Rehber Deep web Nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
14
Selamlar değerli dostlar Hoş geldiniz Konumuz Deep web Evet... Adını Muhtemelen Duymuşsunuzdur Son günlerde Herkesin Dilinde olan Deep web Dark web. Değerli üyeler günlük hayatımızda Kullandığımız Facebook Youtube Twitter İnternetin sadece Yüzde Dörtlük bir kısmını Kapsamaktadır Bütün bu hikayede Rol oynayan Ana Kısım İnternetin karanlık yüzü Deep Web'dir internetin yüzde Doksan altı Gibi bir Kısmını kaplar. Deep web öyle istediğiniz gibi aratıp girebileceğiniz bir yer değildir Goggle Yandex gibi arama motorlarından girmek mümkün değildir. Ancak ben girmek istesem Hangi Tarayıcı gerek Derseniz Tor Browser Önerebilirim. Deep web'e girmiş biri olarak Konuşacağım Arkadaşlar gerçekten Merak edilecek şeyler yok Tadınızın kaçmasını istemezsiniz Diye Umuyorum. İçeriden örnekler vereceğim Kiralık Katiller Uyuşturucu Satıcıları Kaçakçılık Hacker'lar Kısaca Her tür Pisliği Deep web Dark web üzerinde bulabilirsiniz.

Başınıza Bela Almayın arkadaşlar Merak iyi değildir
En kısa Şekilde anlatmaya çalıştım Yakında Çok daha Detaylı bir Rehber yapacağım Sağlıcakla kalın :)

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,623
Yanlis anlatmissin. Pisliklerin bulundugu ag, deep web degil dark web. Deep web, arama motorlarinda indexlenmeyen tum sitelere verilen addir. Dark web ise, Tor aginda bulunan, genellikle yasadisi icerik barindiran sitelere verilen addir.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,503
3-4 ay önce deep webe girmiştim, uyuşturucu satışı, silah satışı, sahte pasaport kimlik vs. satışı yapılan siteler bulmuştum. Sıkıcıydı.

Reaksiyon puanı
14
Yanlis anlatmissin. Pisliklerin bulundugu ag, deep web degil dark web. Deep web, arama motorlarinda indexlenmeyen tum sitelere verilen addir. Dark web ise, Tor aginda bulunan, genellikle yasadisi icerik barindiran sitelere verilen addir.
Katman şeklinde olduğunu Biliyorum Ancak Konuyu yazarken gözümden kaçmış Detaylı rehberde Bu dediklerinizi düzelteceğim.

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
250
Selamlar değerli dostlar Hoş geldiniz Konumuz Deep web Evet... Adını Muhtemelen Duymuşsunuzdur Son günlerde Herkesin Dilinde olan Deep web Dark web. Değerli üyeler günlük hayatımızda Kullandığımız Facebook Youtube Twitter İnternetin sadece Yüzde Dörtlük bir kısmını Kapsamaktadır Bütün bu hikayede Rol oynayan Ana Kısım İnternetin karanlık yüzü Deep Web'dir internetin yüzde Doksan altı Gibi bir Kısmını kaplar. Deep web öyle istediğiniz gibi aratıp girebileceğiniz bir yer değildir Goggle Yandex gibi arama motorlarından girmek mümkün değildir. Ancak ben girmek istesem Hangi Tarayıcı gerek Derseniz Tor Browser Önerebilirim. Deep web'e girmiş biri olarak Konuşacağım Arkadaşlar gerçekten Merak edilecek şeyler yok Tadınızın kaçmasını istemezsiniz Diye Umuyorum. İçeriden örnekler vereceğim Kiralık Katiller Uyuşturucu Satıcıları Kaçakçılık Hacker'lar Kısaca Her tür Pisliği Deep web Dark web üzerinde bulabilirsiniz.

Başınıza Bela Almayın arkadaşlar Merak iyi değildir
En kısa Şekilde anlatmaya çalıştım Yakında Çok daha Detaylı bir Rehber yapacağım Sağlıcakla kalın :)
Giriş Yapmak çok tehlikeli sizi takibe bile alabilirler girdiğiniz an ip belli olur başınıza bela almayın.

Eminkrkt

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,771

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,623
Katman şeklinde olduğunu Biliyorum Ancak Konuyu yazarken gözümden kaçmış Detaylı rehberde Bu dediklerinizi düzelteceğim.
Katman seklinde de degil, kim uydurdu bunu bilmiyorum ama herkes 1. katman 2. katman diye gidiyor saniyor. Tek bir site olmadigi icin katmanlara ayrilmasi pek mumkun degil.
Giriş Yapmak çok tehlikeli sizi takibe bile alabilirler girdiğiniz an ip belli olur başınıza bela almayın.
Dark Web'e girerken Tor kullaniyorsunuz zaten, o da IP adresinizi gizliyor.
valla bana da atabilirsiniz :)
Sitelerin linkleri ara sira degisiyor, o yuzden tekrar bulmasinin zor olacagini dusunuyorum. Kendiniz de arastirip bulabilirsiniz.
Merak ettiğim bir konu var. Şimdi bu siteler normal url ile mi çalışıyor? https://www.blabla.com gibimi yoksa başka türlümü
domain.onion seklinde alan adlari vardir, ve alan adini site sahipleri belirlemez. Tor'un rastgele verdigi bir URL kullanirlar, expyuzz4wqqyqhjn.onion (Tor'un kendi sitesi) gibi. O sitelere girmek icin de Tor Browser ya da Tor destegi olan bir tarayici kullanmaniz gerekir.

