Dedikodu: Bu da Yeni iPhone

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Katılım
2 Haz 2005
Mesajlar
13,726
Puanları
113
Konum
İstanbul
İddialara göre; yeni iPhone'un üretimi için araştırmalar başlatıldı ve Çinli fabrikalarla irtibat kuruldu. Yeni iPhone, böyle bir şey olacak.

Çinli idealschina.com'un söylediğine göre yeni iPhone için düğmeye basıldı. İlk olarak iPhone olarak piyasaya süren daha sonra da iPhone 3G'yi duyuran Apple, telefonun yeni modeli için üretim planları yapılmaya başladı. Bu görüşmelerden sızan bilgilere göre yeni yeni iPhone, daha taşınabilir olacak. Sensörleri, kamerası ve geniş ekranının yeni modelde de olacağı söylenirken, planlarda 3G özelliğinin olmayacağı da bildiriilenler arasında. Bu ürünün resmi olarak duyurulma tarihi ve yeri olarak; Ocak 2009'da gerçekleşecek olan MacWorld Show gösteriliyor.:: Yeni iPhone'un Ocak ayında duyurulacağına inanıyor musunuz?

Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net
 

mila12

Dekan
Onursal Üye
Katılım
5 Kas 2007
Mesajlar
9,525
Puanları
48
Niye bu kadar uğraşıyorlar ki çinli dostlarımız daha önce yaptı bunu :D Fiyatıda 118 dolar :) 

balcis

Doçent
Katılım
19 Eyl 2006
Mesajlar
513
Puanları
0
hayır, inanmıyorum :)

sebep: apple kıçı kırık ayfondan kıçı kırık 3g ayfona geçene kadar az süründürmedi milleti, yeni bir şeyi bu kadar kolay yapacağına inanmak için hiç ama hiç sebep yok.
 

UğurCanŞ.

Üyecik
Katılım
2 Ara 2008
Mesajlar
41
Puanları
8
inanmam.saçma sülük bir haber.adamlar taklit yapa yapa aşmışlar artık o yüzden dünya nüfüsuna eşit nerdeyse adamlar kendilerini kopyalamaya başladı.
 
Üst
stat counter