D-Smart-smile adsl kimseye tavsiye etmiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bir buçuk yıldır dsmart net kullanıyordum. ne zaman ki evimi taşıyıp nakil istedim olanlar oldu 25 günde ettiğim telefon ve attığım maillerin haddi hesabı yok. ve 27 gün telekomdan birisi arayıp adres bilgisi istedi neymiş nakil yapacaklarmış istemiyorum dedim kapatın iptal edin bu arada da uydunetten ben internet hizmeti alıp kullanmaya başlamıştım zaten ve 3 eylülden bu yana bir ay oldu bugün sms göndererek hattımın iptal olduğunu bildiriyorlar.

alt yapısı başkasına ait olan ve bilinçsiz m.h ciler yüzünden hiç kimseye dsmart neti tavsiye etmiyorum sakın diyeyim adsl hizmeti alacaksanız alt yapısı başka birisinden alıp satanlarla uğraşmayın ttnet en iyi çözüm her ilde telekom binası var az çok ilgileniyorlar peki bunların nesi var sadece mail adresleri ve çözüm üretemeyen M.H telefonları var sorunlar oluştuğunda karşınızda konuşabileceğiniz insan bulmak imkansız.:bored:

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bu kadar yorumları okumuyor mu bir çözüm bulamıyor mu koskoca firma? 1000 tane daha çağrı merkezi çalışanı alamaz mı ? Ne kadar dandik ne kadar sinir bozucu işler yapıyorlar anlatamam. Boş boş muhabbet ediyorlar salak salak yönlendirmeler yapıyorlar. Çağrı merkezi merdiven altında iş görüyorlar hep başka firmalara vermişler onlarda ilgisiz alakasız davranıyor. Lanet gitsin ya lanet gitsin!

antimatter

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
İğrenç bir çağrı merkezi var, birine ulaşıncaya kadar teleonun şarjı bitiyor full dolu olsa bile...

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Dsmart bu normaldir bende uydu alıcısı kampanyasıyla 2008 de dsmart aldım ömür boyu kanallar bedava dendi, discovery channel animal planet falan vs katakulleyle şifreli oldu kanallar bende kullanmıyorum lanet olsun.

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
aslinda teleko, hat parasini aliyo sonucta telfon hattindan telekom sorumlu ama ilgilenmiyolar rekabet yuzunden twitterda ikisini birden yerden yere vurup sikayet var.condab sikayet ediyosunuz :p sorun bikacgunde cozuluyo :D

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Bu memlekette ister beğenin, ister beğenmeyin TTNET dışındakiler yalan (DSL konusunda).
Hizmet edecek personeli yok, destek verecek personeli yok hiç bişey yok. TTNET öyle değil, cahilde olsa karşınızda bir insan evladı çıkıyor, çok sinirlenirseniz ona bağırıp stres atabiliyorsunuz :D :D

Ben doping ADSL ye başvurdum zamanında.
Telefonla baş vuru yaptım ertesi gün şözleşmemi motorlu kurye ye teslim etmişler.
O sözlşemke 25 gün mü 35 günmü ne gelmedi.
40 kez telefon açtım, şikayet ettim. Zaten müşteri hizmetlerinde çıkan bir adam bir kadın başka kimse yok.
Bağır çağır vs en son Allah belanızı versin istemiyorum sizi dedim. Bana hizmet bedeli adında fatura kesileceği söylendi sağlam bir bağırdım 6-8 ay oldu ses soluk yok :D

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende epey bağırdım çağırdım en sonunda iptal ettirdim daha sonra hiç telefon etmedim fakat bir kaç mail gönderdim 63 tl fatura çıkarmışlardı ve geriye dönük 24,50*9ay=220,5 TL borç çıkardılar daha sonra ise SMS atıp 254 TL borcunuz var dediler. ama ödeme noktalarında fatura görünmediğinden ödeme yapamıyorum. lanet olsun böyle bir firmaya ne ilgi ne alaka var. bende şikayet var.coma yazdım fatura göndermediğiniz sürece ödeme yapmam dedim.

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
en sonunda hatalarını kabul ettirdim ve 254 tl ve eylül ayı faturasını iptal ettirdim hatta birde yazılı olarak cevap istedim yoksa dedim tüketici mahkemesine gidip dava açacağım dedim ve sonuç 254+63=317 TL. cepte kaldı.

