D42p fpr 3d monitör

Bu konuyu okuyanlar

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0

lg-monitor-d2342p-pn-large.png

LG D42P Serisi 3D Monitörler ile daha önce hiç yaşamadığınız benzersiz bir 3D deneyimine hazırlıklı olun! Geleneksel 3D teknolojisinin ağır ve pahalı gözlüklerini, baş ağrıtan ve göz yoran görüntülerini unutun. LG Cinema 3D Monitör; 3 Boyutlu Mükemmellikte Yeni Standart!

Titreşimsizlik Sertifikası

Pilsiz Gözlükler
Üstün 3D Parlaklığı
2D-3D Çevirme Özelliği
Sıfır Ekran Paraziti
Zararlı Elektromanyetik Dalgalar Yok
3D Effect Mode
HDMI Bağlantısı

www.lg.com.tr

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
hadi yaa. 3 ay önce monitör aldım keşke almayıp biraz daha bekleseymişim ya. tasarımı çok güzel. herşeyi geç 3d yaa. ürün piyasaya çıktı mı acaba? çıkmadıysa ne zaman çıkacağı hakkına bilginiz var mı?

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
3D diyorsunuzda bu lgnin teknolojisi olan FPR gözlüklerden kaç tane veriyorlar hatta veriyorlar mı ?

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
hadi yaa. 3 ay önce monitör aldım keşke almayıp biraz daha bekleseymişim ya. tasarımı çok
güzel. herşeyi geç 3d yaa. ürün piyasaya çıktı mı acaba? çıkmadıysa ne zaman çıkacağı hakkına bilginiz var mı?

bir kaç hafta önce ürünün lansmanına bizzat katıldım...aslında şu sıralar piyasaya çıkmak üzeredir. gerçekten görüntü kalitesi muhteşem özellikle oyun oynamak inanılmaz zevkli oluyor.

---------- Post added at 15:50 ---------- Previous post was at 15:48 ----------

2 adet hediye gözlük veriliyor monitörle beraber... ekstra almak isterseniz gözlükler LG bayilerinde çok uygun fiyatla ayrıca satılıyor.

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
fiyat konusunda bir bilgim yok ancak takipteyim. bir bilgi alır almaz forumda paylaşacağım

tekinderya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aaa süpermiş... sevgilim oyun delisi... doğum günüde yaklaşıyor.. bu monitör süper olabilir.. umarım doğum gününden önce çıkar piyasaya...
bu arada boyutları hakkında bilginiz var mı acaba?

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
evet sevgilinize gerçekten hoş bir hediye olacağına eminim... 23'' ekran boyutlarında... içerisinden çıkan 2 adet fpr gözlüklerle beraber oyun oynayacağınız yüksek çözünürlükte çok güzel bir monitör.

tekinderya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 adet fpr gözlüğün çıkması iyi olacak desenize.. birde bana derseniz duvarada monte olabiliyor.. işte o zaman dünyalar benim olur... hediye seçiminden kurtulmuş olurum...

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
2 adet gözlük olması gerçekten güzel, o zaman şöyle bir durum düşündüm mantık olarak... acaba ne kadar doğru hemen düşündüğümü sunuyorum,
Şimdi 3D tv alamıyorum diyelim, 23'' lük bu monitörü alsam nede olsa 3D izlettirebiliyor, bu LG'nin 3D kayıt yapabilen optimus tablet le yapılan kayıtlarıda net bir şekilde gösterirmi diye düşündüm ? bilgisi olan varmı..

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
tabi ki... monitörlerin 2D yayını 3D görüntüye dönüştürebilme özelliği var zaten. Optimus pad'i hdmı girişi ile monitöre ya da 3D TV'ye bağladığınız takdirde görüntüleri fpr gözlükleri sayesinde 3D olarak rahatlıkla izleyebilirsniz.

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
bilgilendirme için teşekkür ederim , fiyatınıda söylerseniz tam olucak :)

tekinderya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
23" olması süper.. neredeyse televizyon olacakmış :) arkadaşlar sizce oyun oynamak için ideal bir monitör mü?

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Oyun oynamak için ideal mi... ideal üstüne ideal bence :)

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
özellikle oyun konusunda süper...lansmanda xbox ile kisa bir süre oyun oynama şansi yakaladik...mükemmeldi :)

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
zaten kendisi 2 adet gözlük ile beraber satışa sunuluyor. ekstra gözlük edinmek isterseniz lg mağazalarında 5-6 dolar gibi uygun bir fiyata satılmakta.

tekinderya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hııım gözlük fiyatları iyiymiş.. daha önce sordum ama cevap alamadım.. duvara monte edilebiliyor mu?

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
çok pardon görmemişim. evet fpr gözlüklerinin fiyatı gerçekten uygun...duvara monte etme konusu ise; kutu içeriğinde öyle bir aparat yok ancak teknomarketlerde satılan, ekran boyutlarına göre çeşitliliği olan aparatlardan alarak monte işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

tekinderya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@medya faresi teşekkürler..
bir yerde bu monitör için birinin "muhakkak titreşim vardır" gibilerinden bir yazısını okudum..
Siz böyle birşey fark ettiniz mi acaba?

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Cinema 3D monitörlerin beraberinde gelen pasif 3D gözlükler sayesinde daha pürüzsüz, Titreşimsiz ve baş ağrısız 3D’yi tecrübe edeceksiniz. Ayrıca içlerinde yer alan yeni Film Motifli Geciktirici (FPR) sayesinde ekranda 2D için 250 nit ve 3D içerik için 100 nit elde edilirken, 5ms tepkime süreli 5.000.000:1 kontrast ortaya çıkıyor. Yeni FPR 3D teknlojisi sayesinde monitörler daha parlak görüntü, daha net resimler ve sertifikalı “Titreşimsiz” 3D görüntü sunarken, 3D izleme keyfiniz her zamankinden daha konforlu.

alıntıdır.

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
çok iyiymiş... geldimi bu monitör? fiyat falan bilgi varmı acaba?

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
fiyat konusunda bir bilgim yok açıkçası...haziran ayında lansmanına katılmıştım...ama sanırım hala piyasada yok..bende bekliyorum açıkçası

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
haziran ayında lansmanı olmuşsa yakın bir zamanda gelir Türkiye'ye o zaman..

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
yeni duyumlara göre ağustos ortası gibi satışa sunulacakmış...

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
4 gözle beklediğim monitör :) gelsin artııııkk :)

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
tez zamanda gelsin, fiyatı belli olsun, lg'nin her konuda yaptığı gibi ucuz olsun biz de 3d oyun oynayalım, film izleyelim.

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
evet yaaa... bende 3d ye müsait çok film var... bu monitöründe 2d-3d çeviri özelliği mevcut... değmesin keyfime :)

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Çok güzel monitörmüş gerçekten, ben bu aralar monitör almayı düşünüyodumda.. Bu iyi bi tercih olaiblir.

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
sizde biizim gibi oyun ve film delisi iseniz tam sizlik bu monitör :)

Son mesajlar