DeepFreeze Yüzünden Format Atamıyorum :S

Bu konuyu okuyanlar

wuidL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yaklışık 1 ay önce format atmısdım antivirüs pro yerine deepfreezeyi tercih ettim ama tercih etmez olaydım yaklısık su 2 haftadır pc kafayı yedi format atıcam atamıyorum cdlerin hiç birisi boot olmuyor deepfreezeyi kaldırmaya calısyorum bulamıyorum normalde aktif ama saatin olduğu yerdede simgesi yok pasif moda getiremiyorum ctrl+shift+f6 yapıyorum yine password bölümü gelmiyor diyer prolar denedim pasif getirmek için onlarda bir işe yaramadı nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edin :hammer::hammer::hammer::hammer::hammer::hammer::hammer::hammer::hammer::hammer:

TTelekom

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Deep freze formatı engellemez.Bios'dan boot ayarlarını bi gözden geçirr.Ayrıca şurdaki yazılımla deep freeze'i kapatabilirsin.
Not: Verdiğim deep freeze kapatmaya yarayan program virüslü!

kiges

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun benim pc yede oldu? Var mı bir çaresi , deepfreeze 7.1 versiyon. DF pasfti haftalardır. Zaten kullanmıyordum. iki gün önce kendini aktif etti hemde bütün hdd lerde. Sonra da görünmez oldu. Ne simgesi var ne de unintall olabiliyor. Silmem veya yükleme yapmam için pasif duruma getirmem gerektiğini söylüyor. Geçenlerde bir dosyayı masaüstünden sildim, daha sonra bilgisayarı açınca yine göründü. Böylece anladım. Son zamanlarda jawa update yaptım.. Bilgisayar 2 aylık. AMD. Daha önceki bilgisayarımda hiç sorun olmadan kullanabiliyordum. Bunda da 1 ay dır problem yoktu. Son birkaç haftadır da pasif duruma almıştım.
Nasıl görünür yapacaz veya nasıl kaldıracaz?