Deezer Premium+ Bir Ay Ücretsiz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
Deezer'ı denemek isteyenler için güzel bir fırsat Deezer Premium+ yı bir ay ücretsiz deneye bilirsiniz.

Kampanya için tıklayın

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Simdiki uyelere yok mu bu daha once hic Premium almadim ama bi kart bilgisi istiyor mu linkten giris yaptim kabul etmedi

Vikings

Dekan
Simdiki uyelere yok mu bu daha once hic Premium almadim ama bi kart bilgisi istiyor mu linkten giris yaptim kabul etmedi
Üye oldum, karşıma bir ekran geldi kredi kart bilgileri istiyor fakat bu aylık bir ücret alınmayacak diyor. Kısaca 1 ay deneme imkanı vermiyor illa kart bilgini vericeksin öyle dinleyeceksin diyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sitede şöyle diyor: İnternet ve 3G/4G Bağlantısı olmadan yani internetsiz tüm müziklerimi dinleyecez? enteresan bir şey ben açıkçası kuşkulandım

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Üye oldum, karşıma bir ekran geldi kredi kart bilgileri istiyor fakat bu aylık bir ücret alınmayacak diyor. Kısaca 1 ay deneme imkanı vermiyor illa kart bilgini vericeksin öyle dinleyeceksin diyor.

Sitede şöyle diyor: İnternet ve 3G/4G Bağlantısı olmadan yani internetsiz tüm müziklerimi dinleyecez? enteresan bir şey ben açıkçası kuşkulandım
Kuskulancak bisey yok 1 ayin sonunda uyelik iptali hapacaksin yoksa her ay para keser internetsiz dinleme ise Premium oldugundan indirip dinliyorsun

hanox

Asistan
her ay otomatik olarak karttan para çekiyor.Ona göre arkadaşlar haberiniz olsun.Güncellemeye ayarlı kendini yeniliyor hesap.

Vikings

Dekan
Kuskulancak bisey yok 1 ayin sonunda uyelik iptali hapacaksin yoksa her ay para keser internetsiz dinleme ise Premium oldugundan indirip dinliyorsun
Kanka ben bu kampanya paylaşıldığında üye oldum da benden kredi kart bilgilerini istemişti ve vermemiştim yukarda ki yorumu yapmıştım.

Bugun REDFOKS'un önerisi üzerine satın aldım, google hesabım ile girdim ve yukarda ki yorumu yapmadan önce aldığım üyelikte google hesabımın gmailiydi.

Şimdi benim 1 aylık deneme 1 aylıkta satın aldığım üyeliğim mi olmuş oluyor? :D

REDFOKS Sizi böylesine zor soruya davet ediyorum... :D

Bu arada üyeliği tamamlamam için sanırım kart bilgilerini istemişlerdi, şimdi konuda ki linke tıklıyorum direk siteye üyeliğim aktif premiumlu şekilde bağlanmış olarak gözüküyorum. Ben bu free 1 aylığıda istiyorum napıcaz şimdi :D

cngzkyz

Profesör
Deezer mi Spotify mi? Şuan ikincisini kullanıyorum ama çoğu şarkıyı bulamıyorum. Türkçe arşiv pek zengin değil. Deezer'da durum nasıl?

Vikings

Dekan
Deezer mi Spotify mi? Şuan ikincisini kullanıyorum ama çoğu şarkıyı bulamıyorum. Türkçe arşiv pek zengin değil. Deezer'da durum nasıl?
Spotify'i indirmiştim bana 1 haftalıkmı 1 aylıkmı premium vermişti sanırım denemek için ve hiç memnun değildim.

Yahu bir müzik açmak istedim müzik'e tıklanmıyor illa tüm albümü dinleyecez yani :D

Deezer kullanıyorum şu anda cidden cok güzel, bir kaç şarkı aradım bulamadım ve beni hayal kırıklığına uğratan şey ise trap müzikleri bulmuyor :(

http://forum.shiftdelete.net/muzik/378840-50'den-fazla-sarki-sizin-icin-hazirladim.html

Mesela bu konuda ki trap müzikleri yazıyorum hiç bir şey çıkmıyor deli oldum ya bunlar benim her şeyim bunları dinlemeden olmaz ki .s

Şarkıyı yapan All Trap Music yazdım çıktı girdim ama 2 tane müzik var?

youtube sayfasıda bu http://www.youtube.com/channel/UC_ahy2GUec7EmbWF3LGxLhQ

:D kaç şarkı yok siz hesaplayın.

Şarkıyı yapan All Trap Music yazdım çıktı girdim ama 2 tane müzik var?

youtube sayfasıda bu http://www.youtube.com/channel/UC_ahy2GUec7EmbWF3LGxLhQ

:D kaç şarkı yok siz hesaplayın.

REDFOKS

Bir aylık satın aldığın üyeliğin olması lazım Web de deezer'ı aç ayarlar üyeliğim kısmında yazıyor dur.

Türkçe içerik konusunda deezer biraz daha iyi bir ara yasaklandı o olay öncesinde çok daha fazla türkçe müzik vardı.

Vikings

Dekan
Bir aylık satın aldığın üyeliğin olması lazım Web de deezer'ı aç ayarlar üyeliğim kısmında yazıyor dur.

Türkçe içerik konusunda deezer biraz daha iyi bir ara yasaklandı o olay öncesinde çok daha fazla türkçe müzik vardı.

​üyeliğinden 13-07-2014 - 13-08-2014, 19:33 arasında yararlanabilirsin. diyor :D yani 1 aylık denemelik arada kaynamış sanırım keşke o zaman denediğimde kredi kart bilgilerini verseydim şu anda 2 ayım olcaktı :D neyse her ay vercez 5 liracık :D bu arada abi benim şarkı konumda ki trap müziklerin çoğu yok bu tarz remix yapılmış şarkıları ben bulamayacakmıyım yani :p

REDFOKS

Remixler falan var ama hepsi var mıdır bilemiyorum tek tek aramak lazım :)

Tommy Vercetti

Profesör
Ttnet müzik uygulaması bunlardan iyi bence günlük dilediğiniz 30 parçayı ücretsiz dinleyebiliyorsunuz kart bilgisine falanda gerek yok

oslun

Dekan
Sevgililer gününde 3 aylık üyeliği 2 liraya almıştım galiba. Anneler gününde 2 aylık üyeliği de 1 liraya almıştım. Morhipo'dan 75 liralık alışveriş yaptığım için 2 ay daha bedava üyelik verdi. 7 ay için sadece 3 TL ödemiş oldum :)

Vikings

Dekan
Sevgililer gününde 3 aylık üyeliği 2 liraya almıştım galiba. Anneler gününde 2 aylık üyeliği de 1 liraya almıştım. Morhipo'dan 75 liralık alışveriş yaptığım için 2 ay daha bedava üyelik verdi. 7 ay için sadece 3 TL ödemiş oldum :)
Kaar yapmakta master yapmışsın hocam :)

stat counter