Davetiye İsteme Şablonu

Bu konuyu okuyanlar

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Valla hocam senelerdir o siteye girmedim sanırım site halen kapalı tr'den ulaşılamıyor. Türktorrentin kullanıcılarına attığı kazıktan sonra daha tr torrent sitelerini kullanmıyorum malesef.

johntravolta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
8784303919.png
gPMPMZ.png
anrnr7.png
yGZGr9.png

1 Adet Broadcity Davetiye Gönderirseniz Şu Adrese Sevinirim [email protected] Teşekkürler İyi Forumlar

BlueLed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
torrentleech davetiyesi arıyorum. Seedbox mevcut
seedbox.png

Son düzenleme:

sutomi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
  1. Davetiye istenen site: redacted.ch
  2. Upload/download hızını gösteren speedtest sonuçları:
    9342297234.png
  3. Referans gösterilecek 2 site:
    IifvlL2.png
    m5DMAQd.png
  4. 3 tane seedbox mevcut;andy10gb, seedboxess.cc ve feral.

okangurlerr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bittürk ve Turktorrent sitelerinden davetiyesi olan gönderirse çok sevinirim. Mail adresim: [email protected]
Hız testim
Ekran Resmi 2020-04-28 15.09.08.png

Turkseed profilim
Ekran Resmi 2020-04-28 15.09.41.png

Son düzenleme:

tazmannia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
9438219930.png

merhaba arkadaşlar bende davetiye arıyorum gönderebilen olursa çok sevinirim. [email protected]
turktorrent bitturk hdturk turkseed hepsi olur

emirasoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar konu biraz eski gibi ama hiçbir torrent sitesinde üyeliğim yok yalana gerek yok açıkcası fakat güncel türktorrent sitelerinden davetiye rica ediyorum mümkünse 1 tanesi bile olsa yeterli torrent sitelerinin ratio ve seed kurallarını biliyorum bu konulara tabiki dikkat edicem. Davetiye yollarsanız çok sevinirim.
[email protected]

Ekli dosyalar

• spedtest.jpg
    spedtest.jpg
    47.5 KB · Görüntüleme: 183

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Sinderella hesap yada davetiye arıyorum. Yüksek level trackerlarda üyeliklerim mevcut. isteyene ratıo screen atabilirim. Ayriyeten 1Gbit seedbox mevcut. makul takas tekliflerine de açığım.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Not: Davetiye Şablonu Sadece Torrent Sitelerinin Konuları İçin Kullanılacaktır...
Torrent mi? Şaka falan mı bu? Korsan, crack yardım isteyen birisi olunca hemem konu kilitlemesini biliyorsunuz ama, 28 sayfadır hâlâ konu kilitlenmemiş. Sabitte olan konum saçma sapan bir nedenden artık sabitte değil, yönetim konusunda fazla iyimser davranmışım...

emirasoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Torrent mi? Şaka falan mı bu? Korsan, crack yardım isteyen birisi olunca hemem konu kilitlemesini biliyorsunuz ama, 28 sayfadır hâlâ konu kilitlenmemiş. Sabitte olan konum saçma sapan bir nedenden artık sabitte değil, yönetim konusunda fazla iyimser davranmışım...
Ne alakası var hocam film dizi izlemektemi suç siz sanki torrent kullanmadınız hiç.

yusufenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yıllar önce arena-tr üyeliğim vardı ve aktif bir kullanıcıydım. uzun süredir davetiye edinmeye çalışıyorum ama ne yazıkki başarılı olamadım. Yılın bu ilk gününde bi güzellik yapan olabilir mi acaba.. 2020 den çıkışımızın hatrına :) [email protected]

oguzural

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hayrına birisi bana da davetiye gönderebilir mi arkadaşlar. Yıllardır arena kullandım sonra bi baktım yok aneee =(
[email protected]

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Ne alakası var hocam film dizi izlemektemi suç siz sanki torrent kullanmadınız hiç.
Ne isterseniz izleyin, beni ilgilendirmez. Fakat korsan, torrent, crack dolaylı yoldan (davetiye) bile olsa yasak. Yani konunun kilitlenmesi gerekiyor, umarım anlatabilmişimdir.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
@Sibraius, peki. Ben daha fazla uğraşmayacağım açıkçası. Silmek çok zor olmasa gerek, tek tık. Hani silmesen bile, kilitlersin.

ala1234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba IPtorrents için yardımcı olabilecek var mı? Seedbox kullanıyorum ve Sınırsız Fiber İnternetim var. Ayrıca tüm türk torrent sitelerinden iyi profiller sunabilirim.