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bu memlekette ister beğenin, ister beğenmeyin TTNET dışındakiler yalan (DSL konusunda).
Hizmet edecek personeli yok, destek verecek personeli yok hiç bişey yok. TTNET öyle değil, cahilde olsa karşınızda bir insan evladı çıkıyor, çok sinirlenirseniz ona bağırıp stres atabiliyorsunuz :D :D

Ben doping ADSL ye başvurdum zamanında.
Telefonla baş vuru yaptım ertesi gün şözleşmemi motorlu kurye ye teslim etmişler.
O sözlşemke 25 gün mü 35 günmü ne gelmedi.
40 kez telefon açtım, şikayet ettim. Zaten müşteri hizmetlerinde çıkan bir adam bir kadın başka kimse yok.
Bağır çağır vs en son Allah belanızı versin istemiyorum sizi dedim. Bana hizmet bedeli adında fatura kesileceği söylendi sağlam bir bağırdım 6-8 ay oldu ses soluk yok :D
alakasi yok . internet telefon hattina bagli telefon hattinda sorun varsa saglayici olarak telekomun sorumlulugunda . ve burda suc yine teleko,da tamir ekibi gelmiyosa cunku o hat ucretini telekom aliyo ki tamiri de yapmali sorumlu olarak. internet ise ordaki cihazlari kontrol eden gorevliler var he modemde sorun vardi ona da telekom da bakmiyo zaten. tabi istersen servis gonderiyolar kurulum icin ki onu araci sirket yapiyo ki onu diger servis saglayicilar da gonderiyo :p

dsmarti (dogan holdingi ) de sevmiyorum onlar da uckagitci ama tekeli desteklememek icin telekoma donmem arkadas. isi bilince hepsindeki sorunlari cozmek mumkun ;P

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
alakasi yok . internet telefon hattina bagli telefon hattinda sorun varsa saglayici olarak telekomun sorumlulugunda . ve burda suc yine teleko,da tamir ekibi gelmiyosa cunku o hat ucretini telekom aliyo ki tamiri de yapmali sorumlu olarak. internet ise ordaki cihazlari kontrol eden gorevliler var he modemde sorun vardi ona da telekom da bakmiyo zaten. tabi istersen servis gonderiyolar kurulum icin ki onu araci sirket yapiyo ki onu diger servis saglayicilar da gonderiyo :p

dsmarti (dogan holdingi ) de sevmiyorum onlar da uckagitci ama tekeli desteklememek icin telekoma donmem arkadas. isi bilince hepsindeki sorunlari cozmek mumkun ;P

Benim su kaynağım var, sağa sola boru çekmişim insanlara su satıyorum.
Sende uyanıksın, kazandığım paraları gördün gözün açıldı geldin benle anlaşma yaptın.
Ben müşteri bulcam, senin boruları kullanıp su vereceğiz sana da bu kadar para...

Tamam benim için sıkıntı yok, ha son kullanıcı ha ara kullanıcı maksat satılsın.
Son kullanıcıdan 2 lira alırken senden 1 lira alıcam ama suyun boşa akmasından iyidir.

Senin bir müşterinin borusu paslanmış, rahatsız şikayetçi.
Sana şikayet ediyor sende bana.
Ama benim senin müşterinin 50 katı müşterim var o adamların sıkıntısı benim için daha önemli.
+ senin müşterinin burnu sürtsün ki senden ayrılıp bana gelsin.

Bu hareket adil mi?
Tabiki değil, şerefsizliğin önde gideni.
Adam yaparmı? Neden yapmasın, ticaret yapıyorlar büyük balıklarla yüzmeye çalışıyorsun.
Biri'nin, Smile'ın, Doping'in hiç birinin çıkıp TTNET 'e sen benim müşterimin sıkıntısını çözmedin demeye gücü yetmez.
Alacağı cevap şudur;
Adam ol da kendi alt yapını kur!

Doping'in "kısmen" çok küçük bir altyapısı varmış.
Biri idi Smile idi sıfır alt yapı, al sat tek yaptıkları bu.

Bakkal gibi düşünün.
Fırın ekmeği pişiriyor, bakkal üzerine karını koyup satıyor.

Ben her zaman ilk elden alma taraftarıyım.

