Defolu Forma Ve Sİyah Leke

Bu konuyu okuyanlar

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Arkadaşlar arkadaşım bana hediye olarak AnkaMall kartal yuvasından yeni beyaz formayı aldı ancak geldiğinde siyah leke vardı yıkayınca geçer dedim yıkadım geçmedi acaba geçirebilecek bişey var mı veya nasıl değiştireyim ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Cevap Verecek Biri ?

erkanceyhan7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer fişini atmadıysanız götürün değiştirirler diye düşünüyorum.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Fişin Fotosu Var Kaybolur Diye Çekmiş ama fiş kaybomuş napabiliriz

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Fis kaybolmus ürün de yikanmis degisim karti falan varsa o da olur ancak o da yoksa oyle kullanacaksiniz mecbur

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Fis kaybolmus ürün de yikanmis degisim karti falan varsa o da olur ancak o da yoksa oyle kullanacaksiniz mecbur
Fiş Var Fiş Numarası Falan Kargo Fişi var da değişim kartı nasıl bişey ki ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

????

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
ürün yıkandığı için değişim yapılmaz.
işin zor dostum.yine de fiş fatura vs. var ise bir şansını dene.

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Geçmiş olsun kardeşim, eğer fiş falan varsa bi şansınızı deneyiniz..

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Arkadaşlar Ürünü Yıkadım Vodafone Logosu Kırmızı Logo Turuncu Oldu

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar Ürünü Yıkadım Vodafone Logosu Kırmızı Logo Turuncu Oldu
Ayıplı mal katagorisinde iade edebilirsin, başıma böyle bir olay geldi fakat başka bir mağazadan giyim mağazasından bir kapşonlu tarzında bir giysi rengi siyahtı güneş rengini neredeyse griye çevirmişti 6 ayda hiç yıkanmadı rengi gri denebilirdi, hemen ürünün fişi ile gittik 6 ay sonra ürünü iade ettik ve ürün bedeli kadar mağazadan alışveriş yapabileceğimiz söylendi, sende formayı götür tek yıkamada bu hale nasıl geldiğini anlat ayıplı mal olarak iade almaları gerekiyor.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Ayıplı mal katagorisinde iade edebilirsin, başıma böyle bir olay geldi fakat başka bir mağazadan giyim mağazasından bir kapşonlu tarzında bir giysi rengi siyahtı güneş rengini neredeyse griye çevirmişti 6 ayda hiç yıkanmadı rengi gri denebilirdi, hemen ürünün fişi ile gittik 6 ay sonra ürünü iade ettik ve ürün bedeli kadar mağazadan alışveriş yapabileceğimiz söylendi, sende formayı götür tek yıkamada bu hale nasıl geldiğini anlat ayıplı mal olarak iade almaları gerekiyor.

tek yıkamada değil 4 yıkamada bu hale geldi formayı arkadaşım hediye olarak alıp gönderdi değişim kartı yok ama fişin fotosunu çekip yollamış burada kartal yuvası olmadığı için değişim yok adidas ta değişmiyor ve kartal yuvasıyla iletişime geçemedim