Dark SW08 Akıllı Saat

Bu konuyu okuyanlar

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Merhaba arkadaşlar,
Akıllı saatleri arastırırken şöyle bir saate denk geldim, inceleme videolarını izledim gayet memnun kaldım, görüntü olarakta gayet şık, şu anda hepsi burada fiyatı 400 lira civarı, kullanan arkadaşlar var mı ya da sizce o paraya değer mi?

m_dark-sw08-2.png

Snickers

Profesör
Reaksiyon puanı
272
Merhaba arkadaşlar,
Akıllı saatleri arastırırken şöyle bir saate denk geldim, inceleme videolarını izledim gayet memnun kaldım, görüntü olarakta gayet şık, şu anda hepsi burada fiyatı 400 lira civarı, kullanan arkadaşlar var mı ya da sizce o paraya değer mi?

Ekli dosyayı görüntüle 25349
Bu saate değmez.Aliexpress ve gearbeste bak daha iyilerinini bulabilirsin.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Geae s2 kullanıcısı olarak söylüyorum akıllı saatler para israfı

Snickers

Profesör
Reaksiyon puanı
272
Geae s2 kullanıcısı olarak söylüyorum akıllı saatler para israfı

Gear S3 kullanıcısıyım.Bu düşüncene katılmıyorum.Murat nedeni ise geyet kullanışlı olması nedeniyle çünkü bluetooth bağlantısı ile 3-4 gün gibi bir kulanımım söz konus bağlantıları kapattığım da 1 hafta yakın bir süre almaktayım.Aktif kullanmadığım için normal daha uzun aktif kullanımında 2 günü bile görmek zor olabilir belki ben de kendi düşüncelerimi aktarmak istedim.İyi forumlar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Gear S3 kullanıcısıyım.Bu düşüncene katılmıyorum.Murat nedeni ise geyet kullanışlı olması nedeniyle çünkü bluetooth bağlantısı ile 3-4 gün gibi bir kulanımım söz konus bağlantıları kapattığım da 1 hafta yakın bir süre almaktayım.Aktif kullanmadığım için normal daha uzun aktif kullanımında 2 günü bile görmek zor olabilir belki ben de kendi düşüncelerimi aktarmak istedim.İyi forumlar.
Yahu Almanya'da asgari 1450 euro akıllı saat 300-400 euro
Bizde asgari ücret 1400 TL akıllı saat 900-1300 TL
Siz neyin gerekliliğinden bahsediyorsunuz asla bizim sartlarimiza göre o parayı hak etmiyor.
Hayır ne yapıyorsunuz i saatte çünkü ben hiç bir şey yapmıyorum bir işe yaramıyor . 1300 TL'ye ne yapıyor gear S3
Zamanında 900e aldığım S2 900 TL'lik iş yapıyor mu ? HAYIR

Snickers

Profesör
Reaksiyon puanı
272
Yahu Almanya'da asgari 1450 euro akıllı saat 300-400 euro
Bizde asgari ücret 1400 TL akıllı saat 900-1300 TL
Siz neyin gerekliliğinden bahsediyorsunuz asla bizim sartlarimiza göre o parayı hak etmiyor.
Hayır ne yapıyorsunuz i saatte çünkü ben hiç bir şey yapmıyorum bir işe yaramıyor . 1300 TL'ye ne yapıyor gear S3
Zamanında 900e aldığım S2 900 TL'lik iş yapıyor mu ? HAYIR

Bu konu da haklısın şartları olan Yurtdışından almasını tavsiye ederim.Kendimden pay biçerek yurtdışından aldığım iyi 900 TL'nin bile altında bir fiyata geldi.Türkiye şartlarına göre bu saate o kadar para vermek ne kadar mantık sizlerin akıl sağlığına bırakıyorum.Ha şöyle de bir gerçek var ben Türkiye de yaşasam almazdım.