Bu firmaların amacı hizmet, müşteri memnuniyeti vs olsa bir altyapının ucundan tutarlardı, bir çivi çakarlardı.
Hepsini geç 3 tane müşteri hizmetleri görevlisi alırlardı.

TTNET doğru yapmıyor ama yapması gerekeni yapıyor.
Benim internet hattımda sıkıntı varsa ben çağırınca servisi tabiki bana gelecek, neden Smile ADSL üyesinin sıkıntısına baksın ki...

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Benim su kaynağım var, sağa sola boru çekmişim insanlara su satıyorum.
Sende uyanıksın, kazandığım paraları gördün gözün açıldı geldin benle anlaşma yaptın.
Ben müşteri bulcam, senin boruları kullanıp su vereceğiz sana da bu kadar para...

Tamam benim için sıkıntı yok, ha son kullanıcı ha ara kullanıcı maksat satılsın.
Son kullanıcıdan 2 lira alırken senden 1 lira alıcam ama suyun boşa akmasından iyidir.

Senin bir müşterinin borusu paslanmış, rahatsız şikayetçi.
Sana şikayet ediyor sende bana.
Ama benim senin müşterinin 50 katı müşterim var o adamların sıkıntısı benim için daha önemli.
+ senin müşterinin burnu sürtsün ki senden ayrılıp bana gelsin.

Bu hareket adil mi?
Tabiki değil, şerefsizliğin önde gideni.
Adam yaparmı? Neden yapmasın, ticaret yapıyorlar büyük balıklarla yüzmeye çalışıyorsun.
Biri'nin, Smile'ın, Doping'in hiç birinin çıkıp TTNET 'e sen benim müşterimin sıkıntısını çözmedin demeye gücü yetmez.
Alacağı cevap şudur;
Adam ol da kendi alt yapını kur!

Doping'in "kısmen" çok küçük bir altyapısı varmış.
Biri idi Smile idi sıfır alt yapı, al sat tek yaptıkları bu.

Bakkal gibi düşünün.
Fırın ekmeği pişiriyor, bakkal üzerine karını koyup satıyor.

Ben her zaman ilk elden alma taraftarıyım.

Bu firmaların amacı hizmet, müşteri memnuniyeti vs olsa bir altyapının ucundan tutarlardı, bir çivi çakarlardı.
Hepsini geç 3 tane müşteri hizmetleri görevlisi alırlardı.

TTNET doğru yapmıyor ama yapması gerekeni yapıyor.
Benim internet hattımda sıkıntı varsa ben çağırınca servisi tabiki bana gelecek, neden Smile ADSL üyesinin sıkıntısına baksın ki...
ilk elden daha ucuza satilmiyosa araci olmasi daha iyi bence. usrun kalitesi ayniysa tabi. ve internette urun kalitesi sayisal bi deger ve ayni :p

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
ilk elden daha ucuza satilmiyosa araci olmasi daha iyi bence. usrun kalitesi ayniysa tabi. ve internette urun kalitesi sayisal bi deger ve ayni :p

Kıçı kırık Smile DSL ve diğerleri ile TTNET i bir tutuyorsan diyecek bişey yok.

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Kıçı kırık Smile DSL ve diğerleri ile TTNET i bir tutuyorsan diyecek bişey yok.
ne farki var ki ? ttneti sevmememin nedeni havadan 25 lire telefon parasi aliyo .
o yeter onlara bide ustune internet parasini onlara verirsem extra gunah . cehenneme gitmee niyetim yok :p
+2doz falza kufur edicek muhatap var :D

hem boylesi sevapsa bile daha sevap. niye bi internet parasiyle iki sirketi besliyoruz :D
bi dugayla iki sevap gibi bisey extra sevap kazaniyoruz ayni parayla :D daha ne olsun :D

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
ne farki var ki ? ttneti sevmememin nedeni havadan 25 lire telefon parasi aliyo .
o yeter onlara bide ustune internet parasini onlara verirsem extra gunah . cehenneme gitmee niyetim yok :p
+2doz falza kufur edicek muhatap var :D

hem boylesi sevapsa bile daha sevap. niye bi internet parasiyle iki sirketi besliyoruz :D
bi dugayla iki sevap gibi bisey extra sevap kazaniyoruz ayni parayla :D daha ne olsun :D

Bir çok konuda size söyleyecek yanıt bulamıyorum.
Hayatı laylaylom yaşamak, bir çok şeyi ciddiye almamak benimde hoşuma gidiyor ama her zaman her yerde değil.

