D-Smart internet nasıldır?

Konusu 'D-Smart Net' forumundadır ve Gold Eagle tarafından 26 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. cem_bkr

cem_bkr Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sakın sakın sakın!!!
    Ben çok ciddi mağdur oldum d-smart tan siz de olmayın. Şikayet var.com da da görebileceğiniz üzere adamlar resmen dolandırıcı gibi.
    Bana 59 TL lik TV+internet paketi sattılar. Sonradan sorun yaşamamak için telefonda defalrca net bir şekilde 59 TL olduğunu teyid ettim. ilk faturam 226 tl ikinci faturam 112 tl geldi. Bu süreçte d-smart müşteri temsilcilerine ulaşmak için sarf ettiğim çabalarımın çoğu boşa çıktı. Ulaşabildiğimde durumu ilettiğimde durumu düzelteceklerini söylediler ama hiçbirşey değişmedi. Kesinlikle D-SMART almanı önermem. Ben rezil oldum resmen.

2. Evan

Evan Doçent

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Grafiker
    Yer:
    Ilkadim, Samsun, Turkey
    Paket seçiyorsun, AKK olan paketlerde var olmayan paketlerde. Ben kullanıyorum memnunum. Hem gezinti.com üzerinden kişisel bilgilerini sana sormadan otomatik olarak toplamıyor.

3. engin_er

engin_er Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kesinlikle TTnetten şaşmayınız çünkü her ilde ve ilçede büroları var zaten alt yapının tümü telekoma ait bende dsamrtnetin indirimlerine aldanıp ttnetten smart nete taşıyanlardanım ancak 1,5 yıl sonra hattımı nakil yaptırmaya kalkınca adamlar 20 günde nakil yapamadıkları gibi birde alamadığım hizmete fatura gönderdiler bende kızıp hattın iptalini istedim bu kezde indirimli kullandığım sürelerin bedelini istediler bende aynen şöyle dedim siz hattımı iptal edin ben neyse borcum öderim ama yeterki sizlerden kurtulayım.

4. TürkiyeVictory

TürkiyeVictory Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    verdıgı maxı pakettekı ve uydu alıcısı hd mı verıyor yoksa sıradan dsmart uydu alıcısımı..hd uydu verıyorsa dırek alıcagım bu paketi..bilgilendirirseniz sevinirim

5. antimatter

antimatter Profesör

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    69 TL ye internet+MaxiPaket+HD cihaz alabiliyorsun.
    Müşteri hizmetlerine işin düşmezse iyi düşerse kimseye ulaşamıyorsun saatlerce telefonda beklesende, hep başkalarıyla ilgileniyorlar, haberin olsun...
    Bide fatura ödemek büyük sıkıntı bunlarda... Fatura geliyor ama online işlemlerde faturanı göremiyorsun nedense..
    Otomatik ödeyeyim diyorsun kart bilgilerini giriyorsun ama nedense çekmiyorlar.. Bankaya bunların abone nosuyla filan talimat giriyorsun ama yinede çekilmiyor birtürlü... Böylede dandik bir yanı var bunların... Ttneti aramıyor değilim bazen...

6. Garavel

Garavel Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4-5 aydır maxi paket hd + 8 mbps sınırsız kullanıyorum,daha AKK veya AKN her ne ise sadece 1 kez yakalandım o kadar.Hızım bulunduğum yere bağlı olarak 7mbps çıkıyor genelde. idm ile indirirken 940ı,torrent ile indirirken 850'yi görüyorum maksimum.

7. comes

comes Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende dsmart ve maxi pakete geçiş yaptım 5aralık 2012 de geçmez olsaydim..uydu konusunda sorun yok ama internet rezalet 2dakıkada googleye girmıyor saatlerce üğraşma sonucunda müşterı hizmetlerıne ülaştik verdim arıza kaydı zaten TTNET den alıyorlar geldı ttnetdeki teknısyenler bizden yana sorun yok deyip gittiler 3gun kullandım sorunsuz yine başladı her saatde 2kere düşme yaşıyorum tekrardan müşterı hizmetlerıne ulaşmak zaten olay aradım sadece dınlıyorlar hiçbir hizmet yok rezalet derecesınde hizmet anlayişi iptal etmek ıstıyorum 360 lıra ceza kesecekler nasıl zorluklar çikartıyorlar iptal içın paradan geçtık ben 43 yaşındayım boyle bır hizmet anlayişi ilgısızlıkle karşilaşmadım sakın sakın...