Reaksiyon puanı
14
Katman seklinde de degil, kim uydurdu bunu bilmiyorum ama herkes 1. katman 2. katman diye gidiyor saniyor. Tek bir site olmadigi icin katmanlara ayrilmasi pek mumkun degil.

Dark Web'e girerken Tor kullaniyorsunuz zaten, o da IP adresinizi gizliyor.

Sitelerin linkleri ara sira degisiyor, o yuzden tekrar bulmasinin zor olacagini dusunuyorum. Kendiniz de arastirip bulabilirsiniz.

domain.onion seklinde alan adlari vardir, ve alan adini site sahipleri belirlemez. Tor'un rastgele verdigi bir URL kullanirlar, expyuzz4wqqyqhjn.onion (Tor'un kendi sitesi) gibi. O sitelere girmek icin de Tor Browser ya da Tor destegi olan bir tarayici kullanmaniz gerekir.
Deep Web Dark web Ben katman olarak değerlendiriyorum Kimsenin uydurduğu yok.

Eminkrkt

Moderatör
Reaksiyon puanı
1,771
O tarz siteler bulamadığım için sordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuana kadar dark web alanında bir kart satıcılarına denk geldim

Reaksiyon puanı
14
Bu kadar yazıyor ama bulaşmayın diyor. İnsanların aklına sokuyorsunuz sonra da ben yapmadım diyip gidiyorsunuz resmen.
İnternette bir çok Deep web rehberi var sadece benmi yaptım? Bulaşmayın dostum Ne diyeyim Girin mi diyeyim Sonra bilip bilmeden alın başınıza belayı Çok merak ediyorsanız girin ama fazla karıştırmayın bi sıkıntı olursa sorumluluğu üstlenmiyorum.

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Ya benim bi ark girdi ;) boş iş eğer yasadışı bir şey yapmayacaksanız (ÖYLE İŞLERİ DE YAPMAYIN) aptallık yapıp girmeye çalışmayın zaten bu iş o kadar kolay değil uğraşmak lazım ve ona değmez O kadar 0 dan OS kurup onu ayarla fln gereksiz ve boş bir iş. Pek çok kişi yeterli yeteneğe sahip değil windows işletim sistemi ve kendi kişisel cihazınız yetmez bu işe.

Arkadaşlar şaka bir yana,cidden bu sitelere girmeyin.Hem psikolojik hemde sizi fiziksel olarak tehlikeye sokar bu siteler.Uzak durun.
Benim arkadaşı çok etkilemedi o da ;) bana bu işin değmediğini söyledi yani zaten yasadışı bir işlem yapma amacı yoktu bu yüzden pek bir işe yaramadı.

Eminkrkt

Moderatör
Reaksiyon puanı
1,771
O kadar 0 dan OS kurup onu ayarla fln gereksiz ve boş bir iş. Pek çok kişi yeterli yeteneğe sahip değil windows işletim sistemi ve kendi kişisel cihazınız yetmez bu işe.
0 dan os kurmaya ne gerek var isteyen kişi windows dan da erişir ???

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Onlar da sana erişir ? Windows o kadar güvenli bir OS değil ayrıca Tor servisleri ve proxychains gibi toolları kullanmak gibi bir seçeneği de yok,. BU işlerin güvenliği için TailsOS gibi os lar kullanılır yoksa (ADAM MODEMİ SÖKTÜ GÖTÜRÜYOR) derler.

Ne yapacağını biliyorsan kali de yeterli olabilir ama TailsOS USB ye kuruluyor,Anonim tabanlı bir linux ve her başlatmada kendisini sıfırlıyor yani herhangi bir cihazdan herhangi bir anda girebilirsin ve kapattığında herşey gideceği için loglar konusunda çok fazla endişe etmemelisin yinede bilmiyorsan veya az biliyorsan KESİNLİKLE girmemelisin.

Yani basitçe Windows ile deep web'e erişmek mutfak bıçağı ile Ağır silahlı çatışmanın olduğu bir alana girmekten farksız

Son düzenleme:

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,503
Yani basitçe Windows ile deep web'e erişmek mutfak bıçağı ile Ağır silahlı çatışmanın olduğu bir alana girmekten farksız
Bu bilgi doğru, Windows 10 ile deep webe girip 10 dk takılıp çıktıktan sonra bilgisayar manyamıştı. Ölümüne pop-up yiyordum sonra format attım :D

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Bu bilgi doğru, Windows 10 ile deep webe girip 10 dk takılıp çıktıktan sonra bilgisayar manyamıştı. Ölümüne pop-up yiyordum sonra format attım :D
Şanslıymışsın bir Polisin veya kötü niyetli birisinin ağına düşseydin çok daha kötü olaylar olabilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...