Davetiye İsteme Şablonu

Bu konuyu okuyanlar

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Davetiye istenen site: preto.me
(upload ratio ve ya seed süresine bakarak HnR ı önleyen bir site oluğundan çok ihtiyacım var. Yeni kayıt olana da bir davetiye almaya yetecek puan veriliyordu sanırım. Bana davetiye yollayan arkadaşın istediği mailede ben davetiye gönderebilirim üye oldukta sonra. eğer hala varsa o özellik)
Torrent konusunda fazla üyeliğim yok, isteyen arkadaşa istediği şekilde yine Ekran alıntısı atarım) gerekirse Arena-tr de hesabı olanlara mesaj da yollayabilirim isbat için.

arenatr.png

rdrqz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Aslında bağlantı 2/2 metronet fakat 4 5 test yapmama rağmen dl rate coşmuş gözüküyor.
Herhangi bir özel tracker'a üyeliğim bulunmamakla beraber şu andaki ratiom.

Mümkünse leechtürk, torrentleech yada arenatr davetiyesi aramaktayım. Eğer what.cd davetiyesi verebilecek birisi varsa benden mutlusu olamaz.:clap:

ring

Asistan
Reaksiyon puanı
8

Aslında bağlantı 2/2 metronet fakat 4 5 test yapmama rağmen dl rate coşmuş gözüküyor.

Mümkünse leechtürk, torrentleech yada arenatr davetiyesi aramaktayım. Eğer what.cd davetiyesi verebilecek birisi varsa benden mutlusu olamaz.:clap:

merhaba,

Arena davetiyenizi özelden mailinize gönderdim.Leecturk şuan davetiye göndermeye izin vermiyor.Diğer iki torrent sitesine de aboneliğim yok.

güle güle kullanın

rdrqz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba,

Arena davetiyenizi özelden mailinize gönderdim.Leecturk şuan davetiye göndermeye izin vermiyor.Diğer iki torrent sitesine de aboneliğim yok.

güle güle kullanın

Teşekkür ederim. Arena-tr ye üyeliğim başarılı, diğerlerinden davetiyeniz var ise halen daha talibim.

ring

Asistan
Reaksiyon puanı
8
merhaba,

Güle güle kullanın. LeechTurk' de şuan davetiye gönderme kapalı, açılırsa gönderirim.Üyeliğiniz yoksa Bitturk gönderebilirim.

Akut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[URL=http://www.speedtest.net]
1132191326.png
[/URL]
Arkadaşlarım merhabalar. 1 yıla yakın uTorrent kullanarak "umarım reklama girmez" kickasstorrent , isohunt gibi sitelerden kendi çabam sonucu birşeyler indirmeye çalışıyorum. Gereken neyse yaparım. Yeter ki hızlı indirebileceğim bir sitenin davetiyesini paylaşın benmle. En kötü davetiye dahi şuan çok işime yarayacaktır eminim. Şimdiden teşekkür ediyorum. İyi Geceler Dilerim.

ring

Asistan
Reaksiyon puanı
8
[URL=http://www.speedtest.net]
1132191326.png
[/URL]
Arkadaşlarım merhabalar. 1 yıla yakın uTorrent kullanarak "umarım reklama girmez" kickasstorrent , isohunt gibi sitelerden kendi çabam sonucu birşeyler indirmeye çalışıyorum. Gereken neyse yaparım. Yeter ki hızlı indirebileceğim bir sitenin davetiyesini paylaşın benmle. En kötü davetiye dahi şuan çok işime yarayacaktır eminim. Şimdiden teşekkür ediyorum. İyi Geceler Dilerim.

merhaba,

Özel den mailinize üyelik bağlantısı gönderdim.

Sağlıcakla kalın

silocan_2010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar arena tr davetiyesei olan gönderebilir mi acil lazım yardım edin mailim [email protected] şimdiden gönderecek arkadaşlara teşekkür ederim

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
1-) arena-tr davetiyesi :)

2-)
1133508115.png
[/IMG]
1133508115.png

3-) zamunda üyeliğim var upload pek yapmadım ama yapmaya başladım :D

ankaradayım eskişehir gözüküyor nedense :clap:

ring

Asistan
Reaksiyon puanı
8
1-) arena-tr davetiyesi :)

2-)
1133508115.png
[/IMG]
1133508115.png

3-) zamunda üyeliğim var upload pek yapmadım ama yapmaya başladım :D

ankaradayım eskişehir gözüküyor nedense :clap:

merhaba,

özelden mailinize üyelik bağlantısını gönderdim.

güle güle kullanın

gocu34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tekrar hoşgeldiniz, gocu34

Gonderme 23.10 GB:indirme:6.73 GBPuan:2,049.00RATIO:3.43Slot: 10
  • arena-tr davetiyesi gönderebilirmisiniz

---------- Post added at 12:13 ---------- Previous post was at 12:12 ----------

Tekrar hoşgeldiniz, gocu34 (78.180.119.104)​

Gonderme 23.10 GB:indirme:6.73 GBPuan:2,049.00RATIO:3.43Slot: 10

ring

Asistan
Reaksiyon puanı
8
merhaba,

Bu bölümde anlatılan kurallara göre davetiye talep etmeyen ve sadece davetiye için forma giren arkadaşlara davetiye gönderemiyorum.Elimdeki davetiyeleri aşağıdaki kurallara uygun olarak isteyen arkadaşlara gönderebilirim:

1. Madaratör arkadaşımızın bu bölümün 1. sayfasında belirttiği şablona göre davetiye istemek.
2. Formumuzda daha önce de girip zaman geçirmiş, katkıda bulunmuş olmak. (Sadece 3-4 mesaj yazıp davetiye istemek için forma giren arkadaşlar, formumuzda zaman harcayıp mesajları ile katkıda bulunurlarsa ben de onlara katkıda bulunurum demek istiyorum) Lütfen en azından 30-40 mesajınız olsun formumuzda.

