Deepin OS Nedir?

Bu konuyu okuyanlar

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Dün akşam epey uğraştım deepin 15.9 u dizustune kurdum epey diyorum Ubuntu üzerinden k3b ile dvd ye yazmak istedim 2 sefer ölümcül hata uyarısı aldım 2 CD çöp oldu Allah tan 2 tane USB bellek vardı birine deepin linux u yazdım PC ye öyle kurdum ama beni resmen kendine hayran bıraktı depo da ki uygulama bolluğu olsun grafik ara yüzü olsun bir emek harcanmış belli birde depo adresine siz bakin. DeepinAppstoreWeb. benim merakım deepin son kullanıcı için ne kadar güvenli ?

caglarturali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Dün akşam epey uğraştım deepin 15.9 u dizustune kurdum epey diyorum Ubuntu üzerinden k3b ile dvd ye yazmak istedim 2 sefer ölümcül hata uyarısı aldım 2 CD çöp oldu Allah tan 2 tane USB bellek vardı birine deepin linux u yazdım PC ye öyle kurdum ama beni resmen kendine hayran bıraktı depo da ki uygulama bolluğu olsun grafik ara yüzü olsun bir emek harcanmış belli birde depo adresine siz bakin. DeepinAppstoreWeb. benim merakım deepin son kullanıcı için ne kadar güvenli ?

Sizi şu konuya alalım. Telegram grubumuza da bekleriz. :)

chatos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Deepin candır. Masaüstü ortamında kullanılabilecek en iyi dağıtımdır (elbette ki kişisel görüşümdür). Donanımla alakalı bazı saçmalıkları olabilse de, stabilitesi olsun, font seçimleri olsun, app store u olsun kullanmaya başlayınca tadından yenmez bir dağıtımdır.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Ortamı çok beğendim. Hafiflik ve sadeliğinden xubuntu kullanıyordum ama değiştireceğim gibi. Bu dağıtımı bugün dual olarak kurarım.

Yazan Adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Tasarım olarak en sevdiğim Linux dağıtımı Deepin. :)

Deepin Ekran Görüntüsü_20191218141202.png

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Oyunları ve programları desteklememesi olayı bitiriyor işte.