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bir çok konuda size söyleyecek yanıt bulamıyorum.
Hayatı laylaylom yaşamak, bir çok şeyi ciddiye almamak benimde hoşuma gidiyor ama her zaman her yerde değil.
protesto etmek icin soyle iki satir yazi yazip bi telefon etmem yetiyosa bundan kacinmam :p

ayrica alternatif operatorler ayni kaliteyi sunuyosa ayni fiyara alternatifi kullanmak daha dogru genelde.

misal bir kisi biri digeri smile digeri ttnet kullaninca santrale 3 tane modem terminali aliyolar :D poyasa canlaniyo :p
ayni sey ceptelefonlari icin de gecerli vodafone turkcell avea hepsinin terminalleri ayri bi afet oldumu bu farkli operator kullandigimiz icin 3 kata daha garanti iletisim sistem :D
bunun gibi faydalari da var :p tabi bu herzaman calismiyo ama iyi rekabet ortami varsa bu iyi bisey olur genelde tabi bazen farkli sonuclari da olabilir :p
tekeli besleyerek sadece sirketin patronlarini beslemis oluyosun. oysa rekabet ortami sirketleri daha kaliteli hizmet uretmeye yonlendiriyo hatta bazen son careleri oluyo batmak disinda :D

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
protesto etmek icin soyle iki satir yazi yazip bi telefon etmem yetiyosa bundan kacinmam :p

ayrica alternatif operatorler ayni kaliteyi sunuyosa ayni fiyara alternatifi kullanmak daha dogru genelde.

misal bir kisi biri digeri smile digeri ttnet kullaninca santrale 3 tane modem terminali aliyolar :D poyasa canlaniyo :p
ayni sey ceptelefonlari icin de gecerli vodafone turkcell avea hepsinin terminalleri ayri bi afet oldumu bu farkli operator kullandigimiz icin 3 kata daha garanti iletisim sistem :D
bunun gibi faydalari da var :p tabi bu herzaman calismiyo ama iyi rekabet ortami varsa bu iyi bisey olur genelde tabi bazen farkli sonuclari da olabilir :p
tekeli besleyerek sadece sirketin patronlarini beslemis oluyosun. oysa rekabet ortami sirketleri daha kaliteli hizmet uretmeye yonlendiriyo hatta bazen son careleri oluyo batmak disinda :D

Hocam yaş kaç?

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Çağrı merkezlerini hizmet altyapılarını geçtim D smart nasıl iptal edilir biliyomusunuzz!!! Posta yoluyla şaka değil gerçekten posta yoluyla başkada bi yol kabul etmiyolar digi de imzalı fax çekerek ikiside komedi D smartınki komediden öte çağdışılık...

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çağrı merkezlerini hizmet altyapılarını geçtim D smart nasıl iptal edilir biliyomusunuzz!!! Posta yoluyla şaka değil gerçekten posta yoluyla başkada bi yol kabul etmiyolar digi de imzalı fax çekerek ikiside komedi D smartınki komediden öte çağdışılık...

aynen öyle sadece posta yoluyla ve aps istiyorlar. üye yaparlerken bir telefonla yapıyorlar ama üye olduktan sonra karşınızda muhatap bulamıyorsunuz telefonları açıp 10 dakika sizi oradan oraya yönlendirip müzik dinlettikten sonra tam bağlanıyorum diye sevinecekken telefon kapanıyor ve dıt dıt dıt. kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyorum sizlerde çevrenizde tanıdıklarınıza tavsiye etmeyin ttnet en azından her yerde telekom binaları var ve muhatap buluyorsunuz

J

jack365

SDN Okuru
En iyisi süper online eski netim biraz yavaş diye d-smarta geçtik geçmez olayfıd bide 1yıl kullanım tahüdü çıkamıyoz şu anda en hızlı ve en alakalı süper online d-smarta verdiğim parayı helal etmiyorum!

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
En iyisi süper online eski netim biraz yavaş diye d-smarta geçtik geçmez olayfıd bide 1yıl kullanım tahüdü çıkamıyoz şu anda en hızlı ve en alakalı süper online d-smarta verdiğim parayı helal etmiyorum!

Bahsettiğin sağlayıcılar türk telekom altyapısını kullanmakta altyapına göre değişir.