Daha Hızlı Live Hotmail

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Microsoft, rakiplerinin yenilenme çabalarına karşı sessiz kalmayacağa benziyor. Yenilenecek Live Hotmail, ne kadar daha hızlı erişim sağlayacak?

Microsoft, Live Hotmail üyelerine gönderdiği bir bültende, daha hızlı ve daha fazla özelliğe sahip bir Live Hotmail için çalışmaları sürdürdüğünü belirtti. Daha da hızlanması öngörülen Live Hotmail hizmeti, sıradan bağlantılarda %50'nin üzerinde, geniş bant internet kullanıcılarında ise %70'e varan hız artışları hedefliyor. Bunun yanında esas güzel şey ise yapılması planlanan Hotmail hesabından doğrudan bir Windows Live Messenger'a erişilebilmesi olacak. Evet, bizim de aklımıza hemen GMail üzerinden kullanabildiğimiz GTalk uygulaması geldi.

Bilgi için: Microsoft
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

deli_kovboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu Uygulama Güzel Olmuş Umarım Gerçekten Hızlıdır Bilgi İçin Teşekkürler

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Bekliyoruz bakalım nasıl bir sonuç çıkacak.

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hızlı olması güzel.Ama Gmail'in verdiği konforu veremez.
Microsoft hizmetlerinde kullandıklarım Live Messenger,Skydrive,Space,Hotmail'den ibaret.

Google'ın yararladığım hizmetleri ise;

clipboard01ey3.jpg

orc_lord

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gtalk'a benzer birşey olursa kullanışlı olabilir ancak biraz daha yavaşlamaya yol açabilir gibi geliyor çünkü insanların msn messenger listeleri çok daha fazla kişiyle dolu..

buraqq

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
erkin abi ben bu haberi senden önce yayınladım... haksızlık

MelanTurk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hotmail de Gmail de kullanıyorum. Hotmail in tek sıkıntısı e-posta sı çok yavaş. Sade ve basit olsa hızlı olucak aşırı yavaş :)

Son mesajlar