyeler (Toplam:18)

stat counter