8. Dimyat

Dimyat Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    DİKKATLİ OLUN!!!

DSMART internete geçtim, bir ay sonra daha önce 8 mbps olan hızım şimdi 0,27 mbps ye düştü.
    Müşteri hizmetlerini aradım telefon hatlarınız yetersiz diyip işin içinden sıyrılıyorlar.
    Bu hatları TTNET te de kullanıyordum. Hızım 8, 8,5 idi. Problemolduğunda gelip çözüyorlardı.
    24 ay sözleşme yaptım. internet ve Dsmart uydu TV'denan çıkmak istersem her biri için 200-220 lira olmak üzere toplam 400-450 lira ödemem gerekecekmiş. Eğer telefon hatlarınıza güvenmiyorsanız dikkatli olun.
    Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın.

SON PİŞMANLIK FAYDA VERMEZ!
    D'smart yetkilileri okusun diye yazıyorum. Belki biraz iyi niyet gösterir çare ararlar ya da daha az bir tazminat talebiyle ayrılmamıza onay verirler.

9. slayeroa

slayeroa Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi aynı..

10. tecno_man

tecno_man Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 1 yıldır dsmart kullanıyorum öncesinde hep ttnetteydim ve sürekli bağlantı sorunları yaşıyordum dsmartta böyle sorunlar yok. Ama ne var ki faturada anlam veremediğim fazlalıklar her zaman oluyor Ttnette de oldugu gibi! Vergidir vergi!

11. Kaya26

Kaya26 Profesör

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    48
    Yer:
    İzmir
    D-Smart Net'e bulaşmayın derim. İnternetim kesildiğinde hiç bir şekilde yardımda bulunmadılar bu kadar kötü bir müşteri hizmetleri olamaz yada eziyet hizmetleri diyelim, Bana kaç kere arıza raporunuz yapıldı dendi, modem değiştirin dendi hepsini yaptım internetim gelmedi buraya gelin ve sorunumu çözün 30 kere aradım gelmediler SüperOnline'a geçtim hemen geldiler hattım bozulmuş aslında Türk Telekom'un bunla ilgilenmesi gerekli ama yine de rica ettim ve sorunu hallettiler,süperonline alın demiyorum sadece D-Smart Net'ten uzak durun.

12. ugs9305

ugs9305 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence çok iyi sorun yok şuana kadar

13. dauutt

dauutt Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    1 yili gecti kullaniyorum. Toplamda 1 ya da 2 kere internet koptu. Sorunsuz ve cok iyi bence. Tabi bolgeden bolgeye degisebilir...

14. wolkhy1903

wolkhy1903 Profesör

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    bulaşma derım kullananlardan duyuyorum cok sıkıntı yapıyolarmıs

15. exkenan

exkenan Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  16. TosunPasaa

TosunPasaa Doçent

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı alt yapı olduktan sonra ne farkı olacak ki.

17. beyzabetül

beyzabetül Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    biz iki senedir turknet kullanıyoruz tahhaüt yeni bitti.pek fazla sıkıntı yaşamadım.arada bir bağlantı kopmuştu.telekom yetkilleri gelip baktıklarında evdeki tesisat eski bakır kablo kullanın demişti.şuan 16 mb sınırsız paketim normalde 12 mb olarak alıyorum.ama idm ile yine 16 mb oluyor.sözleşme bitti şuan 69 tl ödüyoruz.dsmart+ınternet kullanmayı düşünuyorduk.bulunduğum yerde fıbernet olsa onu kullanacaz ama malesef yok

18. kanun.ist

kanun.ist Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    2010 Eylül'ünden beri kullanıyorum; en ufak bir sorun yaşamadım. Bir ara kesinti yaşıyordum ve sorunun benden kaynaklandığını zaman sonra farkettim. Tabii arkadaşların dediği gibi bölgeye göre değişebilir. Şu an d-smart'ta olmaktan son derece memnunum.

19. eray1992

eray1992 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sakın dsmart internet almayın rezil bi firma internet geldmiyor bazen gidiyor bazen 1mbts düşüyor 4 anca kaldırıyor bizim burda merkezede 20 dk yani merkezde bile rrezil bi hiszmeti var. Telefon açıyrum suratıma kapatıyorlar...

Sayfayı Paylaş