D-smart mı digiturk mü?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar hepsini okudum yazılanların kafam çok karıştı :)) ben de birini bağlatmayı düşünüyorum ve öncelikli amacım film izlemek, kaliteli ve güncel filmleri izleyebilmek istiyorum,, tabi belgesel kanalları da ikinci sırada,, şimdi yorumların genelinden şunu çıkarıyorum sanki sinema kanallarını birinci sıraya koyan biri için digiturk daha mantıklı doğru mudur??? çoğu kişi d smart ın film açısından geride olduğunu yazmış öyle mi??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende 4yıldır diği kullanıyorum liğtv için. Ama smartdada ispanya-formula-şampiyonlar liği-avrupa liği spor kanalları var. Genelde spor ve sinema izlerim. Yorulardan sonra sinema konusunda dsmarttan çekintim oldu biraz.(bu arada mega paket hd + sınırsız int. dsmarta 83 tl yazıyor)

Secret My Curse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
30 Günlük bir ayda , 26 gün yayın almamak istiyorsan D-Smart'ı seçmelisin mükemmel hizmet.

zerkara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İkisi de milleti sömürüyor. Bana göre hiçbiri. Türkiye'de her maçı şifreli yayınlıyorlar. Hazırlık maçlarını bile tamam ülkenin bir ekonomik gücü olur, insanların verecek parası olur cebinde anlarım. Ama tam tersi adam 1 ekmeğe muhtaç gidip hazırlık maçına bile nasıl para versin?

G0LGE

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Digitürk ligtv ile önde ama fakat lakin lig olmasa digitürk dsmartla karşılaştırılamayacak kadar zayıf bir platformdur.