Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Bu konuyu okuyanlar

eren242424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba bir kızdan hoşlanıyorum kızı fazla tanımıyorum. 1 kez sohbetimiz oldu ne zamandır konuşmak istiyorum cesaret edemedim. Bende facebooka ekledim 5 gün arkadaşlık isteğini beklemede kaldı sonra kendim iptal ettim. Kıza mesaj göndersem ugun olurmu cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Uygun bir mesaj attığın sürece ne sakıncası olabilir ki?

eren242424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlık isteğini bekletmesi sizce nasıl yorumlanmalı erkek arkadaşı olabilirmi vs.

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Belki de girmiyor bile hesaba nereden bilesin? Normal bir mesaj atacaksın, erkek arkadaşının olmasıyla ne alakası var?

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Bence de uygun bir mesajda sakınca yok ama, yüz yüze konuşma ihtimalin varsa; bu ilk tercihin olmalı. Kaybedecek bir şeyin yok. Kazanmadan kaybedemezsin sonuçta. O yüzden kazanmayı bir dene ;)

eren242424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence de uygun bir mesajda sakınca yok ama, yüz yüze konuşma ihtimalin varsa; bu ilk tercihin olmalı. Kaybedecek bir şeyin yok. Kazanmadan kaybedemezsin sonuçta. O yüzden kazanmayı bir dene ;)
Birkez karşına çıktım cesaret edip konuşamadım

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Tanışmak istediğini söylemek nasıl bu kadar zor olabilir ki?

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Neden rezil olasın? Gidip evlenme teklifi etmeyeceksin ya. Normal ve medeni bir şekilde muhabbet edeceksin. Sakın gidip de hoşlandım falan deme :D

Normal muhabbet edeceksin yani bu kadar basit. Erkek arkadaşı olan insan zaten sana bir mesafe koyacaktır.

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Bendede aynı durum var ama tek farkımız brn konuşma sorubluyum aşırı hızlı konuşurum karsımdaki hiç bir şey anlamaz :D

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,699
Bendede aynı durum var ama tek farkımız brn konuşma sorubluyum aşırı hızlı konuşurum karsımdaki hiç bir şey anlamaz :D
Aynanın karşısına geç ve kızla konuşurmuş gibi konuş. Kendini gördüğün zaman hatalarını da görmüş olursun ve bilinen hata düzeltilebilir. Ben pazarlamacıyım. Benim için düzgün telafuz hayati önem taşır. İşim bu. Bir arkadaşım öyle yapıyordu ve bir sene içinde çok iyi bir ilerleme göstermişti.

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Aynanın karşısına geç ve kızla konuşurmuş gibi konuş. Kendini gördüğün zaman hatalarını da görmüş olursun ve bilinen hata düzeltilebilir. Ben pazarlamacıyım. Benim için düzgün telafuz hayati önem taşır. İşim bu. Bir arkadaşım öyle yapıyordu ve bir sene içinde çok iyi bir ilerleme göstermişti.
Deneyeceğim

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Kızla konuşurken panikleme sakin ol sonuçta o da bir insan. Bu arada hemen hoşlanma olayına girme sevgilisi varsa zaten seninle mesafeli olur.Sevgilisi yoksa bir süre birlikte birşeyler yapmaya çalış ( okuyorsan birlikte ders çalışmayı teklif et, okul çıkışı kafeye vs davet et) daha sonra zaten olaylar gelişecektir. Kızın yanındayken kibar,nazik ve beyfendi ol. Çünkü kızlar çok hassas ver kırılgandır. (Bol şans dostum)

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Nalet olası aşk bizi sömürüyor

eren242424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir ara karşısına çıktım benden ses çıkamadı ağzım tutuldu sanki felç geçirmiş gibi oldu. Şimdi kardeşim kızı tanıyo ona söylesem olurmu çıktığı varmı yokmu diye

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Bir ara karşısına çıktım benden ses çıkamadı ağzım tutuldu sanki felç geçirmiş gibi oldu. Şimdi kardeşim kızı tanıyo ona söylesem olurmu çıktığı varmı yokmu diye
Aynı sorun bendede var kızdan hoşlanıyorum ama açılamıyorum

Reaksiyon puanı
5,172
Mutlu sona erenler arasında sosyal medyadan adım atanların bulunduğunu hiç görmedim

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Güven yok kız baya güzel
bende okadar iyi tip yok
İlk önce kendine güvenmelisin daha sonra kızla aynı ortamda bulunmaya çalış ortak arkadaşınız varsa nelerden hoşlandığını öğren. Kızla göz teması kurmaya çalış sempatik ol. Baktın kız sallamıyor boş ver bende kendi bölümümden bir kızdan hoşlanıyordum kız bana pas vermedi. Şimdide kız benle yakınlaşmaya çalışıyor WhatsApp tan vs ama artık istemiyorum soğuk davranıyorum çünkü iş işten geçti belkide daha iyisini bulursun sende

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
İlk önce kendine güvenmelisin daha sonra kızla aynı ortamda bulunmaya çalış ortak arkadaşınız varsa nelerden hoşlandığını öğren. Kızla göz teması kurmaya çalış sempatik ol. Baktın kız sallamıyor boş ver bende kendi bölümümden bir kızdan hoşlanıyordum kız bana pas vermedi. Şimdide kız benle yakınlaşmaya çalışıyor WhatsApp tan vs ama artık istemiyorum soğuk davranıyorum çünkü iş işten geçti belkide daha iyisini bulursun sende
Hayırlısı 1 kez denerim ben olmassa olmaz

tuttumseni

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Merhaba bir kızdan hoşlanıyorum kızı fazla tanımıyorum. 1 kez sohbetimiz oldu ne zamandır konuşmak istiyorum cesaret edemedim. Bende facebooka ekledim 5 gün arkadaşlık isteğini beklemede kaldı sonra kendim iptal ettim. Kıza mesaj göndersem ugun olurmu cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
5 gün az değil bosver beee

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Olmazmı diyon pazartesiyi bekliyorum kızla konuşmak için şimdi boşver dedin karamsar kaldım. Cesareti almışken
Kız nasıl biri iyi ve sempatik mi
Kötü ve havaşı mı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Havalı

Son düzenleme:

eren242424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kızın çıktığı var facebook da kız karşılıklı resimlerini beğeniyolar. İstediğim olmadı olsaydı büyük gelecek hayalim vardı.

unutmak için yurdışına başvuru yaptım.

Son düzenleme:

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Kızın çıktığı var facebook da kız karşılıklı resimlerini beğeniyolar. İstediğim olmadı olsaydı büyük gelecek hayalim vardı.

unutmak için yurdışına başvuru yaptım.

Unutmak için yurtdışına mı başvuru yaptın? Yaşın kaç acaba merak ettim. Bir de her ne olursa olsun kimse kendinden daha önemli değil. Unutmak için çevrene baksan belki senin haberin yok ama senin için yanıp tutuşan bir kızı gözünden kaçırıyorsundur. Fevri kararlar her zaman zarar verir sana yapma böyle. Pozitif düşün o seni kaybetti belki de. Ya da ne bileyim belki sevgili olacağınız zaman gerçekten mutlu olamayacaktın.