Damatlık rengi önerir misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

oALFAo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Seneye nasipse düğünüm var.Damatlık renginde karar veremedim daha çok var ama şimdiden karar vermek istiyorum. Aklımda siyah var ama sizin öneriniz nedir ?

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Damatlık benim gözümde blazer ceket siyah, siyah kumaş pantolon ve siyah papyon. Beyaz bir gömlek düğme hizası ince siyah çizgi olabilir. Kesinlikle kol düğmeleri olmalı. Manası çok derin. Ayağa ister istemez kundura siyah elbette. Tabi karga burun cins bir şey değil, hoş bir şey olacak. Ayağın alışık değildir muhtemelen 3 saat sık dişini çok acıtacak :)

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
avatarındaki mavi renk fena olmaz bence (=

oALFAo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Damatlık benim gözümde blazer ceket siyah, siyah kumaş pantolon ve siyah papyon. Beyaz bir gömlek düğme hizası ince siyah çizgi olabilir. Kesinlikle kol düğmeleri olmalı. Manası çok derin. Ayağa ister istemez kundura siyah elbette. Tabi karga burun cins bir şey değil, hoş bir şey olacak. Ayağın alışık değildir muhtemelen 3 saat sık dişini çok acıtacak :)

Benim aklımda da bu model var da ne bileyim tüm arkadaşlarım aynı tarz giyindi ben biraz farklı olmak istiyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

avatarındaki mavi renk fena olmaz bence (=
Denemek gerek bence de. :)

Son düzenleme:

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Bordo dışında siyah lacivert bence güzeldir. Bordo ne bileyim güzel durmuyor. Bu aralar moda sanırım kuzenim de bordo ceket giymişti ama bir kız olarak hoş durduğunu düşünmüyorum. Ayrıca eş adayınızın fikride önemli tabiki. :)

Son düzenleyen moderatör:

oALFAo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bordo dışında siyah lacivert bence güzeldir bordo ne bileyim güzel durmuyor bu aralar moda sanırım kuzenim de bordo ceket giymişti ama bir kız olarak hoş durduğunu düşünmüyorum ayrıca eş adayınızın fikride önemli tabiyki :)
Bordo zaten olmaz. Ama lâcivert siyahlı denicem :)

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Ben birkaç kişide daha gördüm hatta şaşırdım o renk olmasına günlük olarak güzel bir renk ama damatlık değil bence:)

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Seneye devlet sana iyi giydirecek zaten damatlığa pek gerek var mı ki :) Ama illa giyerim ben dersen siyah beyaz :)

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Bordo bir ceket siyah bir papyon çok hoş duruyor tavsiye ederim :)

oALFAo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Son düzenleme:

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Alfa erkeği olmak kolay değil :)

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
damatlık siyah, gelinlik ise beyaz olmalı. alması en kolay kostümlerden biridir damatlık.
gelinlik almak ise bir o kadar zor :)