Dacia Sandero Kullanan?

Bu konuyu okuyanlar

canfb1907

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Peki 2.el volkswagen polo alsam nasil olur? Fiyatlari 25-28 arasinda degisiyor.
Bir VW hayranı olarak tavsiye ederim ama kesinlikle dizellere bak onlarda pahalı olabilir sana göre 2004/2006 arası honda civicleride tavsiye ederim temiz güzel bulursun

x_large

Asistan
Reaksiyon puanı
3
2. el temiz megane al hocam.hem işte hem de günlük hayatta tadını çıkara çıkara kullan :)

canfb1907

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Megane extreme kullanmıştım 2009 pek sarmadı beni açıkçası. Tabi ben konfor ve güvenlik istediğim için.
Ama megane'de olabilir mantıklı.

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bir VW hayranı olarak tavsiye ederim ama kesinlikle dizellere bak onlarda pahalı olabilir sana göre 2004/2006 arası honda civicleride tavsiye ederim temiz güzel bulursun

vw polo dizelleri 2009 modeller filan 26.000 civarında.Daha önce Passat kullandığım için poloya sıcak bakıyorum.Bu arada geçen gün Palioyu sattım hızlıca yeni bir otomobil almam lazım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:dil::4:Arkadaşlar size bir araç tavsiye edeyim hiç olmassa arabaya bindim dersiniz .....anadol...)))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Güvenlik standartları uygun arkadaşım...Çarpışma testlerine ulabilirsin internetten....senin kullandığın tofaş ve reno çok mu güvenli.....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
uzun zamandır araştırıyordum bu aracı çok yardımcı oldunuz teşekürler birazda kafam karıştı?

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
Almanyada opel için Türkiyenin tofaşı diyolarmış, babam da zibilyon tane görmüş zaten aynı burda tofaş gibiymiş gerçekten de.
Bence polo daha iyi,vw kalitesi.

Evet, opel almanların en uyduruğu denebilir. :) Zaten artık almanlar almıyorlar, son 25 yılda almanyadaki pazar payının %25'ini kaybetmiş. Fabrikadan çıkan hiç bir araç birbiriyle aynı seviyede kaliteye sahip olmadığı söyleniyor, avrupa tercih etmiyor. Ama Türkiye'de daha uyduruk bir sürü marka olduğu için opel lüks bile kalıyor. :)

bawyera99

Asistan
Reaksiyon puanı
0
onun yeribe gidin başka marka alın aynı fiyata yada bütceniz ne kadar ona göre arabada tavsiye edebilirim ama bu durumda 2. el almak herkes için daha mantıklı olucaktır

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Evet, opel almanların en uyduruğu denebilir. :) Zaten artık almanlar almıyorlar, son 25 yılda almanyadaki pazar payının %25'ini kaybetmiş. Fabrikadan çıkan hiç bir araç birbiriyle aynı seviyede kaliteye sahip olmadığı söyleniyor, avrupa tercih etmiyor. Ama Türkiye'de daha uyduruk bir sürü marka olduğu için opel lüks bile kalıyor. :)
Orda fabrikadan çıkan araçlar birbirleriyle aynı şekilde kaliteli değilse buradakiler hepten kalitesizdir:)

Reaksiyon puanı
4
dacianın iç mekanın kalitesi çok kötü oluyor.bildiğim kadarıyla renault alt şirketiydi heralde.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
Orda fabrikadan çıkan araçlar birbirleriyle aynı şekilde kaliteli değilse buradakiler hepten kalitesizdir:)

%25 yazmışım, %75 olacaktı o :) Yani almanya'da artık satamıyorlar desek yeridir... General Motors'un zarardan kurtulamayan tek markası durumunda şu an.

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
%25 yazmışım, %75 olacaktı o :) Yani almanya'da artık satamıyorlar desek yeridir... General Motors'un zarardan kurtulamayan tek markası durumunda şu an.
Geçsin vw çatısına belki birşey olur, durumlarından haberim yoktu ama burda da ucuz olsa tofaşların yerini alırdı kesin:)

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
Geçsin vw çatısına belki birşey olur, durumlarından haberim yoktu ama burda da ucuz olsa tofaşların yerini alırdı kesin:)

Geçen bmw 316'nin vergisiz fiyatına baktım 21bin €, vergili hali 51bin € yani bu durumda aslında avrupalılar için fiyatlar o kadar da kabarık değil, bunlar bize pahalı :)

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Boşver Al bi Seat Leon :p Hem inceliklerini öğrenirim senden, ah bi tane olsa altımda şimdi var ya :D

