Death Track v1.2 Demo

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
En agresif yarış oyunlarından biri olan Death Track: Resurrection için ücretsiz deneme sürümü yayınlandı. Bu yarışta kazanmak için hızdan fazlası gerekiyor.

Skyfallen tarafından hazırlanan Death Track: Resurrection, savaşlı yarış türünün ilk örneklerinden biri olan Deathtrack'in devamı niteliğinde. 505 Games ve 1C Company tarafından yayınlanan 890 MB'lık deneme sürümünde Bangkok ve Paris şehirlerinde birbirinden heyecanlı ve şiddetli yarışlara konuk olabiliyoruz. Üstelik üç özel geliştirilebilir araç da garajda bizi bekliyor.

:: Death Track: Resurrection deneme sürümünü indirmek için tıklayın.

deathtrack.jpg

Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
İndirip deneyelim bakalım nasıl birşeymiş

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Yurda gidince ilk iş indirmek :)

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
İndirip kurdum biraz carmageddon tarzı biraz flaout tarzı biraz lego race tarzı birşeyler gördüm ki nefret ettim onu söyleyebilirim.Kontroller rahat görüntü çok kalabalık her yer parlak ışıklar ateşler silahlar radar vs vs vs dolu yani yolu görmek bazı anlarda imkansız hale geliyor silmemdeki esas neden de diyebiliriz.

wipex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bombaaaaaaaa Süper Bir Oyun Tavsiye Ederim

gokhankayaci

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Sorun bitek bende mi? çıkmıyor.. Hasarlı diye uyarı veriyor? Boşuna mı indirdim ben bunu şimdi ? :D

gokhankayaci

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar benim bir sorum daha olacak D3DX9_35.DLL bulunamadığından başlatamadık dio.. Ne yapmam lazım ?

DaY_WalkeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Bu oyunun full sürümü çıkmadı mı ?