D-Smart NET + Televizyon Kampanyası Hakkında Geniş Bilgi

Bu konuyu okuyanlar

melihdeniz34-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Merhaba..

Ben D-Smart bünyesinde çalışıp bu internet + televizyon kampanyasının pazarlamasını yapıyorum. Bu başlık altında herkese kampanya hakkında gereken tüm bilgileri anlatıp, sizin sorucağınız soruları cevaplamaya çalışıcam. Bilindiği gibi Türkiye'de sınırsız internet fiyatları 2013 yılı zamlarıyla beraber minimum 63 TL ye verilmektedir. Bu yüzden D Smart piyasada bulunan bu kadar internet kampanyası arasında en gözdesidir. Alt tarafta görmüş olduğunuz fiyat listesi 2013 yılına ait güncel fiyatlardır;

hnpz1.jpg

Kampanya'da asıl detay şu; 4,6 veya 12 GB kotalı internet'i tercih eden müşteriler ücretsiz olarak GİRİŞ PAKET'inden faydalanır. Fakat kotalı internet dahilinde fiyat farkını kabul ederse paket yükseltme işlemi yapabilir. Sınırsız internet'i tercih eden müşteriler ücretsiz olarak MAXİ PAKET arşivinden faydalanır. Kampanya dahilinde hangi internet paketini alırsanız alın size hediye olarak D-Smart uydu alıcısı(Standart Cihaz), Akıllı Kumanda ve 4 Portlu Wireless sistemli modem gönderilir. Türksat yönüne bakan Çanak Anteniniz var ise ücretsiz şekilde kurulum sağlanır. Ekstra'dan cebinizden bir ücret çıkmayacaktır. Şimdi Alt Tarafta Giriş Paketi, Maxi Paket ve Full Paket'in kanal içeriklerini paylaşıyorum. Eğer bu kampanya ile ilgili daha detaylı görüşmek istersen 212 - 510 03 47 numaralı telefondan MELİH BEY ile görüşebilirmiyim derseniz yardımcı olabilirim. Saygılar

GİRİŞ PAKETİ
hnq34.jpg

MAXİ PAKET
hnq3x.png

FULL PAKET
hnq4d.jpg

surfking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 Ay Önce Smile adslde yani d-smarttaydım. baktım indirimli internet var ilk 6 ay 22 tl sonra 49 TL + kablosuz modem hediye. hemen geçeyim dedim. sorunsuz bir şekilde geçtim.sonra 2 hafta önce Full HD Destekleyen bir televizyon aldık.dedik bu uydu alıcısız izlenmez.eski uydu alıcısını diğer odaya koyduk . ve d-smartta 20 mb ' e kadar ( 50 gb akn ) + HD Plus (+ ) paketine geçmek için aradık. bize dedilerki orada fiber destek yok bağlanamazsınız.dedim olsun geçelim gelince kullanırız.bize dediler tarifenizi iptal edip tekrardan üye olmanız gerekiyor. dedim bu ne saçmalık böyle ben paketimi yükseltim size para kazandırmaya çalışıyorum dedim.adamlar yok olmaz felan dedi. bizi 8mb ' e kadar ( 50 gb akn ) + HD Full pakete geçirdiler . ( plus paketiyle tek farkı kayıt yapma özelliği yokmuş. ) iyi dedim.

uydu alıcısını bir tane yaşlı adam getirdi eve birşeyden çaktığı yok. kuramadı neymiş uydu alıcısının yönü değişmesi gerekiyormuş.servisi arayın dedi 30 TL ücretle. dedik ne alaka Zaten bizim uydu alıcımız türksat yönüne bakıyor. neymiş turksat 3a yönüne bakması gerekiyormuş
neyse çağırdık servisi geldiler çanağı ufacık yönünü değiştirip gittiler. sonuç olarak kurulma 30 TL Gitti.

Anlamadığım Tek Şey : Beni 20 MB ( 50 GB AKN ) + HD Plus Full pakete niye geçemedim. Fiyat : 89 TL
Sonuç Olarakta : 8 GB (50 gb akn ) + HD Full Pakete geçmiş oldum. Fiyat : 77 TL

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Merhabalar Melih bey,
Ben yeni televizyon aldım fullhd fakat yayın fullhd olmadıkça televizyon bir işe yaramıyor pek. D smart almayı düşünüyorum ama bana internet lazım değil, evimde çanak anten de var ama o da 60 çapında yani anlayacağınız biraz küçük bazı bazı sorun çıkartıyor. Karlı, yağmurlu havalarda bazı kanalları izleyemiyoruz. Bize şimdi yeni bir çanak, televizyonumun hd uydu alıcısı var o çok önemli değil, hd yayın lazım. Bu durumda ne yapılabilir?

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
8mb 50gb tivibu 63 tl

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Salla salla. fiyatlara bak hizaya gel, TT=D Sıımart