D-Smart Uydu Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Arkadaşlar ben de digitürk kullanıyorum 1 senelik almıştım ama LigTv vs kullanmadığım için normal uydudan farkı yok, birde süre dolunca receiver'ı da alıp gidiyorlar bize birşey kalmıyor :)

Ben de D-Smart denemeye karar verdim ama uydu konusunda hiçbir bilgim fikrim yoktur, kullanan bilenlerden mümkünse öneri istiyorum.

Teşekkür ettim şimdiden...

soyluakif

Asistan
Reaksiyon puanı
4
D-Smart tavsiye etmem 299 tl fiyatı başlıyor verecegin paraya hiç bir şekilde deymiyecektir tavsiyem dreambox alman linux cihaz ama dm500 almam ama ülkemizde orj yok malesef hep clon vardır o yüzden inpax veya skybox olarak almanı tavsiye ederim dreambox yazanı alırsa garanti konusu sakıncalı bu firmalar malının arkasındadır teknik servis olarakta yeterlidirler
skybox veya inpax 180 tl ile 200 tl arasıdır

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Onlar kaç kuruş ola ki?
Çok para veremeyeceğim...

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
D Smart Aydın doğanla birlikte batabilir uzak dur derim:)

Ayrıca ilk başta ücretsiz diye sunulan bir çok kanal sonradan ücretli hale getirilmiş.Haber sitelerinde Dmart zedelerrin yorumlarını çok okudum.

Yine de sen bilirsin.

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
anladım saolasın
durumu ona göre değerlendireyim tekrar

soyluakif

Asistan
Reaksiyon puanı
4
yıllardır bu meslegi yapan biri olarak söylüyorum d-smart uzakdur tavsiye :)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
valla ben 2 sene olmuştur herhalde ilk çıktığı zamanlarda almıştım şahsen memnunum o zamanlarda yok abi alma falan dediler ama aldım işte. Ayrıca en azından zamnında üye olurken bu kanallar ileride para olacak ama eski üyeler bundan etkilenmeyecek dediler ve doğru çıktı en azından benim gördüğüm kadarıyla. Ama şu anda dsmart bir işe yaramıyormuş discovery bile ücretli diyorlar ne kadar doğrudur bilmem :) bir de bu işler arz talep işi benim gibi uydu frekanslarıyla uğraşmak istemiyorsan kanallar arasında kaybolmak istemiyorsan ve belgesel fanatağiysen benim cebime en uygun olanı dsmart diğer türlü cihazın diğer teknik özellikleri beni bağlamaz :D yani bu işler göreceli şu anda param olsa dreambox alsam hd o cihaz benim için sadece bir kutudur o yüzden tavsiye istenirken amaç göz önünde bulundurulursa bence çok daha faydalı olacaktır :)

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
valla ben 2 sene olmuştur herhalde ilk çıktığı zamanlarda almıştım şahsen memnunum o zamanlarda yok abi alma falan dediler ama aldım işte. Ayrıca en azından zamnında üye olurken bu kanallar ileride para olacak ama eski üyeler bundan etkilenmeyecek dediler ve doğru çıktı en azından benim gördüğüm kadarıyla. Ama şu anda dsmart bir işe yaramıyormuş discovery bile ücretli diyorlar ne kadar doğrudur bilmem :) bir de bu işler arz talep işi benim gibi uydu frekanslarıyla uğraşmak istemiyorsan kanallar arasında kaybolmak istemiyorsan ve belgesel fanatağiysen benim cebime en uygun olanı dsmart diğer türlü cihazın diğer teknik özellikleri beni bağlamaz :D yani bu işler göreceli şu anda param olsa dreambox alsam hd o cihaz benim için sadece bir kutudur o yüzden tavsiye istenirken amaç göz önünde bulundurulursa bence çok daha faydalı olacaktır :)
Yorum için teşekkür ediyorum
araştırmalarım sürmektedir:)

özelliklerini öğrendikçe skybox almaya doğru kayıyorum:clap:

onn.off

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ben D-smart kullanıyorum ve çokta memnunum 6 tane türkçe belgese kanalı ve 3 tane sinema tv kanalı var ben ne dizi nede futbol izlerim tek merakım (discovery channel) ve (sinema, sinema 1, sinema aile,)tv daima izlerim güzel filmler ve güzel belgeseller var
her ay digiturk e para vereceğime bi kere para verip rahat edersin D-smart.ta
saygılar...

EzberimSin

Profesör
Reaksiyon puanı
11
arkadaşlar konudan uzak biri olarak sormak istiyorum bu dreambox nedir biri açıklayabilir mi.

EzeLL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar bu Dreambox la bilgisi olan varsa paylaşabilirmi cok aradım ama gerekli bilgiye ulaşamadım nasıl çalışır,ücret bir defaya mahsuzmu veriliyor internet lemi nasıl çalışıyor, lütfen birisi paylassın bilgide faydanalalım sonuçta burası teknoloji platformu..:)

damnedeyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
dreambox kullanabilirsiniz kaçak server yayını ile ama memnun kalacağınız garanti değil evet ineternetle çalışıyor feambox vs ama botechler uydudan şifre alıyor nete ihtiyac yok... serverlera daha cok para amacı ile cok müşteri alıyorlar yayında takılma oluyor senelik 150 ile 600 para oduyorsunuz ankarrada istanbulda dream satıcılarına bakabilirsiniz yerli platformları dahi satıyolarlar netten soylemememlerine rağmen. size tavsiyem orjinal ürün alın ben kullandım memnun kalmadım ayrıca yasa ile satan dışında kullananda suçlu haberiniz olsun ip den yakalanırsanız cezayı odersiniz

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
d smart tavsiye etmiyorum. 5 para etmez. 1,5 senedir kullanıyorum. Artık maçlar da yok bi işe yaramaz. Normal uydudan farkı yok değmez almaya

damnedeyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
sarkat'a kesinlike katılıyorum bende ikiside var digiturk bu ülkede eniyisi hernekadar çok iyi olmasada recevier'a para vermeye değmez digi ücretsiz veriyor ama giriş paketi alacaksınız boşverin aylık 10 liraya . normal kanallar için hiçbirşey yok sinema spor kanalları için alacaksınız alın.hd alacaksznız aylık 15 lira fazlaya digiturk plus veriyolar ben kullanmıyorum açıkçası ama risk almamak isterseniz orjinal alın dream alıp kaçak kullanırım derseniz kendiniz bilirsiniz...ben digi çalışanı değilim savunduğum için yanlış anlamayın risk almayın alırsanıda kendiniz bilirsiniz aynı server'ı avrupada izlesenizde birşey demem...

Son mesajlar