Daha Yeniyim

Bu konuyu okuyanlar

Kadir2634

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Buraya üye olmamı tetikleyen asıl şey Technopat sosyalde haksız yere aldığım ceza. Neyse konuyu saptırmayayım, forumun düzenine alışmaya çalışıyorum. Genellikle ilgilendiğim alanlar PC donanımları, telefonlar, oyunlar ve bilgisayar ile alakası olan her şey. Foruma baktığım zaman kaliteli bir arayüzü var. Kısacası sevdim burayı :D Açıkçası technopat sosyaldeki hesabım bayağ bi mesaj ve beğeni sayısına ulaşmıştı ama 1 senelik ban yiyince böyle oluyor :mad: Herkese iyi forumlar!

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
ShiftDelete.Net Forum Ailesine Hoş geldiniz.

İlk öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Biliyorsunuz ki her kurumda ve kuruluşta kurallar mevcuttur. Bizimde kendimizce belirlediğimiz kurallarımız mevcut onun için ilk öncelikle Forum Kurallarımızı okumanızı tavsiye ederim.

Forum içerisinde Konu Açma, Resim Ekleme vb. gibi sorularınız olur ise Forum Kullanım Kılavuzuna göz atmanızı rica ederiz.

Her türlü konu ile ilgili takıldığınız bir sorununuz var ise ilgili bölümlerde konu açmanızı rica eder, forumumuzda başarılar dileriz.

Saygılarımla.

Kadir2634

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler. Kurallar hiç katı gelmedi (Technopat sosyal den sonra :D). Forum gayet güzel ve insanlar çok iyi. Herkese iyi forumlar!

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Hoş geldin.;)Doğru bir seçim yapmışsın.