Bu kurallara göre davetiye isterseniz elimde ARENA için 9 adet, Bitturk için de 6 adet davetiye bulunmaktadır.Leechturk davetiyesi isteyenler ise sitenin davetiye göndermeyi serbest bırakmasını beklemek durumundadır.

Sağlıcakla kalın

profcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Bana da davetiye gönderirseniz sevinirim. Türk torrent bittürk sitelerinde yüksek ratiom var. İyi çalışmalar

ekranalntsev.jpg

the analyzer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1-torrentleech
2-
adszxzl.png

3-
59219262.png
83309455.png
59219262.png
83309455.png

59219262.png

4- [email protected] , davetiye gönderebilirseniz sevinirim, upload konusunda pek sıkıntı çekmiyorum, arena-tr de bi power user olamadım ama 1 ayı doldurmadık diye :D o ara pek görünmüyor resimler, bittürk 91,07gb / 41,75gb , arena-tr 125,98gb / 36,47gb (upload/ download) yinede buyrun, http://img33.imageshack.us/i/83309455.png/ //// http://img69.imageshack.us/i/59219262.png/

---------- Post added at 02:23 ---------- Previous post was at 02:11 ----------

Bana da davetiye gönderirseniz sevinirim. Türk torrent bittürk sitelerinde yüksek ratiom var. İyi çalışmalar

ekranalntsev.jpg

Hocam kusura bakmayın ama değerleriniz pek inandırıcı değil, zaten referans gösterdiğiniz siteler hileli yollarla upload yapılmasına göz yumuyor:thumbup1:

zuammer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1-Davetiye istenen site: Arena-tr

2-Upload/download hızını gösteren speedtest sonuçları:
1157120762.png

3- Referans gösterilecek site:
182426.png

yardımlarınız için çok teşekkür ederim

ring

Asistan
Reaksiyon puanı
8
1-Davetiye istenen site: Arena-tr

2-Upload/download hızını gösteren speedtest sonuçları:
1157120762.png

3- Referans gösterilecek site:
182426.png

yardımlarınız için çok teşekkür ederim

merhaba,

Davetiyenizi özelden mailinize gönderdim.Lütfen kontrol edin.

Umarım sitemizde biraz daha vakit geçirirsiniz. Genelde az mesajı olan kullanıcılara Arena davetiyesi göndermiyorum. Rasyonuzun iyi olması nedeniyle size bir ayrıcalık yaptım.

Sağlıcakla kalın

ring

Asistan
Reaksiyon puanı
8
merhaba @youngwolf18,

Verdiğiniz referansları torrent sitelerinden kontrol ettim. Rasyolarınızda bir sorun yok. Ancak anlamadığım, referans verdiğiniz torrent sitelerindeki isimlerle burda kayıt olduğunuz isim ve verdiğiniz email adresdeki isim farklı.Bunun bir açıklaması var mı?

kuku

Asistan
Reaksiyon puanı
2
1)torrentleech.org yada arena-tr isteniyor
2)nikleri ve ipleri sildim ama davetiye gönderecek olan arkadaş gösterebilirim çünkü torrentlerde farklı nick kullanırım.Tüm torrent sitelerimde yenidir ama demonoid daha dün saolsun ismail verdi.
3) referanslarım
4)son çekilen resimler

redoano

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Elimde bir adet Arena-TR davetiyesi var. Aynı şablonda isteyen arkadaşa gönderebilirim.

serkans1

Asistan
Reaksiyon puanı
13
1- davetiye istenen site Arena-TR

2- speedtest sonucu

Uploaded with ImageShack.us

3- referans siteler:

2 gün önce sdn forumdan 3 arkadaşa leechturk davetiyesi yolladım
Teşekkürler. Davetiyeniz başarıyla yollandı: [email protected]

2 davetiyem vardı, onları bugün 2 arkadaşa yolladım, bonuslarla son 1 davetiye alabildim, sana yolladım dostum :)
Başarılı Teşekkürler. Davetiyeniz başarıyla yollandı: [email protected]

Davetiye yolladım dostum :)
Başarılı Teşekkürler. Davetiyeniz başarıyla yollandı: [email protected]

gönderildi :)

mail adresim: [email protected]

teşekkürler :)

ekleme: @redoano arkadaş davetiye yolladı, kendisine kendisine çok teşekkür ediyorum :)

ring

Asistan
Reaksiyon puanı
8
1)torrentleech.org yada arena-tr isteniyor
2)nikleri ve ipleri sildim ama davetiye gönderecek olan arkadaş gösterebilirim çünkü torrentlerde farklı nick kullanırım.Tüm torrent sitelerimde yenidir ama demonoid daha dün saolsun ismail verdi.
3) referanslarım
4)son çekilen resimler

merhaba,

Üyelik için bağlantı adresini özelden mailinize gönderdim.

Güle güle kullanın

kuku

Asistan
Reaksiyon puanı
2
çok saol kardeş ve borcumunu en yakın zamanda ödeme dileyle

ring

Asistan
Reaksiyon puanı
8
merhaba,

@seckyn nickli üyemize özel mailinden davetiyesi gönderilmiştir.

Üyelik için istekleri buraya yazmanız daha iyi olur. Özelden göndermeyin lütfen. Ben mail adresleri kullanılmasın diye sizin mail adresinize gönderiyorum.

Sağlıcakla kalın