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Geçen bmw 316'nin vergisiz fiyatına baktım 21bin €, vergili hali 51bin € yani bu durumda aslında avrupalılar için fiyatlar o kadar da kabarık değil, bunlar bize pahalı :)
Maşallah o vergi eklenen kısımla yeni bir araba alınır:D
Bize pahalı hale getiren devlet sağolsun:)

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Merhaba;

Dacia Sandero Dizel almayı planlıyorum.Fiyatı rakiplerine göre çok uygun görünüyor.Kullananlar varmıdır? Memnumusunuz? Servisi nasıl?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
iki araba markasından nefret ediyorum dacia ve fiyat şahsen kullanmadım ama bu işlerden anlayan biri olarak sana diyeceğim şu daciaya bulaşma adamlar arabada çalabildikleri her yerden çalıyorlar

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
iki araba markasından nefret ediyorum dacia ve fiyat şahsen kullanmadım ama bu işlerden anlayan biri olarak sana diyeceğim şu daciaya bulaşma adamlar arabada çalabildikleri her yerden çalıyorlar
Onun adı 'Fiyat' değil yav.
Fiat.:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım ben 2010 model aldım 24 binde, çok memnunum şimdiye kadar hiç bir sıkıntısını görmedim, şu an araba 27 binde ve bu kilometreyi iki ay bile olmadan yaptım, yakıtı az 50 litre deposu var şehir dışında 1100- 1200 km rahat görürsün tabi kullanmana bağlı birazda ...ayrıca servis konusundada problemi yok tüm renoult servisinde gönül rahatlığıyla yaptırabilirsin .....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Opel Meriva kullanıcısıyım. Arabayı görünüşünden dolayı çok severek aldım ama dacia nın bile bu kardar kötü araba yapabileceğine inanmıyorum. Bu yüzden şu an Dacia bakıyorum. Aman deyim Opel deyince aklınıza kalite falan gelmesin. Direksiyonu kilitleniyor, motor olur olmaz herşeyden arıza veriyor, yokuşlarda çekmiyor, amortisörler çok sert, çukurlardan geçerken araba döküldü sanıyorsun. Daha birsürü olumsuzluk var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar merhaba ben 2012 sandero stepvay 1.5 dci var yol bilgisayarını fabrikada kapatmışlar diyorlar işi bilen bazı sevis veya tamirciler acıyor diyorlar dogrumu bilgisi olan varmı dogru ise kimle diyolok kurmam lazım şimdiden tşkl :laugh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
DACIA alıp paranızı çöpe atacağınıza gidin PEUGEOT 207 alın hem ucuzluğunun hem de konforun keyfini çıkarın...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1,6 logan kullaniyorum cok seri saglam arac 5yil kullandim bakimindan başka bakim istemedi şimdi tekrar sifirini aldim süper araba bunlar boş yorumlar kullanmadan anlamazsin satarkende internete verdim 3günde sattim,

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hiç memnun değilim sıfır aldım ilk gün servise girdim motordan ses geliyordu kısmen hallettiler direksiyon kitledi beyni bozulmuş dediler garanti kapsamında yurt dışından gelecek dediler 15 gündür araç evin önünde bekliyor parçasını temin edemediğiniz bir aracı neden bu ülkede satarsınızki

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
tıp daha az yakan başka araçlara yöneliyorlar, sandero stepway, renonun romanyada ürettiği bir marka, belki kaporta kalitesi olarak iyi olmaya bilir ancak donanım ve motor gayet iyi bir depo 50 litre ile şehir içinde 850 km yapıyor uzun yolda 1100 km yapıyor, parasına göre makul bir araç hemde parçası ucuz.

paramıza göre alınabilecek en ucuz dizel. Zaten reno parçaları her köşebaşında satılıyor ve ucuz

gokcen25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sakın alma ben 2017 model sandero aldım daha 11000 km de araç motor kırdı sıfır araç garantili maotor değişelim diyorlar ben de araç değişim talebinde bulundum şimdi mahkemeye verdim.Servis görevlileri çok kötü müşteri temsilcileri kaba muhatap bulmak için bir hafta uğraştım şimdi arabam serviste bekliyor bende tüketici mahkemesine başvurdum

---- Mesajlar birleştirildi ----

dacianın fransa merkezinin mail adresini bilen varsa yazabilir mi arkadaşlar

Son düzenleme:

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
şu mesajları okudumda herkes biryerinden sallamış biri opele tofaş demiş diğeri opeli sat 206 al konforu gör demiş . Hey Allah`ım yav :)