Davetiye İsteme Şablonu

Bu konuyu okuyanlar

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Forumda her geçen gün artan davetiye isteme mesajları ile karşılaşıyoruz, davetiye göndermek isteyen kişilerin de kim olduğunu bilmediği kişilere davetiye göndermek istememeleri normal karşılanacak bir durum.

Bu konu davetiye isteyen kişilerin hangi davetiyeyi istediklerini hangi sitelerde üyelikleri bulunduğunu ve upload miktarı gibi bilgilerini kullanarak nasıl davetiye isteği yapmaları gerektiğini açıklamaktadır.

Not: Davetiye Şablonu Sadece Torrent Sitelerinin Konuları İçin Kullanılacaktır...

Davetiye isteklerinizi bu konudan veya ilgili davetiye konusundan aşağıdaki şablonu kullanarak yaparsanız davetiye gönderecek arkadaşların da bir kuşkusu bir acabası kalmaz ve gönül rahatlığıyla davetiye gönderirler.
  1. Davetiye istenen site: Arena-tr
  2. Upload/download hızını gösteren speedtest sonuçları:

3. Referans gösterilecek 2 site:

1z1w6ro.jpg

4rufdu.jpg

Not: Şablon içermeyen mesajlar silinecektir !

attorney

Doçent
Reaksiyon puanı
18
cok gerekli bir konuydu.
umarım istekler bundan sonra düzene girer.

EDİT:elimde bir adet arena-tr davetiyesi mevcut bu sablona uyarak davetiye istiyenlerden birine gönderecegim.

marjinals

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1. Arena-TR

2.

3. Referans Resmim Yok.. Arena-TR de bi kaç kişi ile takıştığım için ban yedim.. Uploader'dım... Bu arada 17günü kalmış SeedBox um var.. Davetiye Atıcak kişilere P.m yolu ile SpeedTest Atabilirim.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Edit: Hakkını Kaybetti :)

attorney

Doçent
Reaksiyon puanı
18
son ıkı kısı aynı kişi yöneticilerin dikkatine.

shenmue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha önce Arena-tr de üyeliğim vardı yüksek bi seviyedede uploadım vardı. torrente üniversitedeki bilgisayara bişey indirebilmek için login olduktan sonra şifre paylaşımı diye bi uyarı yüzünden üyeliğim iptal olmuştu. ne kadar uğraşsamda geri gelmemişti. şuan için tek kullandığım üyelik Bitturk.net a ait. şuan 300 le önemli bi torrent çekiyorum. hız testine etki etmiş olabilir.. daha sonra tekrar test edip eklerim.

ve şuan bitturk sitesine giremiyorum ama 100+ gp upload ve 0.9 ratiom var.. daha sonra eklerim onun bilgisinide.

mail adresim [email protected]

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Hakikaten torrentleech davetiyesini zamunda ve arena-tr referans göstererek alabileceğinizi düşünüyormusunuz ?

aliveli1935

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1. arena-tr
2.
3. arena-tr den banlandım o yüzden remini koyamıyorum.

SaLvo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@Roland.
şu anda hiç bir şekilde bithdtv ye üye olamıyoruz davetiye sistemi de kapalı

akakom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turktorrent.biz torent forum sitesini yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve sahte gönderme yapanlar çok fazla.indireceğim dosyaları 4-5 günde indiriyorum.
Hızım ve torrent ratio puanımı fotoğraflarda gösterdim.umarım biri bana arena-tr davetiyesi gönderir.tşk ederim.

[email protected]

speedtestwy.jpg
akakom.jpg

battlecry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arena-tr'yi çok kullanan ve seven bir üyeydim ta ki yurtdışına çalışma maksadı ile gidene ve giderken hesabımı dondurmama dek.
Power user idim 2 küsür ratio sahibiydim ki yüzlerce GB upload ile.Çünkü burda komşu internet kafeye açık bırakıp gidiyorum normalde downloadlarımı uzun süreli sorunsuz upload ediyorum :)
801885174.png

evimde kullandığım bağlantı ile aldım bunu, sözü geçen kafede 16Mbit dual wan bulunmakta dolayısıyla upload ve download hızları x2
Arena-TR davetiyesi ihtiyacım var bir adet gönderebilirseniz sevinirim, teşekkürler.Kendi arzunuza göre imkan olursa torrentleeech davetiyeside atabilirsiniz, size güzel bir referans olacağıma inanıyorum.
şimdiden teşekkürler.
edit: adresimi vermeyi unutmuşum. [email protected]
saygılar.

emre86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

2kh6w5.png
    n20emv.png
  4. E-posta adresim: [email protected]
Arena-tr davetiyesi ya da davetiye kodu gönderirseniz sevinirim. Uzun zamandır bulamadım.

ring

Asistan
Reaksiyon puanı
8
merhaba,

@akakom davetiyeniz gönderdildi.

cihan_86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
817897595.png

Buda benden bi download ve upload olsun ... Ülke Bulgaristan :D davetiye alırmıyım bilmem ama durum bu hiç bir torrent sitesinden uyeligim yok miniova - btkunkie den torrent indirip seed ederim okadr :clap::clap::clap::clap::clap:

817900273.png

Buda Bulgaristan dan istanbul server na baglandıgımdaki download ve upload hızı

ring

Asistan
Reaksiyon puanı
8
merhaba,

İlgili yerdeki mesajınız cevaplanarak davetiyeniz gönderilmiştir.

Kolay gelsin

arena-tr

speedtestxh.png

genelde galdor nickini kullanıyorum...

zamunda.jpg

turktorrent.jpg

[email protected]

---------- saat 22:23 eklendi ---------- önceki mesaj saat 22:21 eklenmişti ----------

nereye yazacağımı anlayamadım, aslında şu aşağıdaki yere mesaj atmıştım ama bir çok kişi buraya da mesaj atmış...

http://forum.shiftdelete.net/site-davetiyeleri/30888-arena-tr-davetiye-dagitimi-482.html

ROCKET1529

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

speedw.png

bitt.png

leecho.png

4. Mail Adresi: [email protected]

SHaDeWRoX