D-Smart DreamBox

Bu konuyu okuyanlar

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Arkadaslar boyle bi'sey varmis. Cok yazan gordum Lig tv dahil bircok kanali bedavaya izleyebiliyolarmis. Konu hakkinda bilgisi olan var mi?

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
benim bildiğim sadece DreamBox diye geçiyor o uydu + internet bağlantısı gerekiyor ve yıllık sanırım 180 tl ödeme yapman gerekiyor (nereye ödeme yapılıyor bilmiyorum :)) çok güzel bir sistem ligtv falan filan bütün kanallar şifresiz var ama ne yazıkki Yasal değil bu yöntem :D

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Yasal degilse kime carpiliyoruz bu 180 TL'yi :D

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
ccam server diye ara bulursun
Ha dikkat et de senide bulmasınlar :)

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
:D bunlar karisik isler gerek yok ac internetten izle maclarini diyosunuz kisaca :D

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Aslında çok sağlam bir sistemmiş. İşlerini baya iyi yaptıklarını, parayı verdiğin sürece saniye kesinti yaşanılmadığını duymuştum. Şu karasal yayına bir geçilsin, bakalım ne olup bitiyor, olmadı ben de alıcam bir tane

halobaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sistemi kullanan bir arkadaşım vardı evet yasal bir sistem değil ödenen miktar server açmak için veriliyor yani adamlar size server açıyorlar onunla şifresiz bütün kanalları izliyorsunuz 1 yıl geçerliliği var diye biliyorum her sene tekrardan yeni bir server almak için para ödeniyor . Aslında kesinlikle gerek yok al lig tv'yi paşa paşa hd bir şekilde izle diğerleri biraz sakat iş açıkçası :)

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Yazmıştım bi kaç bişey fakat vaz geçtim arkadaşlar özür dilerim.. eğer SDN için sorun olmazsa yerli platformlar hariç..!!! hemen hemen tüm sistemi anlatabilirim....

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Uzatarak yazmanın alemi yok .. Özet geçeyim .. Sakın alma aldığına bin pişman olursun..

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Yazmıştım bi kaç bişey fakat vaz geçtim arkadaşlar özür dilerim.. eğer SDN için sorun olmazsa yerli platformlar hariç..!!! hemen hemen tüm sistemi anlatabilirim....

Moderatorler icin bir sorun teskil edecegini sanmiyorum..

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
şuan için lig açılmamaktadır hiç bir server da,dsmart ta dahil sadece yabancı platformlar var server larda

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
geçen maçı izlerken rastlamıştım, paylaşayım :)

[video=youtube;gxtRAYPDmIs]http://www.youtube.com/watch?v=gxtRAYPDmIs[/video]

burak01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben geçen hafta Euro World markalı bir hd uydu alıcı aldım (Dreambox'un aynı özelliklerine sahip başka bir marka) 400 T.L bana söylenen 1 yıl boyunca dsmart ve digiturkun bütün kanallarını lig tv dahil seyredebileceğimdir. Şu anda Turksat ve Digiturkun oldugu Eutelsat uydularını receiver a bağladım, digiturkun butun kanalları, movie kanalları ve sinema salonları dahil mükemmel bir kalitede izliyorum. Kanallar arası geçiş falan çok iyi, kesinlikle donma yapmıyor. Fakat halen Dsmart ve HD kanallar şu anda gösterilmiyor, aldığım mağazadan söylenene göre yakında dsmart yayınları da başlayacakmış. bekliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
birde digiturkün vergi kaçakçılığı yaptığı dreambox gibi bir sistem varmış parayı digitürk alıyor ama vergi ödemiyor 6 ayda bir yenileniyor falan sizce doğrumudur?

ayeda

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dreamboxlar klon ve sorunlu bulaşmayın ben atlanta hdbox kullanıyorum turksat hotbırd eutelsat canagımla bınlerce yayını salonları movıemaxlerı senelık 150tl verdım mıss gb kullanıyorum

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
lgtv hariç diğer dt kanalları açık bildiğim kadarıyla,dsmart hiç bir kanal açılamıyor,alırsan da turksat hariç diğer yayınlar için al ama her yerede bulaşma sahtekar çok

ayeda

Asistan
Reaksiyon puanı
0
lgtv hariç diğer dt kanalları açık bildiğim kadarıyla,dsmart hiç bir kanal açılamıyor,alırsan da turksat hariç diğer yayınlar için al ama her yerede bulaşma sahtekar çok

evet dogru cihazı satan resmi bayilerden almak lazım en azından kapanırsa muhatap bulursunuz ..

Son mesajlar